Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VK

Pokud stát potřebuje ČT měl by ji platit ze státního rozpočtu a daně se platí státu.

JJ

J66u30r14a 50J86u14r43a12x

30. 6. 2024 15:23

Ono máte fuk, platíte-li extra či přes daně nebo u komerčnich TV přes náklady na reklamu rozpuštěné v cenách propagovaného tovaru či služeb. Platíte furt.

Nejde se bránit jiným způsoben, než se přidat k populaci, nesouhlasící s poplatky pro "veřejno- právní média " tak, aby jednotný nesouhlas vyzněl politickým tlakem společnosti na vládu, která tento připravovaný předpis chystá ve sněmovně nechat scválit. Existuje nějaká platforma na soc.sítích, která tyto, nespokojence sdružuje? Rád se přidám.

FN

Politický aktivismus České televize dosahuje takového stupně, že by koncesionářské poplatky měly být započítány do nákladů na volební kampaň Pětikolky!

Foto

Proti televizním a rozhlasovým poplatkům v podstatě nic nemám. Osobně se dívám jen na pořady ČT.

Co mě sejří je to, že v čase zveřejněného zahájení programu musím 5 - 8 min. čekat, až se odvysílají reklamy a upoutávky na vlastní programy. To by nešlo tento balast odvysílat před plánovaným zahájením programu?

Korunou přehlíživého postoje k divákovi je oznámení ve smyslu: Veškeré výnosy z reklam posíláme do ... nějakého státního kulturního fondu.

Nešlo by výnosy nevytvářet a diváka reklamou a vlastními upoutávkami neobtěžovat - když už platíme ty poplatky?

OK

Jste člověk hodný obdivu, já se dívat na ČT nevydržím, dělá se mi z ní špatně.

LH

Zítra se pohodlně posadím ve svém pivovarském pubu do křesla, natočím si čerstvý ejl Mikeš 11 za 1,70 Kčs a strávím podvečer v příjemné nostalgii s Nemocnicí na kraji chalupářů. To byly tehdá časy, kdy se holky neholily a nemobily. A dávaly nám. Vědět o radostech těla a někdy i ducha. Svatého. Amen.

VM

PODLE TĚCH,

co nejsou jako oni -

všechno to bylo špatně, že !

VM

Bulvár na ČT -

nelze se divit, když už delší dobu je to tam samej vyučenec na tv NOVA/V. Železný, že !

Foto

Na ČT2 se dají najít pořady, které rozhodně nejsou bulvár. ČT art je pro opravdu náročné nebo menšiny.

Co mě ale opravdu nasr...., když jsem si v archivu vyhledal pořady natáčené pro ČT, vysílané na ČT2, ale nejsou přehrát z jakýchsi "licenčních důvodů". Upozorňuji, že se nejednalo o politiku, ale pořady o přírodě, které bych nazval "vědecko - populární".

Otázka zní: K čemu je zablokovaný archiv pořadů, který sice financují, ale je nedosažitelný?

Zcela pomíjím, že jsou zcenzurované a zamčené do trezoru pořady, jako reportáž s názvem "Termiti", který pojednával o systému podzemních chodeb v okolí budovy Poslanecké sněmovny. Kdyby to tam bylo provrtáno již za komunistů, to by měla Nora F. nebo Marek W. již nejméně pět pořadů na dané téma.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz