23.4.2021 | Svátek má Vojtěch


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pavlovský 8.12.2006 12:21

Komise

Je rozdíl, jsou-li komise v podstatě politické (navolené po konsensu v parlamentu) nebo jde-li o komise odborné, složené z lidí s odborným i morálním kreditem. To se, věřte, snadno pozná. Pavl.

vládík 7.12.2006 16:52

Re: xx

Někteří si myslíme, že udělat to byla lumpárna. A že je posuzován tento krok a ne minulé zásluhy (resp. "zásluhy" - měl přiměřeně placený flek).

vládík 7.12.2006 16:50

No jo

Na pana Štěpánka mají svůj názor všichni slušní lidé (je ovšem otázkou, jestli jeho současné angažmá není odměnou za Bobovizi).

Jenže důležité a nestranné komise známe - viz "Velkou televizní radu" a zejména Radu ČT. Vy máte dojem, že jejich rozhodnutí jsou  méně blbá, než rozhodnutí úředníka? Já mám dojem opačný. Na ČT je to vidět permanentně.

Pavlovský 7.12.2006 13:56

Lumpárna?

To ať posoudí každý sám. Ta fakta jsou ale snadno doložitelná, případně i u soudu. Nejde přece o tom, co dělal M. Štěpánek v exilu.  Jde o to, co dělal předtím a potom tady a především o to, co dělá teď jako ministr vlády, která nikdy nedostala v parlamentu důvěru a je v demisi. Na co má vlastně tato vláda a její ministři demokratický mandát? A to se ptám jako vždy pravicově orientovaný volič.

s.f. 5.12.2006 8:12

xx

Neznám pana Pavlovského, ale znám skoro celý svůj život herce Martina Štěpánka. Ne, že by patřil mezi mé nejoblíbenější herce, ale ve všech rolích, které hrál byl vždy dobrý a jeho zásluhy na Svobodné Evropě v době normalizace, byly pro spoustu z nás neocenitelné. Nevím, co pro ČR udělal pan Pavlovský, ale rozhodně panu Martinu Štěpánkovi nesahá ani po kotníky. Už jenom z toho důvodu, že napsat o člověku něco takového, jako je uvedeno v posledním odstavci, je veliká lumpárna.