15.10.2019 | Svátek má TerezaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MOBY DICK: Podlý útok v JeruzaléměŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 3, poslední: 16.7.2017 20:03, přehled diskusí

Muslimové jsou hrozba!:
Autor: K. Kovář Datum: 16.7.2017 20:03

Ať jsou umírnění jak chtějí! Umírněnej muslim vás okrade, zmrzačí a poleje kyselinou, případně píchne kudlou a ten neumírněnej vás rovnou zabije nebo uřízne hlavu za živa!

a tak dopadnem i my...:
Autor: V. Kříž 191 Datum: 15.7.2017 9:50

... až nás budou vraždit někde na Staromáku, jestli se nevzepřem dostatečně energicky proti přiblblíkům z OSN, Unie i domácím. Nemám nic proti Arabům, jenom nechci, aby tu žili. Je to tak nestoudný požadavek?

Re: a tak dopadnem i my...:
Autor: J. Ráž Datum: 15.7.2017 11:37

Jak funguje ODN nám ukazuje, jak to bude za pár let fungovat ve Francii a Británii. Bez jakékoliv logiky a respektu k elementárním zásadám práva rozhodují muslimové vždy když mají většinu v neprospěch "nevěřících".

Divím se, že tuto nesmyslnou organizací podporujeme a zejména to, v kolika jsme zcela zbytečných komisích a výborech, kde ačkoliv na nic vliv nemáme, platíme na jejich činnost velké částky.

Zasmál jsem se, když jsem si přečetl na webu ministerstva zahraničí náplň odboru Organizace spojených národů a když jsem zjistil v kolika zcela absurdních výborech OSN máme zastoupení. Nevim co děláme ve výboru pro námořní plavbu nebo pro ochranu velryb, či v komisi pro mírové využití vesmíru - fakt černý humor.