27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

KLIMA: Nová katastrofa na obzoru?

Díky spalování uhlí nejenže přibývá skleníkových plynů. Ale také z atmosféry mizí kyslík. Neblíží se den, kdy lidstvo kvůli hypoxii upadne do mdlob jako v pohádce o Šípkové Růžence?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Heusinger 24.6.2013 11:56

Jezusmarjájózef,

Vy nechápete kontextové vyjádření?

V. Vovák 24.6.2013 12:20

Re: Jezusmarjájózef,

to, co jste napsal ve svém příspěvku není ani náhodou kontextové vyjádření, ale nepochopení čteného textu. :-)

R. Langer 24.6.2013 12:22

Re: Jezusmarjájózef,

Asi tak...

M. Šejna 24.6.2013 12:53

pane Vováku

Jestliže pan Kremlík napíše, že pralesy mají bilanci kyslíku "nula od nuly" a následně napíše, že kyslík nám produje městská zeleň, pak na to pan Heusinger reagoval zcela logicky. S pochopením textu máte evidentně problém Vy. U pana Langera mě nechápání nepřekvapuje. Ten to má v "popisu práce"

J. Bruner 24.6.2013 6:49

co to je metrická tuna?

B. Volarik 24.6.2013 7:16

Re: co to je metrická tuna?

Metrická tuna má 1,000 kg. Americká 200 liber nebo  907.19 kg na rozdíl od anglické,která má  2,240 pounds (1,016 kg).

B. Volarik 24.6.2013 5:13

Teda, pane Kremlík, to jste si dovolil dost.

Už se těším na poučení z klábosnic brouků Pytlíků: Rada , Šejna & Co. Chlapci, vstávejte, ikonoborce Kremlíka potřeba do latě postavit a zjebat.

M. Šejna 24.6.2013 9:20

chlapče Voláriku

tenhle článek není o klimatu. Přesto jsou v článku perly hodné génia Kremlíka. Třeba to, že pralesy kyslík neprodukují, zatímco městský travník ano. To se mi fakt ulevilo. Teď se budu muset ještě víc věnovat trávníku na mé zahradě, dvakrát týdně opečovávanému motorovou sekačkou, když mi vyrábí tuny kyslíku. A do lesa půjdu pro jistotu s kyslíkovou maskou, abych se tam neudusil z nedostatku kyslíku. No a golfisté by si měli za dát pozor, aby neměli otravu z přebytku kyslíku, který se tvoří nad golfovými hřišti.

Ten Kremlík je fakt kouzelnej. A jeho zamilovaný obdivovatel Volárik také.

P. Vaněk 24.6.2013 12:06

Re: chlapče Voláriku

Protože Kéž by aspoň odlesk toho kouzla dopadl na vás. Ale to ho se nedočkáme. Hádejte  proč?

M. Šejna 24.6.2013 12:26

jistě, pane Vaňku

Toho se opradu nedočkáte, aby na mě padl aspoň odlesk kouzla pana Kremlíka. Pokud kouzlo Kremlíka padá na Vás, tak s tím se nedá nic dělat. To už tak chodí, že část populace bývá jinak sexuálně orientovaná.

R. Langer 24.6.2013 13:25

Re: jistě, pane Vaňku

No, a kohopak kouzlo asi padlo na vás? Je evidentní, že se docela dost podepsalo... :-D

J. Václavíková 24.6.2013 17:39

Re: jistě, pane Vaňku

No, to je fakt, že těch blbců Kremlíkem uchvácených je tu jak naseto! Už mě ty blbiny nebaví ani komentovat, máte můj obdiv, že jste ještě nerezignoval.

M. Dvořák 25.6.2013 6:51

Re: jistě, pane Vaňku

Spíše blbců jako vy madam Václavíková. Pan Kremlík jenom předkládá to co je v zahraničních článcích. On to sám nevytváří. Kdežto vy a vám podobní jako třeba pan Rada vycházíte ze svých pocitů viny, že za vše může člověk a že nás čeká nějaká strašná katastrofa... Neberete vůbec v potaz, že se člověk vyvíjí a že dnes neznáme ještě všechny technologie... MD.

J. Václavíková 25.6.2013 8:07

Re: jistě, pane Vaňku

A ještě ke všemu vidíte ostatním do hlavy :-)