26.10.2020 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

KULTURA: Slon v porcelánu

Když chci zničit něco fungujícího, sloučím to s něčím jiným taky fungujícím, to je zásada, která se projevuje v krocích vedení Českého rozhlasu. Nyní je na pořadu Dismanův rozhlasový dětský soubor

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. David 22.10.2014 15:30

A co na to říká impotentní Rada pro rozhlasové

a televizní vysílání?

Niidy jsem nepochopil, nač tato instituce existuje, jestliže nedokáže např. zabránit soustavně vysílané demagodii, která se line z "veřejnoprávní" (ha, ha) České televize.

Tato zcela zbytečná organizace existuje nejspíše jen proto, aby každoročně čerpala ze státního rozpočtu cca 50 milionů korun a aby "zaměstnávala" více než 40 osob.

Rozprášit to smradlavé doupě darmošlapů je málo ! ! !

F. Kusák 22.10.2014 12:29

Zkuste prosím,

vstoupit do diskuze nebo vyjádřit svůj názor na www stránkách rozhlasu. Je to poměrně složité a uveřejněné příspěvky, kterých je žalostně málo, jsou několik měsíců staré. Takže nejlepší je zacpat si uši. To je fakt. Proč se tradičně nazývané rádio "Praha" nazývá ČR2 jsem taky nepochopil. Proč na lokální stanici "Regina" vysílá "Rádio Česko", do kterého se pletou dopravní informace z Prahy, to jsem taky nepochopil. Pan Duhan fakt mluví jako kniha, o tom, jak má právě Český, potažmo Československý rozhlas genius loci media založeného za První republiky, jak všechny změny jsou změnami systémovými, když já si myslím pravý opak. Bohužel, vedení rozhlasu tak trochu zneužívá situaci, protože Český rozhlas je v této věci nezastupitelný, bezkonkurenční. Sypou se mu automaticky penízky a soukromé stanice, až na vyjímky, se nedají poslouchat. A pan Vostrý spolupachatel toho všeho zmizel zase tam odkud přišel, jen otrochu vyše. Bože, chraň Brňáky.

Ť. Mráček 22.10.2014 10:01

Nic proti bratrům Slovákům,

ale pomalu se v Praze budu bát otevřít konzervu.

K. Tichý 22.10.2014 10:01

Nebo jiný lapsus

Nebo jiný lapsus:

Na středních vlnách byla léta stanice Praha. Ještě na jaře mohly babičky na vesnici ve stařičkém tranzistoráku poslouchat svůj oblíbený pořad Písničky na přání. Nyní tam slyší stanici Leonardo a poslouchají vědecké nebo politické úvahy. Než jim zakroutí knoflíkem.

V. Peroutka 22.10.2014 8:53

tak ono stačí se zajímat o to jak Duhan zničil

stanici Prahu, ta měla svých posluchačů dost a to co tam dnes je odpoad televizních moderátorek, zmizely pořady jako je Periskop, pořad který má asi nejvíc posluchačů " Jak to vidí" zkrácen na půl hodiny atd. Rozhals stojí trochu stranou zájmu politiků a tak tam lze konat v zájmu dobra cokoliv. Poté co dokonáno ničení stanic viz Leonardo, se přistupuje k dalším změnám. Dismanův soubor a zásah do něj ,značí ,že Duhan už nemá respekt před ničím a vše co léta fungovala a dobře je třeba přetavit v rámci změny v cokoliv,trochu to připomíná 50. léta.