Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠAMANOVO DOUPĚ: Jak to bylo, než Sládka pustili

Václav Havel, Stanislav Fischer, Miroslav Sládek. Pamatujete? Před pětadvaceti lety, konkrétně 20. ledna 1998, byla také prezidentská volba.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
EN

Ještě jedna kuriozita: sestra Dagmar Veskrnove Eva měla paroblem s ledvinou, byla operována a místo té nemocné ji vzal zdravou ledvinu. Nemocná ledvina to nějak ustala, to znamená že nakonec vůbec žádná operace nemusela být, natož pak ten "omyl".

Yady by se to stát mohlo taky, ale oběť by( když už s jednou nemocnou ledvinou) aspoň zbohatla.

0 0
možnosti
EN

V Husovicích, napr. taky bydlel Petr Skácel, dobrý malíř a dobrý člověk, bratr basnika Jana Skácela. A bydlel v pavlačovém bytě o jednom pokoji. Nic mu to na cti a slávě neubralo. Jeho obrazy sice pak byly částečně zneuzity a rozkradeny lidma, kteří si dnes hrají na elitu, ale jsou ve skutečnosti nulové existence.

0 0
možnosti
EN

Tuším, (Panum niz. Bydlela jsem v Černých polích v dobrém prostředí a do Husovicjsem chodila do nedělní (evangelické) školy každou neděli.

Do deviditeltky na Varnovskou, tam mne přiřadili i když jsem byla z Černých Poli. Francouzskou znám taky, sem tam jsem tam zašla do kina. Vím, kde jsou zidenicka kasárna, na bytovky naproti si nevzpomínám, ale i když tam rodina Veskrinove bydlela, není to žádná ostuda, zejména ne, když tam bydleli z asociku.

Pískat na prsty je docela umění, zkoušela jsem to, moje kamradka, která bydlela taky v horším prostředí než já, to zvládala perkfektne. Deti v mém sousedství by mne to nenaucily, neuměly to též.

Ale nikdy jsem nesoudila nikoho podle toho, kde bydlel. To naopak dělají zbohatlicti burani, kteří kdoví odkud jsou původně, ale teď mají nos nahoře, protože někde nakradli a začali si hrát na elitu.

0 0
možnosti
EN

Opravy: devitiletky, za sociku

0 0
možnosti
OM

To byly časy, kdy modrooký doktor hýbal českou politikou. Ukázal cestu dalším podobným podnikatelsko-politickým subjektům. Jen jeho comeback v letech 2016-17 byla už spíše tragikomická epizodka.

0 0
možnosti
DS

SÍLA - PRÁVO - POŘÁDEK vs. ŘÁD a KLID . Kdo on to na tom Hradě bude přinášet toho ducha Václava Havla? (Pro případné diskutující ad hominem opakuji, že jsem v druhém kole nevolil. )

0 0
možnosti
VM

DUCHA - to nevím.

Náběh na další kult osobnosti - je !

0 0
možnosti

Dáša Havlová - Veškrnová byla jediný chlap v tom divadle, kdy ubozí Sládkovi fašisti uráželi Václava Havla a Ódéesáci s V. Klausem to s uspokojením sledovali a hlasy V. Havlovi nedali - jsou to přece konzervativní demokrati.

0 0
možnosti
RM

pamatuji si z té doby. jak jistá herečka Veškrnová hvízdala z plných plic při volbě--ale to bylo samozřejmě v pořádku--asi žila svými postavami, které tehdy hrála. 8-o

0 0
možnosti
Foto

Spíš zapomněla, že už není v brněnském Bronxu, odkud pochází a že jí už není třináct. :-)

0 0
možnosti
VK

Rasistická Sládkova strana zanikla, na jeho místo nastoupil český vlastenec Tomio Okamura.

0 0
možnosti
Foto

Konkrétně byla rasistická v čem?

0 0
možnosti
SK

To heslo, které měli Sládkovci na transparentu (Síla - Právo - Pořádek), připomíná podobné heslo (Řád a Pořádek). které jsem viděl nedávno na bilboardech.

0 0
možnosti
Foto

To heslo mi to připomíná jistého penzionovaného generála na kterého se usmálo štěstí.

0 0
možnosti
Foto

Rozumím tomu správně, že Sládek byl tenkrát zatčen proto, že se opakovaně -5x tuším- odmítl coby trestně stíhaný dostavit k soudu? Který by ho pravděpodobně zprostil viny, takže by celou záležitost mohl vyřešit možná půl roku před volbami?

A rozumím tomu správně, že to zatčení nic moc zásadního neřešešilo, protože ve třetím kole o dva týdny později by Havel na zvolení pohodlně dosáhl?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz