12.7.2020 | Svátek má BořekDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Bodka Milana Lasicu 31Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 12, poslední: 29.9.2008 7:12, přehled diskusí

Živlovja:
Autor: Vasil de Bilak Datum: 28.9.2008 23:03

mně sa to něpáčí

Re: Živlovja:
Autor: Opluštil Datum: 29.9.2008 7:12

Neumíte-li slovenský pravopis, pište raději česky.

Milý pane Milane,:
Autor: Zdenek z Vancouveru Datum: 28.9.2008 9:58

ještě teď, po těch pěti letech si myslím, že Vám mohu vyjádřit úpřimnou soustrast, kterou s Vámi i s velikou rodinou chytrého humoru sdílím. Jsem velice rád a těší mě, že jsem měl možnost vidět Vás dva, jak se říká "in vital", když jste se dostali až sem k břehům Pacifiku, do Vancouveru. Shlédl jsem obě Vaše představení a po tom prvním jsem pak měl možnost se osobně s Vámi setkat v restauraci Europa, kde jsem se s Julom trošičku "sblížil" při sklence vína, hlavně kvůli tomu, že naším společným přítelem a kamarádem je Jirka Pecha a Bolek Polívka. Vy jste byl víceméně zaujat a okupován Vaším (snad) manažerem, takže si mě pamatovat určitě nebudete, ale o to tady vůbec nejde. Jenom chci ještě jednou vyjádřit veliký dík za Vaši dlouhodobou a úspěšnou práci s Julom a máte pravdu, velcí lidé žíjí stále, přestože odejdou někam jinam, ale v našich srdcích zůstávají. Moc mě mrzí, že po tom druhém představení už jsme se setkali jenom na krátko, Julovi jsem předal pár Zippo zapalovačů do sbírky pro Pechu a on slíbil, že se ještě vrátíte, jen co se navečeříte, ale už k tomu bohužel nikdy nedošlo. Líbilo se mi, jak mi Julo vymyslel nick "Zdenoune". Čest a sláva jeho památce.

A taky mě mrzí, že Vám nevyšel ten výlet s paní Kolářovou sem do Vancouveru, ale není všem dnům konec. Pan Smoljak řekl, že to rčení o tom  - vidět Neapol a zemřít, je zastaralé, že by se mělo říkat - kdo viděl Vancouver, tomu se umřít nechce. Teď jdu připít s hezkou vzpomínkou na Julka a na Vaše zdraví !

Vďaka:
Autor: Opluštil Datum: 27.9.2008 11:53

Pane Lasica, patří Vám dík za kulturní zábavu, poučení i humor, kterým jste nás vždy obohacovali. O to víc si to uvědomuji dnes, kdy spíš člověk zavadí o tři mrtvoly než o jedno vtipné slovo nebo myšlenku. A tak do pozdních večerních hodin čekám na Vaše glosy v jednom z mála nám dostupných pořadů, kterým je Sedem s.r.o. :-)

Jste fantastičtí. Pořád....:
Autor: Nemouš Datum: 27.9.2008 11:31

Vždycky jsem si Vás dva pletl. Sami jste si z toho dělali srandu, ne? Ale byli jste jedno z mála světel v temnotě bezčasí. Vy a pan Satinský jste jedineční. Děkujeme moc.

Bravo ...:
Autor: Goral Datum: 27.9.2008 9:39

Výborný humor dvojice L+S . V tej dobe bolo treba myslet ... Dávam známku 1* !Taky dnes je treba přemýšlet !

Co se pletl:
Autor: takyjeden Datum: 27.9.2008 9:04

Take jsem si vzdy vas dva pletl, pane Lasica. Zrovna tak jak jsem si jeste predtim pletl Hanzelku se Zikmundem. A taky mi to nikdy nevadilo.

Jinak s tema Vanocema to mate tak: Jakmile zacnete mnohem vice davat, nez dostavat, tak se jejich navrat k tomu umerne zrychluje. Ale taky mi to nikdy nevadilo.;-)

Re: Co se pletl:
Autor: Tx Datum: 27.9.2008 11:02

Taky jsem si Vás 2 pletl, než jsem si udělal mnemotechnickou pomůcku: lasička je hubená... Teď už si bohužel není koho plést.

Pane Lasico, děkuji za vše hezké, co jste s panem Satinským udělali.:
Autor: Frank Datum: 27.9.2008 6:33

Nepamatuji jediné vystoupení, které by se mi nelíbilo. A jestli se traduje, že smích prodlužuje lidem život, tak vy jste jej prodloužili mnoha lidem.

na vystoupení:
Autor: honzak Datum: 27.9.2008 6:17

L+S v Hovorech H nelze zapomenout. Bylo to světlo v temnotě.

Jsme tu pořád!:
Autor: Tino Datum: 27.9.2008 2:19

Je mi trošku trapně přiznat, že jsem si kdysi pletl jména Lasica a Satinský. Znáte to. Jedno jméno splývá s druhým, protože jsou spolu spojené jako dvojčata.

Dnes bohužel už vím kdo odešel i kdo nám přináší občas úsměvy i dnes. Jak rád bych ale, abych si mohl plést i dnes obě jména, protože by oba dva stále spolu rozehrávali tu svou jedinečnou srandu pro naše potěšení.

Čas nezastavíme. Ale přeci jenom! Když si pustím někdy záznamy z představení L+S, znovu jsme tu všichni spolu. VV:-)

je to dobře:
Autor: Petr Jakeš Datum: 27.9.2008 1:21

Je to dobře, pane Lasico, že jsou na světě lidé, jako vy.

Ono je to vlastně docela jednoduché... kvalita není pro masy. :-)

Přeju vám hezký víkend.

McBooCZech