Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ROZHOVOR: To už se lidem neříká

Je to pravda. Také se mi nezdá, že by stávající vláda měla jakýkoliv plán. Dokonce se mi ani nezdá, že by ji absence plánu jakkoliv trápila.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

Článek je v podstatě rekapitulací notoricky známých skutečností. 1. vláda žádné zázračné a geniální řešení nemá. Kdo jim to uvěřil, je blb. 2. Green deal je cesta do chudoby, na celosvětové klima nebude mít žádný dopad. 3. Kovid, resp. blbnutí kolem něj má závažné hospodářské dopady. 4. Hlavním úkolem štrasburského soudu je dávat právní background eurounijním rozhodnutím a zájmům. Případ synů Michalákové se trochu vymyká z této praxe, nicméně je zřejmé, že soud formálně upřednostnil zájmy Norska před oprávněnými zájmy stěžovatelky z členského státu EU. Jako důvod odhaduji prachy, Norsko je bohatý stát a do EU posílá peníze. Co jsou proti tomu zájmy občanky kverulatského východního státu?

Ješte bych dodal 5. bod: pokud se chcete dozvědět podobné informace, nedívejte se na ČT.

0 0
možnosti
PP

P40e54p33a 39P51e20p84a25x

27. 1. 2022 13:08

R^ shrnul jste to pěkně.

0 0
možnosti
LS

Bod 4 a 5, v ČT hlásali dezinformace, dezinformace, dezinformace. A tam přece nikdy nelžou...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz