Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EKONOMIKA: Socialistický pracovní týden

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Mnoha stranám hrozí, že zažijí velké ztráty. Mnoha hrozí, že se tam pravděpodobně už nikdy nepodívají. Je proto potřeba na poslední chvíli zaujmout voliče.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

4. 3. 2019 6:39
" Slušný odborář pracuje čtyři dny ze sedmi! Víc pracují

" Slušný odborář pracuje čtyři dny ze sedmi! Víc pracují podvratné živly!" - Ano, je to tak - slušný odborář se již těší, až mu přítelkyně rozdávačka Maláčová " otočí " týden tak, že se bude pracovat dva dny v týdnu a pět dní se bude odpočívat, relaxovat a čekat na velikánské důchody..

0 0
možnosti
JF

4. 3. 2019 6:44
Re: " Slušný odborář pracuje čtyři dny ze sedmi! Víc pracují

Omlouvám se - zapomněl jsem na přítelkyni Valachovou-likvidátorku našeho školství, která odpustí dlužníkům, kteří nasekali dluhy do 100 000 Kč jejich dluhy a asi to těm věřitelům uhradí ze své mzdy..

0 0
možnosti
BB

4. 3. 2019 2:02

Lidská práce je zboží jako každé jiné. A proto se cena práce odvíjí od nabídky a poptávky. Mě jako zaměstnance nezajímají problémy mého zaměstnavatele. Potřebuješ mě ? Zaplať. Až mě nebudeš potřebovat, tak mě stejně vyhodíš bez ohledu na to co si o tom myslím. A já ?když se mi nebude líbit, tak se seberu a půjdu jinam.

To je vše. Ostatní jsou kecy a kolorit.

0 0
možnosti
JH

J. Holíček

4. 3. 2019 6:37
Re:

Paní Šichtařová svými sloupky potvrzuje, že ekonomie je pavěda. Ono na ní nic není a každý kdo nemá co na práci, tak může psát co ho napadne a za ekonomii se schovat. :-))

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz