Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ROZHOVOR: Už dnes posílají lidi na dlažbu

Řešením není státní pomoc, nýbrž restrukturalizace. A tu opět nemůže provádět stát prostřednictvím svých úředníků, nýbrž samy firmy pod konkurenčním tlakem. Automobilový průmysl se propadl do krize už před koronavirem, částečně navíc krizi způsobily samotné státy, a především Evropská unie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Závěr krásný, leč nereálný.

0 0
možnosti
VC

Proč se západní svět a USA nepoučily z předchozích několika epidemií, všech stejného původu a místo preventivních a účinných opatření nadále čile s Čínou, tím satanem v rouše CCP, čile spolupracovali? A když tomu konečně někdo chce činit alespoň malou přítrž, jak dopadá v tomto dnešním doleva zradikalizovaném světě? Ve veledůležitých volbách v US se téměř nejvíce hraje s Covidem! Je z toho jednomu nanic! Zdar a sílu přeju všem a život v míru ač je to přání bláhové...

0 0
možnosti
ZL

No, nepoučili. Spíš je poučení poněkud drsné: při ptačí chřipce nestačili posílat do plynu ptáky, při nemoci šílených krav krávy, včetně těch s průměrnou inteligencí...

0 0
možnosti
JN

Paní Lipovska má realisticky pohled na věc.

0 0
možnosti
PH

P77e12t44r 46H32o43f74m49a94n

10. 10. 2020 8:13

Tak tuhle "odbornici" pánbíčkářům opravdu závidím.

0 0
možnosti
PH

P69e45t34r 55H18a56n

10. 10. 2020 14:04

A co ekonomie? O té víte taky kulové?

0 0
možnosti
Foto

Jo. Hlavně poslední odstavec je důležitý.

0 0
možnosti
TK

No, hezký! Čili co? Více plesů? Ať se na těch 30-50 000 denně dostaneme co nejdříve (s filozovií "ať už to máme za sebou"). A kdo pije do 02,00 v baru je hrdina doby, oživuje hospodářství a dává koroně "šach-mat".

0 0
možnosti
RL

Už aby to bylo!

0 0
možnosti
LN

Výborně napsáno! A že to jde i bez Bobo... ;-)

Provázanost různých oborů a pokles poptávky po investičních dodávkách pro těžařské a zpracovatelské firmy třeba jen v důsledku poklesu poptávky po ropě je zpožděným důsledkem koronavirové krize i nástupu zeleného šílenství v USA i EU EU. Dodávky pro výstavbu např. "baterkárny" ve Švédsku to nespasí a firmy propouštějí zaměstnance pro nadbytečnost. Ve statistikách [>-] se to projeví až koncem roku, nezaměstnanost poroste.

0 0
možnosti
JM

Reakce na druhou větu:TISKOVÁ ZPRÁVA - HLÁSÍME SE K HODNOTÁM 90. LET

... Současná politická reprezentace zdravý základ z 90. let znehodnocuje. Den po dni ubývá svobody. Demokracii se dávají přívlastky, pojmy trh a kapitalismus se vytěsňují.

Je to cesta:

od svobody do otroctví,

od trhu k plánu,

od kapitalismu k socialismu.

Institut svobody a demokracie se hlásí k hodnotám 90. let, tak jak je prosazoval Václav Klaus. Jsme přesvědčeni, že podmínkou opravdové prosperity je svoboda, demokracie a trh. Jana Bobošíková a Hana Lipovská

https://isde.cz/tiskova-zprava-hlasime-se-k-hodnotam-90-let/

[>-]:-)=pohoda

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz