18.9.2021 | Svátek má Kryštof


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Kdo za to může

Máme za sebou už třetinu procházky, jsme na místě zvaném Chodníček a kde se vzal, tu se vzal, pejsek rodu výmarák, nám dobře známý. Na vodítku. Problém v tom, že na lidském konci vodítka nikdo nebyl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ś. Svobodová 21.4.2021 20:03

Jedinou zeleninu kterou je moje choďanda ochotna pozřít, je meloun. Když jí kousek dám, tváří se jako by jedla šťovík. Pak se otřese hnusem a žebrá o další sousto.

J. David 21.4.2021 16:54

Moje čubinky NKO byly také "omáčkové", jenom se nesměly přežrat, byly totiž bezedné. Pak došlo na blití. Kdo to pak od baby odprdl? Nu nerozumný páníček. Vyválené čubiny na honu v močůvce? Dědek to od baby vždy odprdl, proto dědek se obrnil raušem společenského výkonu prava myslivosti, aby byl alespoň obalen v dece inkontinence, ohařky dělaly, že nic, páníčka dovedly babě domů, baba je i pochválila, že dědka nenechaly válet s ručnicí v pangejtu. Takový je život s babou a canis domesticus. Jinak, nemá Labrador plovací blány? Asi jsem bloud, ale Novofoudlanďan je snad má. Má NKO se i pro postřelené i kachny potápěla.

R. Langer 21.4.2021 12:12

Psi žerou mrkev docela rádi, je totiž sladká, a to pejsci většinou mohou. ;-)

K. Podroužková 21.4.2021 8:18

K té mrkvi: Naše jezevčice si porodila štěňátka a jedno u nás zůstalo. Od té doby dřív vybíravá žere všechno a ze všeho nejradši mrkev. Mrkev štěně doslova miluje a mama se přidala! Tak mně teď ta mrkev s hráškem a rýží připadá úplně normální. ;-)

J. Vobr 21.4.2021 1:45

Olda jí rýži jedině s omáčkou a kousky masa. Z omáček má nejraději rajskou a svíčkovou... tu pochopitelně s knedlíkem. Nepohrdne však ani segedínem a i zelí zblajsne. Je to velký gurmán, když děláme hovězí polévku s morkovou kostí tak si už pamatuje, že je tam morek a ten si s paničkou dávají napůl !!!

TOŽ TAKOVÝ JE ŽIVOT S LABRADOREM ;-D;-D;-D