22.10.2020 | Svátek má Sabina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Šejna 23.5.2011 16:38

alarmismus Ače a Kremlíka

Je celkem logické, že střízlivý přístup klimatologa Metelky vadí alarmistům na obou stranách spektra. Dnes ktitizuje Metelku oteplovací alarmista Ač, před časem to tady Metelka schytal od ochlazovacího alarmisty Kremlíka.

Když je hold někdo ideologicky zabedněnej, jako Ač nebo Kremlík, pak jim střízlivý přistup klimatologa Metelky vadí vždy.

V. Kremlik 23.5.2011 18:23

Re: alarmismus Ače a Kremlíka

V clanku "Meloun roku" jsem radil panu Metelkovi, aby kritizoval nejen klimaskeptiky, ale take alarmisty, chce-li vypadat vyvazene. Uvidime, zda mne poslechne.

P. Rada 23.5.2011 22:58

Re: alarmismus Ače a Kremlíka

Jak ho znám tak poslouchat bude předně sám sebe.

A ta větička "Uvidime, zda mne poslechne" - to je po všech plivancích příklad takové sebestředné drzosti jakou jsem už dlouho od pane Kremlíka neslyšel.

B. Rybák 23.5.2011 18:25

Re: alarmismus Ače a Kremlíka

"Zlatá střední cesta" nevede vždy ke zřídlu moudra. Stačí si uvědomit, kam vede "zlatá střední cesta" mezi levou a pravou půlkou lidské hýždě. Tak tomu je většinou v politice a určitě i v tomto případě. Autor by se mohl obtěžovat se získáním solidních statistik a trochu si např. počíst v dějinách klimatu. Představa, že při globálním oteplení bude sucho, je dost primitivní (odpar z moří a oceánů se poněkud zvýší).