Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Šimek

4. 4. 2011 18:12
Konec "tuhé zimy" byl famózní.

20 ve stínu. Jen lyžaři tady v Krkonoších skončili o měsíc dřív než je obvyklé. Asi Vám to nabourá grafy. Alespoň s nimi příště nebudete tak suverénně bušit své odpůrce po hlavě. Lehká skepse není slabost, ale známka toho, že člověk o věci opravdu přemýšlí.

Až na debilní zmínku u Švarcíkovi je Váš dnešní článek pohodový. (No pohotovostní režim moderních zařízení je 0.5W, ale vem to čert)

0 0
možnosti
FE

F. Eliáš

4. 4. 2011 9:59
Snižovat množství CO2

Snižovat množství uhlíku v atmosféře je taková libůstka. Můžeme to dělat, ale uvědomme si, že vliv na klima planety to má stejný, jako vyřezávání betlémů. Naprosto žádný.

0 0
možnosti
BV

B. Volarik

4. 4. 2011 18:09
Re: Snižovat množství CO2

Dovolím si oponovat. Vyřezávání betlémů je prospěšné cvičení v práci s dřevem. Dále je to činnost bohulibá. Dále to esteticky obohacuje prostředí, zvláště, je-li takový betlémek opravdu hezky a kumštovně vyvedený. Na druhou strany ale naprostý souhlas....snižování uhlíkové stopy je totální krávovina.

0 0
možnosti
JA

J. Anděl

4. 4. 2011 9:08
Je to tak.

Příjemný článek. Že byste si také přečetl Carnegieho a zkusil to z jiného úhlu? ;-)

Nemyslím to zle. Ano, tohle je jistě dobrá cesta. Je ovšem otázka, zda by se takové věci zveřejňovaly a řešily, kdyby nebylo globální oteplovací hysterie. Neříkám, že ne. Jen že to nemůžeme nijak zjistit.

0 0
možnosti
BV

B. Volarik

4. 4. 2011 6:54
Když ale ty "obnovitelné zdroje" Jsou tak drahé!

Sluníčko a vítr jsou nespolehlivé. Výroba bio energie je drahá. Cena kukuřice stoupl za poslední rok o 111%, protože místo na jídlo/krmivo, je pěstována na výrobu přísad do benzinu. Tím stoupají i ceny ostatní potravy...v důsledku zdražení krmiv.....a tak dále, dokolečka, dokola-.....

0 0
možnosti
KK

K. Kužel

4. 4. 2011 4:15
Inteligentní strategie,

ale je tu problém: ekologisté potřebují prokazovat SÍLU, nikoli inteligenci. Síla je to, co fascinuje řadové věřící, k jakékoli sofistikovanosti by se stavěli běžní melouni s podezřením.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz