Sobota 6. června 2026, svátek má Norbert
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

jasan

17. 9. 2007 15:40
pro ulhaneho Jana F

ČLÁNEK IV-447 Ratifikace a vstup v platnost

1. Tato smlouva bude ratifikována Vysokými smluvními stranami v souladu s jejich ústavními předpisy. Ratifikační listiny budou uloženy u vlády Italské republiky.

2. Tato smlouva vstupuje v platnost dnem 1. listopadu 2006 za předpokladu, že budou uloženy

všechny ratifikační listiny, nebo nestane-li se tak, prvním dnem druhého měsíce následujícího po

uložení ratifikační listiny tím signatářským státem, který tak učiní jako poslední.

0 0
možnosti

Jan F.

18. 9. 2007 16:16
Pro zbrklého jasana

Už jsem reagoval níže, ale pro jistotu ještě i zde, když mne obviňujete ze lhaní - vizte článek IV-443 odst. 4.

Mimochodem, omluvíte se za tu údajnou ulhanost? Nebo zůstanete hulvátem?

0 0
možnosti

franta

17. 9. 2007 9:16
Pane Římane

ve Vašem článku mi chybí jen jedna maličkost. Kolik těch povolenek ten který stát dostal ? Bez této informace jsou to jen kecy. Brát jako argument, že těch států je osm, je jistě zajímavé, ale proč jste neargumentovali (vy z ODS) podobně když 18 států schválilo euroústavu ?

0 0
možnosti

Rudolf

17. 9. 2007 13:54
Re: Pane Římane

Protže v té euroústavě také bylo, že stačí jeden nesouhlas a euroústava nebude. No a ve Francii a v Nizozemí prostě propadla, takže nebylo o čem jednat - což mimochodem konstatoval i Německý ústavní soud, když mu byla otázka slučitelnosti euroústavy a ústavy SRN předložena.

0 0
možnosti

Petr Kohout

17. 9. 2007 7:42
Pane Říman - mám zlepšováček

ze zákona zatížit vývoz (a možná i vnitrozemský prodej) elektrické energie břemenem, odběratel musí dodat emisní povolenky, bez kde ber. Z toho se "ekologičtí" rakušané ....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz