23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Reček 27.4.2011 18:26

Ani mě nenapadlo, že

dokonce akademici se vážně zabývají větry.  Já této problematice věnuju pozornost jedině ve spojitosti s čočkou, hrachem nebo fazolemi.  Pak raději se zdržuju doma, protože vznikají silné poryvy větrů, které jsou dost hlasité. 

B. Rybák 28.4.2011 18:47

Re: Ani mě nenapadlo, že

Buďte rád, že jim Vaše větry zatím unikají. Vzhledem k obsahu "skleníkového" metanu v nich, asi brzy neuniknou jejich zkoumání a pak i přísné regulaci (nejspíš zašpuntováním).

J. Kunes 27.4.2011 5:31

fakta

Pane Kremliku, rad Vas ctu, ale mel byste si davat pozor, jak pracujete s fakty. Tvrzeni, ze hodnoceni probihalo nekolik let je nesmysl.

Hodnotilo se obdobi poslednich 5 let. Priprava podkladu jednotlivymi ustavy ci skupinami trvala nekolik mesicu. Samotne hodnoceni zahranicnimi hodnotiteli trvalo nekolik dni

(vic tomu tezko nekdo venuje ). Vyhodnoceni vysledku zadavatelem (AV CR) trva nekolik mesicu.

V. Kremlik 27.4.2011 7:05

Re: fakta

Dekuji za upozorneni a upresneni. Nicmene jestlize hodnotim nekolik let, pak hodnoceni ma udaje z nekolika let, tedy cely proces (vcetne sberu dat) probiha nekolik let. Ja bych tu svou formulaci tedy zase jako tak nesikovnou nevidel.

F. Eliáš 27.4.2011 12:56

Re: fakta

Pochopil jsem článek pana Kremlíka tak, jak byl napsan. Slova několikaleté hodnocení, jsem chápal jako hodnocení několikaleté práce, ale uznávám přesnost vašeho shrnutí.

V. Kain 27.4.2011 13:02

Re: fakta

Štekl a další vyžírkové by si ty svoje nesmyslné výzkumy měli hradit ze svého ono by je to zkoumání větrů rychle přešlo.Další otevřená tlama kam se sypou peníze.