28.1.2021 | Svátek má Otýlie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kersch 29.8.2011 11:38

Návratnost

Podnětný, zajímavý článek - zapadá do sympatické snahy autorky osvětlit čachry, které ve vědecké branži bývají také jinde než v Česku. Zajímal bych se taky o to, jaká byla zdůvodnění navrhovaných a posléze štědře dotovaných projektů, kolik úspor se předpokládalo, že vznikne realizací navrhovaných opatření a z jakých údajů se u těch předpokladů vycházelo...

V. Kain 29.8.2011 15:32

Re: Návratnost

Návratnost nulová.Všichni tito otitulovaní falešní hráči přijdou o svoje falešné karty s kterými nebudou moci hrát a to je to celé.Ty jejich elaboráty jsou vylhané hovadiny.Všem neziskovým státním organizacím bych  ze státního čili z našeho nedal ani korunu.Neziskovky jsou jenom pijavice které tahají za státní struk.Všechny.

V. Rod 29.8.2011 9:13

Ekologické lži

Minulý týden nějaký soudruh redaktor z Radiožurnálu zase dával za vzor park v Německu ( http://www.rozhlas.cz/zpravy/priroda/_zprava/939555 ), kde prý to všechno funguje bez zásahu proti kůrovci. Doporučuji vyhledat si příhranišční oblast na Googlu. Při detajlnějším pohledu uvidíte tisíce poražených a odkorněných kmenů na bavorské straně!

B. Brousková 29.8.2011 23:27

Re: Ekologické lži

Jistě, ale určitě ne v první, to znamená bezzásahové zóně jejich parku. Mimochodem tentýž park se stejnými pravidly funguje i v Krkonoších. Zabírá víc jak polovinu Krkonoš. Ten krkonošský les je stejného složení  a stejného původu jako ten šumavský. Přitom ročně přijede do Krkonoš víc jak 6 000 000 návštěvníků. A nikdo kolem toho nehysterčí. Podobná rezervace je i Podyjí se stejnými pravidly. A i tam to jde bez hysterie. Proč by to nemohlo jít i na Šumavě?