2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Zemanova nekampaň

Ono to už začalo billboardovou reklamou na Zemanovu knížku rozhovorů a teď už je to na plné pecky, heslo zní Zeman znovu 2018 a jsou toho plné billboardy. Mimochodem, ty billboardy, které mají být od dálnic a silnic dávno pryč, a stát ukazuje svoji naprostou bezmoc vůči každému, kdo má prachy nebo moc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Nový 5.12.2017 12:30

Re: Jenže

Čermáčik, vy ste taký hlupáčik.

https://www.youtube.com/watch?v=OhQwaK3nmss

R. Brzák 5.12.2017 12:41

Re: Jenže

Jediné, co by se dalo vyhodnotit jako osobní výpad vůči Vám, je formulace "přejděte od osobních výpadu například zde ke konstruktivní diskuzi". Touto formulací reaguji na Váš osobní výpad, s jakým zde reagujete na nastolené téma. Vyzývám vás zároveň, abyste se nebál diskutovat, protože tak můžete přesvědčovat. Nedopustil jsem se ale žádného Vašeho hodnocení, pouze hodnotím Váš styl komunikace zde. Zato Vy jste ve své reakci na mne předvedl hodnocení obojího...

Že nechápete, proč byste měl přesvědčovat svého spoluobčana ve věci společného rozhodnutí Vás usvědčuje, že nechápete podstatu voleb a demokratické diskuze právě Vy. Neschopnost či neochota se zúčastnit demokratické diskuze s cílem přesvědčovat své oponenty svým argumentem vztahujícím se ke konkrétnímu tématu, je důkazem, že taková osoba je buď zavilým odpůrcem, nebo milujícím příznivcem. Avšak nebojte se, existuje ještě třetí skupina nechápající význam svobodné a demokratické diskuze, která si skutečně zaslouží větší odsudek - "lhostejný občan". V uvozovkách proto, že občan nemůže být nikdy lhostejný, jedná-li se o rozhodování o věcech společných. Za takového Vás samozřejmě nepovažuji. Ale takového právě musíme oba, každý ze svých pozic (a zároveň jako jejich sousedé a spoluobčané) přesvědčovat argumentem....

Takže oba mé příspěvky v této linii berte prosím jako snahu pomoci Vám, aby jste ve volbách slavil zasloužené vítězství - když tedy nyní (jak doufám) budete více hledat argumenty a méně osobně výpady...

J. Berger 5.12.2017 11:38

Re: Jenže

Ono nebylo koho volit, jeden kandidát horší než druhý...

J. Laták 5.12.2017 11:51

Re: Jenže

Proti gustu žádný dišputát. Jen mne mrzí, že voliči nepoznali, že dávají hlas věrolomné zrůdě, což se projevilo již v kampani.

V. Čermák 5.12.2017 12:23

Re: Jenže

Myslíte Karla Schwarzenberka? To je přece jasné, kde bychom byli, kdyby vyhrál, že?

J. Václavíková 5.12.2017 12:28

Re: Jenže

Velice pravděpodobně nikoliv v ruské (_!_) jako teď, ale spíš součástí demokratického Západu.

S. Donát 5.12.2017 12:41

Re: Jenže

Tedy v bruselské prde.li? Nelíbí se mi ani jedna z těch variant...

A. Nový 5.12.2017 12:42

Re: Jenže

Vy jste vylezla z které (_!_)? Z brusele?

R. Brzák 5.12.2017 12:49

Re: Jenže

Jejda, paní Václavíková, to mne mrzí, že jste, kde jak tvrdíte, jste...ale já Vás tam necpal a nevěřím tomu, že Zemanovi se to s Vámi podařilo...

Naopak, pevně věřím, že jsme součástí demokratického západu (nikoliv ve smyslu geografickém), což se potvrzuje i tím, že nejsme nedemokraticky poplatní všemu, co se řekne na západ, nebo na východ od nás...

J. Mrázek 5.12.2017 10:18

Tohle je horší.Bohoušek.

p arlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Pavel-Dudr-Trestni-oznameni-na-premiera-Sobotku-vlastizrada-514965

P. Hlosta 5.12.2017 10:28

Re: Tohle je horší.Bohoušek.

Ano, je to hustý! Tak nějak potichoučku o nás, bez nás. Zatímco u nás se halasně řeší, co řešit se může v klidu, nehoráznosti z EU nás míjejí v tichosti.

V. Němec 5.12.2017 10:04

si kampaní jak kdo chce. Na to abych si vybral mám svůj rozum a ať si říká co kdo chce.

P. Burda 5.12.2017 9:59

Zemana nepřinesou

Astone,

prezidenta Zemana do sněmovny podpořit vládu nepřinesouo! Kdo by se s ním také tahal. Buď využijí zařízení zvané rudl nebo rudlík, případně paleťák, a nebo ho přistrkají bez využití mechanizace.

On už je (dost dlouho) jen taková loutka. Kam ho loutkovodiči dovedou, tam vykládá malmoty (v jeho víře, že jde o bonmoty), ukazuje (ochablé) svaly, hrozí, slibuje, naříká, nadává, poukazuje, zlobí se - vše sice svými slovy, ale zato podle požadovaného zadání.

M. Prokop 5.12.2017 10:12

Re: Zemana nepřinesou

Bonmoty, malmoty, já tomu říkám prostě žvásty.

P. Hlosta 5.12.2017 10:14

Re: Zemana nepřinesou

Na a ne vzít zadání jiné. ;-)

J. Mrázek 5.12.2017 10:19

Trojice chaotů ?

Jo, dobrá ... ale v kavárně vás nevezmou, tam je limit IQ nad devadesát ...

P. Hlosta 5.12.2017 10:30

Re: Trojice chaotů ?

Já si IQ radši neměřím. Abych totiž neměl výčitky, že jsem mohl tu "kavárnu" oslnit. ;-))

J. Vobr 5.12.2017 9:58

SCHOŘÍK TU BYL NA OSVĚTOVÉ MISI !!!

Už ho stáhli do Lidového domu !!!

:-)))

M. Mikulec 5.12.2017 9:45

Massmédia mají konkurenci

v TV Barrandov: každý sice okopává a kritizuje pana Soukupa jako nemožného a zoufale neprofesionálního moderátora. On ale aspoň nechá člověka domluvit, obvykle neskáče do řeči, netlačí ho do kouta hloupými tendenčními otázkami, aby člověk musel stejně hloupě odpovědět. S umanutými moderátory České televize je neporovnatelně svěžejší a objektivní.

P. Burda 5.12.2017 10:03

Re: Massmédia mají konkurenci

Jen jestli to není tím, že nejde o dialog, ale o rozšířený monolog. Zeman (Nejedlý Mynář) mu řekne, na co a jak se zeptat a on nic jiného neudělá. Prostě tzakové secvičené estrádní číslo, jako měli Šimek a Grossmann, Šimek a Budbílková, Laurel a Hardy - jenže u těch jsme se zasmáli.

P. Hlosta 5.12.2017 10:16

Re: Massmédia mají konkurenci

On Zeman také vešel ve všeobecnou známost v zábavné pořadu Šimka, kde vstoupil na scénu jako politicko satirický bavič. ;-)

A. Trick 5.12.2017 10:18

Re: Massmédia mají konkurenci

Škoda, že už Jeho Jasnost do TV nezvou.

J. Vobr 5.12.2017 9:41

BABIŠ JE POLPOT !!! (c)Balzám

!!!

J. Vobr 5.12.2017 9:40

BABIŠ JE JAKO HITLER !!! (c)Prokop

!!!

P. Vaňura 5.12.2017 9:53

Re: BABIŠ JE JAKO HITLER !!! (c)Prokop

Lepší Hitler, nežli Merkel. Hitlera jsme nakonec nějak přežili, záplavu migrantů v množství větším, než velmi malém přežít NEMŮŽEME!

F. Šimek 5.12.2017 10:11

Re: BABIŠ JE JAKO HITLER !!! (c)Prokop

moje slova...!!!

J. Anděl 5.12.2017 10:48

Re: BABIŠ JE JAKO HITLER !!! (c)Prokop

Ste magoři. Hitlera spousta lidí nepřežila a naopak ani migranti nezpůsobí vymření veškeré lidské populace.

P. Vaňura 5.12.2017 11:16

Migranti ale způsobí vymření NAŠÍ populace a to je NÁŠ

problém a otázka našeho českého/evropského přežití. Populace jinde mě tak moc nezajímá, to není náš problém, POKUD se nás nedotýká! Za Protektorátu počet Čechů VZROSTL!

J. Anděl 5.12.2017 13:16

Re: Migranti ale způsobí vymření NAŠÍ populace a to je NÁŠ

Kdyby vám šlo jen o tu populaci, tak stačí dát imigrantům občanství a uvidíte, jak populace poroste :-).

Ale ono právě nejde jen o tohle a nešlo ani za Hitlera.

M. Prokop 5.12.2017 10:14

Re: BABIŠ JE JAKO HITLER !!! (c)Prokop

Přežijeme i migranty a srovnání je mimořádně pitomé.

Jak přežijeme, to už je na nás. ZATÍM ještě k výběru způsobu přežití stačí volby.