23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Můžou i zabít

Tušili jsme, že se ten pátek 17. listopadu 1989 něco semele, ale nic převratného jsme nečekali. Vysokoškoláci, krytí záštitou SSM, organizovali na Albertově vzpomínkovou manifestaci k 50. výročí pohnutých událostí z dob německé okupace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Grigar 16.11.2019 14:00

..oni si ti dva stavitelé MOSTů fandili a fandí pořád. Tohle kuňkání "mluvte s námi, budeme řešit spolu.." Husákova tvrdá lajna nebrala na vědomí. Nebýt jasného vyjádření z Moskvy prostřednictvím sovětské ambasády, nikdo by se s nimi nebavil. Generál Václavík se hodil marod, na ÚV KSČ si mysleli, že postačí škatulata hejbejte se, jenže sověty tlačil termín Malty a tak se vyjádřili jasně a stručně. Moskva už v té době obchodovala ve světových cenách a tak naši soudruzi museli začít šturmovat, aby nezůstali mimo hru.

StB vládli Lorenc s Vykypělem, ani jeden z nich nebyl blbec a uměli si vybrat schopné a disciplinované lidi. To jenom nám se věší bulíky na nos, že si tam evidovali mrtvé duše a hráli malá domů, propracovaný systém nic takového neumožňoval, kdo to zkusil, brzy pohořel.

P. Grigar 16.11.2019 14:04

..panu L.Písaříkovi 11:42