Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KJ

K. Janyška

27. 5. 2011 11:03
Škoda, že nevyhanuli socialisté všeho druhu ... Dzp.

0 0
možnosti
RK

R. Kulík

27. 5. 2011 15:52
Re: Škoda, že nevyhanuli socialisté všeho druhu ... Dzp.

Janyška by nemusel vyhynout,stačilo by,kdyby přestal blbě kecat.

0 0
možnosti
JS

J. Schwarz

27. 5. 2011 18:18
Re: Škoda, že nevyhanuli socialisté všeho druhu ... Dzp.

Janyška je, narozdíl od socialistů, užitečný. A i kdyby nebyl, nikoho nenutí /ani prostřednictvím "demokratických" voleb svoje kecy číst/. To narozdíl od socialistů, kteří se bez násilného vnucování své představy "nedělitelné" osudové společnosti  neobejdou. Kdyby socan nebyl inherentně agresivní, musel by nechat každého nesocana žít si po svém a nanejvýš ho "vyloučit ze svého středu". To ovšem není možné, kdo by na socana dělal? Kdo by financoval Sobotkovy "poslanecké náhrady", kdyby se kdokoli mohl trhnout? Je pozoruhodné,  že ani "tuneláři" a "imperialisté" nemají obavu z toho, že by se socani trhli, přestali nakupovat a konečně si vybudovali svou "spravedlivou společnost" z vlastních příznivců.

0 0
možnosti
VV

V. Václav

3. 6. 2011 16:30
Re: Škoda, že nevyhanuli socialisté všeho druhu ... Dzp.

Pane Schwarzi, jemi vás líto, jak jste primitivně apřihloupl zbaštil propagandu, tentokrát  z té druhé strany. To jste nepochopil, že jde o hru Gaunerkratů, že je jedno z které strany, levé či pravé? že je to habaďůra pro občany této podvedené republiky, opřená již o starořímské heslo Rozděl a panuj? Loutky, oficiálně zvolené zblblými voliči, nejsou ovládané rádoby vychytralými sluhy, kteří si chtějí také okousnout z krajíce, který jim nepatří, jsou ovládané mafiány a magnáty, o kterých se většinou nepíše, nebo pouze okrajově. Přečtěte si Kmentovu knihu kmotr Mrázek, to si myslím je do určité míry skutečnost, fungující v tomto státě.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz