Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VODA: Pět minut po dvanácté

Nejen naším národním zvykem je řešit léty kumulované problémy až pět minut po dvanácté, jinými slovy až tehdy, kdy nastane nějaký skutečný a viditelný průšvih.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

J. Veselý 965

3. 6. 2015 10:12
Nejlepší je asi anglické řešení.

Vodovody provozuje nezisková organizace, která na kalendářní rok odhadne náklady na provoz, k tomu přidá rezervu na opravy a investice a výsledná částka se vydělí počtem domácností v Londýně. Žádné vodoměry, žádné odečty vody, žádné měsíční vyúčtování, to všechno jsou jen zbytečné náklady navíc. Každá domácnost platí roční paušál za vodné a stočné podle počtu osob, příplatek je za kohout na zahradě nebo bazén. Účetnictví společnosti kontroluje auditor.

0 0
možnosti
JS

3. 6. 2015 16:05
Znal jsem jednoho,

který měl paušál na vodu, tak si vyrobil turbínku s generátorem a měl elektřinu zdarma. Ono to bylo dávno, ale dnes by si takhle počínal každý druhý.

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

3. 6. 2015 17:34
Re: Znal jsem jednoho,

Přesně tak.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz