Středa 16. července 2025, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Venkovan

2. 3. 2006 17:23
Tož možeme být klidní
stejně nám nevěřili.Ve státě kde si STB a podsvětí podává ruku z lidmi vládních stran mluví samo za sebe.
0 0
možnosti

divana

2. 3. 2006 11:09
řešení?
a proto by vláda a ostatní její hoši měli snídat kuřata povinně!
0 0
možnosti

zoch

2. 3. 2006 7:44
Důvěru spojenců jsme nikdy neměli.
Jednalo se vždy jen o předstíranou důvěru. A divíte se ? Já v žádníém případě.
0 0
možnosti

Ladislav

2. 3. 2006 14:35
je to lest
Prijeti Ceske republiky do NATO byla takticka lest jak efektivne podsouvat falesne informace rozvedkam mimo pakt. Zas takovi blbci aby nevedeli co je tahle zeme zac v centrale NATO nesedi.
0 0
možnosti

Cruton

2. 3. 2006 6:39
Fantazie na mentální úrovni teenagera
"Poměrně nedávno udělal jeden podnikatel tu chybu, že na vrátnici NBÚ nechal občanku, aby si ji mohli vrátní opsat, když jde do ouřadu." Když jdete do "ouřadu", tak si skutečně Vaší občanku opíší. Mezitím ale musíte absolvovat osobní prohlídku a případně musíte do trezoru recepce uložit svůj mobil. Takže na opis Vaší občanky tam mají spoustu času. Po prohlídce Vám vrátí občanku a dostanete i visačku s číslem návštěvníka. Bez té se nemůžete v úřadu pohybovat. No a nakonec stejně musíte čekat, až si pro Vás na recepci někdo přijde. Po úřadu nemůžete trajdat bez doprovodu. Takže Šamane, Vaše fantazie, že spěchající podnikatel ponechá svou občanku na recepci, kde mu narychlo popíší, do které knceláře má cválat, aby nesnížil bezpečnost tohoto státu, je zcela nemožná. Na NBÚ je určitě zapotřebí z dosavadních incidentů vyvodit opatření. Ale Vaše "zaručené informace od staré Blažkové" této věci spíše uškodí. A škodí i Vaší důvěryhodnosti.
0 0
možnosti

MF

2. 3. 2006 7:18
Re: Fantazie na mentální úrovni teenagera
No,no. Tak by to snad na úřadech mělo fungovat. Ale nefunguje.
0 0
možnosti

Medák

2. 3. 2006 3:54
:-)
"A to hned od začátku, kdy Amíci zjistili, že bezpečnostní informace, které nám přepouštějí, se okamžitě objeví v Moskvě."
Však nás do NATO vzali jen  proto,aby mohli Rusům šikovně podstrkovat klamný informace. 
0 0
možnosti

Netřeba

2. 3. 2006 7:14
Re: Optám se jinak:
Měli jsme v minulosti důvěru bývalých spojenců?  Ti nejspíą klamné informace zase podstrkovali amíkům!
Kaľdý chvilku . . .
0 0
možnosti

Tom

2. 3. 2006 1:33
důvěra
Taková země si důvěru nemůže zasloužit a tyto aféry jsou jen důsledkem voleb. ( každá zem má reprezentaci, jakou si zvolila.)  Asi se stydím za to, že patřím do Evropy.
 
0 0
možnosti

Tom

2. 3. 2006 1:28
důvěra
Důvěru, sned ani nemůžeme mít , pokud žijeme ve společenství (EU), které se omlouvá i za vraždy  spáchané na civilistech, pod záminkou jediné pravdy?
 
0 0
možnosti

kocour

2. 3. 2006 0:54
A my jsme tu důvěru někdy měli?
.
0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz