27.6.2019 | Svátek má LadislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Na západ od nás budou islamizované státyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 48, poslední: 10.7. 2018 16:33, přehled diskusí

Re: Jak je to s tím ,,nezastavením" migrace?:
Autor: J. Vintr Datum: 9.7.2018 11:53

Jak říkal klasik: Nemusí pršet, stačí když kape. Současných cca 40 milionů muslimů v Evropě se stále množství slušným tempem, zatímco původních Evropanů ubývá. I relativně malý roční přírůstek (i když cca milon je ve skutečnosti docela šílené číslo) urychlí dobu, kdy muslimové v Evropě převládnou. Ti příchozí budou mít samozřejmě snahu sem přitáhnout i rodiny a zapojit se do množení. Nemusí jít ani zdaleka o početní převahu. Vzhledem k agresivitě muslimů a pasivitě Evropanů stačí cca dvacetiprocentní zastoupení muslimů v populaci, aby se země stala kompletně muslimskou.

Re: Jak je to s tím ,,nezastavením" migrace?:
Autor: J. Jurax Datum: 9.7.2018 23:41

Ano.

A ještě prosím graf, kolik se jich za ty tři roky povedlo vylifrovat z Evropy zpět. Zvolte vhodné měřítko, aby křivka nesplývala s osou x i tam, kde s ní snad není totožná.

poručík Dub: tak o tomto jsem se bavil již před válkou:
Autor: J. Kalina Datum: 9.7.2018 9:06

No tak Panu Tomskému to došlo. Dá se čekat, že dalším = vlivnějším to ještě potrvá. Že vznikne nějaký pruh států nezasažených muslimskou migrací mluvím "při obědě v práci" od spuštění migrace Merkelovou. Výčet států je celkem pochopitelný. Akorát se asi bude muset několikrát stát v západní Evropě ještě něco strašného (a nedej bože i u nás), aby u nás politici přestali kličkovat. "Příští válka" v Evropě bude o právo volné plavby mezi Švédskem a Dánskem. Hlavní vlna migrace k nám dorazí z Německa, až jim tam definitivně prdne v makovicích a radikálně obrátí. Máme historickou šanci oplatit západním státům jejich přístup k našim emigrantům. Měli bychom i my jim umožnit žít tak jak byli dosud zvyklí, tak jako oni kdysi nám. V Německu bych čekal vytvoření menších územních celků s různou formou správy a zákonů a obnovení pravidla, že obyvatel má takovou víru jakou má vládce(ci) území.

Re: poručík Dub: tak o tomto jsem se bavil již před válkou:
Autor: L. Harvánek Datum: 9.7.2018 9:37

Ostatně přes veškerou kritiku na tom nejsme s přijímáním migrantů zase tak špatně. Spousty Ukrajinců a Vietnamců se ale na rozdíl od těch přicházejících ze světa arabského a černé Afriky dokáží uživit bez poskytování jakékoliv podpory ze strany a ani ji nevyžadují. Navíc dokáží respektovat a dodržovat platné zákony.

Na rozdíl od těch druhých, kteří přicházejí ze zemí, kde jsou ohroženi válkou (existují nějaké přesné a věrohodné statistiky o těch příchozích bez jakýchkoliv dokladů?) navíc v podivné sestavě sestávající z 80% mužů a nikoliv tedy celých ohrožených rodin. Tohle mi nějak hlava nebere a obávám se, že ani v těchto zemích se útěk před nebezpečím nedělá podle hesla "zachraň se, kdo můžeš" a nebere se ohled na ty nejvíce zranitelné? Takový otec rodiny myslím by v naší kultuře a společnosti neměl být tolerován. Pokud tedy někoho přijmeme, zřiďme tábory s omezeným pohybem a zaopatřením srovnatelným pro nejchudší lidi naší populace. Ono se pak ukáže, kdo je skutečně ohrožený a kdo se chce jen mít dobře.

Re: poručík Dub: tak o tomto jsem se bavil již před válkou:
Autor: J. Lukavsky Datum: 9.7.2018 20:55

"Měli bychom i my jim umožnit žít tak jak byli dosud zvyklí, tak jako oni kdysi nám" No ale naši emigranti se určitě nesnažili žít v Německu (západním), Anglii, USA. Austrálii.... jako v ČSFR (např. nezakládali brigády socialistické práce...) ale žili tak jak bylo v té či oné zemi zvykem, čili integrovali se s místním způsobem života.

J.L.

end

Když to tak chtějí, nedá se nic dělat.:
Autor: K. Janyška Datum: 9.7.2018 8:55

Musíme s tím nějak naložit. To my však umíme... Dzp.

Re: Když to tak chtějí, nedá se nic dělat.:
Autor: S. Netzer Datum: 9.7.2018 9:20

To má kvalitu proroctví sibylinského ... Dzp.

Další skvost:
Autor: S. Netzer Datum: 9.7.2018 8:23

z Parlamentních výkalů o "islamizované, neomarxistické a centralizované EU" a její "islamizaci".

Ruská propaganda se úspěšně vlamuje i do NP.

Re: Další skvost:
Autor: J. Václavíková Datum: 9.7.2018 8:33

Nevlamuje. Už obsadila redakci.

Re: Další skvost:
Autor: S. Netzer Datum: 9.7.2018 8:34

Ano.

Re: Další skvost:
Autor: M. Prokop Datum: 9.7.2018 9:32

To nasere, když už si ruská propaganda ani nemusí vymýšlet, jak kromě EUrojehovistek a EUrojehovistů vidí stále více lidí.

Re: Další skvost:
Autor: S. Netzer Datum: 9.7.2018 9:47

To jste už klesl dost hluboko, "echt liberále".

Nejste ale sám kdo trpí zatemněním mysli.

Re: Další skvost:
Autor: M. Prokop Datum: 9.7.2018 11:23

Pořád ale ne k k vám EUrojehoviskám, echt EUgenossin.

Re: Další skvost:
Autor: R. Langer Datum: 9.7.2018 11:29

Jo, to Pátá kolona vidí zářné zítřky. Než jim uřežou hlavy. :-P

Re: Další skvost:
Autor: P. Grigar Datum: 9.7.2018 16:33

.. je na vás, abyste naše mysli odtemnila. Pro začátek můžete třeba, alespoň stručně, osvětlit vaši představu naplnění definice.. "nezbytná ekonomická a sociální potřeba stárnoucího kontinentu.“ Co prospěšného nám tedy migrace v tomto směru přinese? Nespěchejte, vše si dobře promyslete, ať z toho není váš obvyklý žlučovitý blábol naplněný invektivami a odkaz na cizí myšlenky, vložte do toho sebe, zítra si rád počtu. Za chvíli musím na noční službu, já snad ani neusnu, jak se těším na ten váš ranníček...

Re: Další skvost:
Autor: R. Langer Datum: 9.7.2018 11:28

Bingo! :-D

Re: Další skvost:
Autor: J. Jurax Datum: 9.7.2018 23:46

Reakcí na Václavíkovou a Netzerku jen krmíte natvrdlé trolly, správně gender trollice.

Jak fakt, že nad tak koncentrovanou blbostí se jeden vždy nedokáže udržet ... :-)

Re: Další skvost:
Autor: J. Fridrich Datum: 9.7.2018 13:19

Netzer, Netzer, už zase ty nutkavé představy o skvělé budoucnosti Evropy a jejich obyvatel - včetně našich potomků pod vedením té nynější svoloči typu MERKEL, JUNCKERA, SCHULZE, MACRONA a podobných levicových experimentátorů-hrobařů Euro-Atlantické, křest'anské civilizace, kteří nám sem vpustili ty pracovité muslimské obohacovače naší " strnulé " západní civilizace ?

Je fajn, že jako žena v Saudské Arábii už můžete nyní řídit automobil a chodit na fotbal - a to je jistě v našem 21. století bezva, že ?