3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

KLIMA: Doučování pro klimatické záškoláky (1)

Snad jako jakýsi prolog nových demonstrací klimatických záškoláků, které jsou naplánovány, jakmile jim skončí prázdniny, přizvalo iDnes dva jejich mluvčí do svého pořadu Rozstřel. A nebylo to pěkné pokoukání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 23.8.2019 21:59

Re: Čápi jsou škůdci,

To se musíte obrátit na starého bolševika a Babišova ministra zemědělství Tomana.

P. Brich 23.8.2019 10:48

Papoušek také opakuje stále stejná slova,

která pochytil. Takže co tito a podobní borci předkládají, jsou jen slova, nikoliv argumenty. Dokládá to, že mozkovou kapacitu nemají větší než jakákoliv Lora.

S novým školním rokem očekávám, že se konečně probudí MŠMT ČR a bude důsledně dozorovat dodržování zákonů, zejména toho o povinné školní docházce. A že totéž budou dělat přinejmenším i řiditelé škol. Od čeho tam jsou, když rodičové na děcka nestačí?

Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k vzteku.

P. Kubáč 23.8.2019 10:01

Středoškoláci nechodí v pátek do školy

A nikomu to žíly netrhá ? Rodičům ? Ani škole ? Není to vlastně další kamínek, který vypadl ze stavby pravidla - respektujícího právního státu ?

J. Svoboda 23.8.2019 11:51

Re: Středoškoláci nechodí v pátek do školy

"Zemědělci" aktuálně hromadně tráví pole a zvěř. Nevšímejte si toho, mlčte a studujte. Nějak takhle?

Pěkný den.

A. Alda 23.8.2019 12:34

Zemědělcům v tom fandím.

Za zločince považuji ty, kdo jim v tom brání.

P. Han 23.8.2019 14:46

Re: Středoškoláci nechodí v pátek do školy

Myslíte, že když žáci přestanou chodit do školy a vzdělávat se, že se to zlepší?

J. Svoboda 23.8.2019 17:16

Re: Středoškoláci nechodí v pátek do školy

Na, ale dospělým by nemělo být jedno, že zavdávají příčinu k tomu, že děti jdou raději s transparenty proti bordelu, které jim dospělí chtějí hodit na krk.

Pěkný den.

P. Han 23.8.2019 20:44

Re: Středoškoláci nechodí v pátek do školy

Nojo, dospělí si klidně umřou a nechají všechno na hrbu další generaci. A takhle to ti lumpové dělají desetitisíce let. Koukám, že vás už taky vykopli z mamahotelu, co?

J. Svoboda 23.8.2019 21:31

Re: Středoškoláci nechodí v pátek do školy

Zase jste předvedl infantilní argument a bác do mě, chudáku.

Pěkný den.

J. Jurax 23.8.2019 22:24

Inu, na infantilní argumenty těžko argumentovat jinými.

Ale jako fackovací panák vskutku plně vyhovujete.

M. Malovec 23.8.2019 9:23

Já jsem předpokládal,

že se dovzdělají hlavně kantoři, aby mohli dovzdělávat tyto děti. A pak jsem předpokládal, že hubou přírodě nepomohou spíše pátečními brigádami v lesích.

J. Svoboda 23.8.2019 11:54

Re: Já jsem předpokládal,

Co by dělali v lesích, když tam Agrofert těží, jak o závod a nikdo do těch lokalit nesmí? Navíc přece Babiš nepustí dotace na sázení stromků :o)

Pěkný den.

J. Brunner 23.8.2019 21:37

Re: Já jsem předpokládal,

Vy jste úplně blbý

Mizerný den.

J. Jurax 23.8.2019 22:28

Neotvirejte sardinky! Jukne z nich na Vás Babiš!

Nicméně jako protiargument k rozumnému návrhu, jenž by opravdu přírodě pomohl víc než mlácení hubou za školou, je Váš příspěvek opravdu mimořádně pitomý. Takový charakteristicky Váš ... :-)

T. Hraj 23.8.2019 9:12

Ostuda iDnes

Po 1/4 jsem pořad vypnul. Musím bohužel konstatovat, že za ubožáka tam byl především pan argumentačně nepřipravený a o to více se pitvořící redaktor. Jen proto mohli oba mladíci beztrestně pokračovat v plácání standardních rádobyzelených nesmyslů. Dokonce redaktora několikrát usadili.

R. Tesařík 23.8.2019 9:37

Re: Ostuda iDnes

On si pan redaktor na oponenta jenom hrál.

R. Langer 23.8.2019 11:10

Re: Ostuda iDnes

Asi tak, to by tam totiž museli pozvat někoho úplně jiného.

A. Alda 23.8.2019 9:12

Ten pořad jsem neviděl,

ale samotná ta fotka je děsivá. Dokud jsem si nepřečetl článek, nenapadlo mne, že ten ve žluté košili je kluk a ne holka. Po zjištění, že má jít o chlapce, jsem se neubránil myšlence, že jste se při použití fotky spletl a dal tam nějakou z televisní obhajoby homosexualistické praguepride.

J. Vintr 23.8.2019 19:05

Re: Ten pořad jsem neviděl,

To jste o moc přišel. Hned v úvodu byste se například poučil, že existuje jakýsi "environmentální žal", který dnes deptá mladé lidi. To jsem já až do shlédnutí tohoto pořadu vůbec netušil.

J. Jurax 23.8.2019 22:33

No, já si z toho odnesl dojem, že ti fracci by potřebovali profackovat a pak přískokama vpřed k osamělému stromu na obzoru ... to by je environmentální žal hned přešel, zato by e dostali do kontaktu s přírodou ...

F. Navrátil 23.8.2019 9:11

Humbuk pomáhá greténům

Naivních, nevzdělaných a sebestředných mladých troubů je plno. Ale nikdo je nebere vážně a nezve je do televize. Shrnuto: Nevadí mi svazácké názory greténů, vadí mi, že je jim dáván široký prostor v médiích a jejich myšlenkové úlety dostávají tak punc významu a věrohodnosti.

J. Svoboda 23.8.2019 11:57

Re: Humbuk pomáhá greténům

Jenže za krátko se z nich stanou voliči a ti si zvolí jiné sekáče, než ty žvanily, kteří je posílají mlčet zpátky do lavic, zatímco "zemědělci" hromadně rozhazují jed po polích a tráví zvěř za zachování ceny rohlíku.

Pěkný den.

P. Han 23.8.2019 15:14

Re: Humbuk pomáhá greténům

Rohlíky je nepálí, o ty se stará maminka.

J. Svoboda 23.8.2019 17:17

Re: Humbuk pomáhá greténům

Levné rohlíky jsou argument gaunerů, kteří chtějí trávit pole a vy ukázkově předvádíte argumentační faul.

Pěkný den.

K. Janyška 23.8.2019 8:49

Poslyšte, a co je to spontánní řád obecný a klimatu a

podnebí a počasí ? Ti bl §ůbci to nevědí, to je jasné, ale co vy ? Dzp.

M. Klas 23.8.2019 8:44

Stávka

Ještě něco - na své páteční stávky si sami píší omluvenky, tedy pokud je jim 18+. Já myslel, že za to mají neomluvené hodiny! Ještě více mne překvapuje, že těm mladším píší omluvenky rodiče.

Z. Lapil 23.8.2019 14:07

Re: Stávka

Počínaje 18. narozeninami je člověk opravdu svéprávný a omluvenku od rodičů nepotřebuje. A určitě je principiálně v pořádku, že nemusí chodit do školy, stačí, že složí příslušné zkoušky.

Jestli jsou ty zkoušky co k čemu (maturita bez matematiky není úplná, tvrdím já), to je na jinou debatu.

V. Petr 23.8.2019 16:04

Zkuste nepřijít do ZAMĚSTNÁNÍ a napsat si sám

omluvenku...

V. Petr 23.8.2019 16:04

Zkuste nepřijít do ZAMĚSTNÁNÍ a napsat si sám

Z. Lapil 24.8.2019 22:49

Re: Zkuste nepřijít do ZAMĚSTNÁNÍ a napsat si sám

Proč ne, u nás se občas někdo (děláme to dva) zvedne, houkne "jdu se projít a na půl hodinky zmizí. Samozřejmě si musí "odpíchnout" a samozřejmě neděláme u pásu. A samozřejmě to neděláme v situaci, kdy šéf říká takové věci jako "Den má 24 hodin a kromě toho můžeš dělat i v noci".

Do důsledku vzato: student není zaměstnanec, proto pro něj neplatí zákoník práce. Ale hlavně - ani šéf ani škola nemusí omluvenku typu "nechtělo se mi" uznat.