25.4.2024 | Svátek má Marek


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Berka 10.2.2018 18:58

Dost dobrý článek...

Stojí za to si to přečíst...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahosovo-pohrdani-lidmi-Pravdolaskari-se-vztekaji-osocuji-obvinuji-a-strasi-Mohou-diskutovat-jen-s-blbecky-ktere-opiji-rohlikem-Konzervativni-spisovatel-promlouva-523722

P. Portwyn 30.1.2018 14:47

Kdo tvrdí, že Drahoš měl "smířit"

společnost, tak

P. Portwyn 30.1.2018 14:50

Re: Kdo tvrdí, že Drahoš měl "smířit"

a) lže

b) má závažné nedostatky v sociálních dovednostech, neboť nechápe, že smíření se neprovádí větou "kdo nevolí našeho kandidáta, je buď duševně méněcenný nebo zločinec".

Řada mých známých Drahoše volila, jsou to normální slušní lidé. Ovšem to, co předvedla kulturní fronta, je jako obvykle hnus.

Mnoha lidem jsem řekl "nebudu volit ani jednoho ve 2. kole". Z příznivců Zemana mne neurazil ani jediný.

P. Portwyn 30.1.2018 14:51

Re: Kdo tvrdí, že Drahoš měl "smířit"

omluva za ukliknutí a odeslání

J. Kombercová 30.1.2018 9:10

Jejda

Přišla jsem pozdě, to už se, pánové, nedozvíte, že mě mrzí odchod zrovna vás dvou, snad se časem zase vrátíte, na to se budu těšit.

M. Jandáková 30.1.2018 1:44

.

Chcete-li se lepe hledat, musite se rozejit.

M. Jandáková 30.1.2018 1:45

Re: .

Chcete-li se lepe shledat, musite se rozejit.

J. Schořík 29.1.2018 23:00

Vážení diskutéři, končím

Můj skalp připište prosím panu Klepetkovi - doufám že mu to mezi válečníka proti Eu přinese alespoň nějaké body :).

Myslel jsem že jsem docela bezcharakterní člověk, přece jen drsný obor a právník (relativisace je naše práce), ale po několika měsících zde jsem zjistil že jsem prostě pořád Mirek Dušín. Já prostě nedokážu přejít prasárny jako něco, co je v pořádku. V byznysu ano, v politice a soikromí ne.

Odcházím páchat dobro.. Sílu..

V. Klepetko 29.1.2018 23:12

Re: Vážení diskutéři, končím

ČEST PORAŽENÉMU!

Tím myslím prof. Drahoše. Vy jste mě v diskuzi doslova převálcoval - a často spíše vahou argumentů, než kouzlem své osobnosti...

Až budete mít chuť dovalit na "Psa" mrtvolu stvořeného dobra - rád opět podlehnu síle Vašich argumentů :-)))))

P.S. Doufám, že to nemyslíte vážně - Váš hlas osvíceného právníka a pohotového glosátora by zde chyběl. Jsem dokonce ochoten sám na pár měsíců zmizet, pokud by to pomohlo zvrátit Váš útěk do Blavy, z diskuze, a za hranici dobra a zla!

H. Balzám 29.1.2018 23:33

Re: Vážení diskutéři, končím

Hlavu vzhůru! Já už to utnul v sobotu, tohle je už jenom hlas ze záhrobí. S některými lidmi mě strašně bavilo tu bejt, ale bohužel, někteří zdejší mě přiměli tu nebejt. Nemluvím teď o tom na první pohled rozpoznatelnému materiálu z líhně různých bolševiků a péesvébáků, ale někteří dříve super lidé zde postupně sklouzli do neuvěřitelného morálního bahna a začali přejímat způsob diskuse, který fakt nevyhledávám. A co je nejhorší, ač jsem byl vždy solitér, neznaboh a konzistent, začalo mě to měnit a nutit k tomu, abych používal taktiky "na hrubý pytel hrubá záplata". A tohle já nechci. Já jsem sice cynik, ale někde tam hluboko vevnitř jsem naivní pravdaláska v pravém smyslu té nadávky a lidi mám vlastně strašně rád :-) Proto vám všem také přeju Carpe diem! a ruším registraci...

V. Klepetko 29.1.2018 23:52

Re: Vážení diskutéři, končím

Svým způsobem Vás chápu. Trochu mi připomínáte mou indickou exmanželku v okamžiku, kdy se snažila spáchat sebevraždu. Brrr... Pane Balzáme - Miloš Zeman se stal prezidentem republiky, protože Vy a stejně smýšlející jste doslova dokopali k urnám 152.000 voličů navíc. Těmito a podobnými příspěvky :

Re: Přesvědčili jste mě.: Autor: H. Balzám Datum: 27.1.2018 10:39 "Řeknu to takhle - ... pokud je ve druhém kole Zeman, prostě jsem byl jeho fanoušky donucen volit nezemana. Je to jenom gesto, poselství budoucím generacím, že všichni jejich dědečkové a babičky nebo tátové, mámy, strejdové... nejsou jenom bezcharakterní špína, která si stejnou bezcharakterní špínu zvolí za svého reprezentanta."

Když jsem si to přečetl, odlepil jsem se z pohovky a dovezl k urně po krátké výměně názorů dva bezmocné důchodce, kteří by jinak volby ignorovali...

Volby vám prohrála Vaše namyšlenost a arogantní zloba. Ale prof. Drahoš za to nemůže, stal se obětí Vaší neslušnosti a Vašich ambicí. A proto říkám -

ČEST PORAŽENÉMU!

M. Martinovská 30.1.2018 0:11

Re: Vážení diskutéři, končím

Týjo, ještě na rozloučenou si kopnout... a ještě do zcela nepřítomného pana Balzáma.. vy jste fakt jak Zeman... svůj k svému!

To je ovšem skvělý, jak velkou "máme" moc, příspěvky na NP hýbou nejen světem, leč i Klepetkem, důchodci... to blaží... aspoň jste se prošel a důchodci také, to je zdravé!!

M. Martinovská 30.1.2018 0:20

Re: Vážení diskutéři, končím

Aha. tady jsem se překoukla já, myslela jsem že příspěvek výše nad panem Klepetkem je též od pana Schoříka... pardon.

V. Klepetko 30.1.2018 0:32

Re: Vážení diskutéři, končím

Aha. Tak to se omlouvám zase já - odpověděl bych Vám jinak, kdybych to věděl... Dobrou noc!

V. Klepetko 30.1.2018 0:30

Re: Vážení diskutéři, končím

Kopnout? Popisuji realitu, abych přispěl k pochopení, proč Miloš Zeman vyhrál volby. A je reálný fakt, že jsem si přečetl diskuzní příspěvek pana Balzáma zde na Psu a následnou repliku pana Anděla - "ANO!"

A usoudil jsem že na to odpovím - u té volební urny. Bylo nás takových víc - 152.000! Kdyby nebyla z Vaší strany žádná nenávistná převolební kampaň ve které hlasitě zněly tu invektivy typu "bezcharakterní špína", tu jiné perly, kdyby nebylo publikováno že "Zeman umírá", kdybyste nedělali žádnou "kontaktní kampaň" ale prostě jen důstojně mlčeli - tak jste nemohli prohrát!

Bez Vás by se pan profesor Drahoš stal naším prezidentem.

ČEST PORAŽENÉMU!

R. Brzák 30.1.2018 0:44

Re: Vážení diskutéři, končím

Cítím nutnost přiznat Vám, že s Vaším druhým odstavcem téměř plně souhlasím.

H. Balzám 30.1.2018 0:14

Re: Vážení diskutéři, končím

Normálně byste mi nestál za reakci, ale mám dobrou náladu a tak si ten luxus dovolím. Vy jste totiž přesně ta bezcharakterní špína, která se akorát schovává za sladké řečičky a divadýlka. S nějakou volbou prezidenta to vůbec nesouvisí, to se akorát snažíte spřádat další lži o tom, jaký jsem zarytý drahošovec a jak mi zloba z jeho prohry zalepila oči. Nic není dál od pravdy. Mistrujete tady jiné, co mají a co nemají psát, blábolíte o aroganci a přitom se snažíte od chvíle, co jste sem vlezl, ukázat všem, jak jste nejlepší a kdo bezezbytku nesdílí váš názor, je tupá nula. Argumentační fauly, nepravdy, mantrování hloupostí viz ta o tom, jak jsem vás přiměl prznit nějaké důchodce u voleb... Nejhorší je, že vám jako sebestřednému neempatickému člověku ani nedošlo, že na vás zcela cíleně už měsíce nereaguji a stále se přisíráte, protože mě chcete spasit... Budiž, možná, že si tu najdete spoustu kamarádů, bránit vám v tom nijak nehodlám, já se ale lidem jako vy prostě vyhýbám, nepotřebuji vás přesvědčovat o správnosti svých názorů, prostě nejste moje cílová skupina. Neodcházím jako poražený, neodcházím jako vítěz, prostě odcházím. Prosím neodpovídejte, nepište elaborát na tři stránky a hlavně teď o půlnoci nebuďte žádné důchodce...

M. Martinovská 30.1.2018 0:21

Re: Vážení diskutéři, končím

: ))

V. Klepetko 30.1.2018 0:49

Re: Vážení diskutéři, končím

Nebojte, odpovídat nebudu.

Dobrou noc! :-)))

Mimochodem, budu rád, když si ještě někdy přečtu neco z Vaší Postapokalyptiké kroniky. Chápu, že jste nyní smutný - což v kombinaci s dobrou náladou někdy vygeneruje dost zvláštní texty :-)). Jako ke strůjci Zemanova vítězství se na Vás ale zlobit prostě neumím. Ale slibuji, že se nad sebou bezcharakterně zamyslím :-)

Škoda, že pro toho svého koně Drahoše jste na závěr diskuze dobrého slova nenašel. Asi také není Vaše "cílová skupina", ten pan profesor... Bavíte se všichni o všem možném, ale dobrého slova pro něj je Vám asi líto. Takže i za Vás to řeknu -

ČEST PORAŽENÉMU!

R. Brzák 29.1.2018 23:53

Re: Vážení diskutéři, končím

I u Vás je mi líto, že Vás zde nebudu moci číst - jsem totiž sobec a rád si Vás užívám. I Vám přeji, abyste neměl potřebu unikat si z krás života k této ploché, omezené a nedůležité realitě...

H. Balzám 30.1.2018 0:21

Re: Vážení diskutéři, končím

Máte pravdu, moc si hrajeme na život a málo žijeme. Přínosem těchto diskusí ale je, že se potkáme, byť virtuálně, s lidmi, které by nám nebylo jinak dáno potkat. Můj odchod není zdrhání zahořklého ješity :-), pouze cítím, že už tady nějak nemám co nabídnout a tak jsem se rozhodl pro změnu... A teď už fakt konec, žijte všichni co nejlépe a jak říká runový nápis na prastarém meči ukutém trpaslíky, "Ať scípnů všeci zkur*ysyni!" :-)

M. Martinovská 30.1.2018 0:07

Re: Vážení diskutéři, končím

Pane Schoříku, tak vidím, že jsem sem nakoukla za 5 minut 12... přeju vám vše dobré ve skutečném životě - vaše rozhodnutí je dobré, tahle diskuze není skutečný život, život je tam venku... Ale jsem rád,a že jsem Vás poznala, vtipného a milého sociálního demokrata, ráda jsem vás četla! Abych si ještě mírně šplhla, i jako celoživotní volička TOPky, okolo uprchlické krize jsem jednou byla demonstrovat za Sobotku, (později jsem toho litovala - měkkýš je to, vše odvolal) - jen jsem už dávno zjistila, že i k lidem, kteří mají politicky úplně jiné názory, než já, mám někdy přátelský vztah, na rozdíl od některých "těch mých", nad nimiž občas pláču. Tak, dobrou noc!

R. Brzák 29.1.2018 23:49

Re: Vážení diskutéři, končím

To je mi líto - ale ze sobeckých důvodů. Vám samozřejmě přeji, abyste si užíval realitu natolik, že po té virtuální (zcela nedůležité) vůbec nezatoužíte.

R. Brzák 29.1.2018 23:51

Re: Vážení diskutéři, končím

A pokud si myslíte, že je pan Klepetko bojovník proti EU, tak Vás dobře zmátl...je to socialista, jako Vy, hledající sílu nad sebe. Takže nyní, když může hledět nahoru na Babiše, bude spokojen s tím, kam Babiš upře zrak...

V. Klepetko 29.1.2018 23:55

Re: Vážení diskutéři, končím

Tak nad tím se zamyslím...Doufám že budeme mít možnost o tom prodiskutovat. Sám jsem zvědav zde se ukáže, jestli se mýlíte...

I. Hendrych 29.1.2018 22:53

no comment.

Zcela přesné hodnocení. Není co dodat.

Ť. Mráček 29.1.2018 23:06

Re: no comment.

Už toho nakecal tolik, že vždy stačilo chvilku počkat a z jeho mouder se v obrácení stanou takové 3,14čoviny, že se válíme po zemi. Vulgarizace politiky v bonmotech, svévole a redukování zahraničněpolitického rozhledu v anekdotách, to je to, po čem prahneme.

V. Klepetko 29.1.2018 23:16

Re: no comment.

Panu Schoříkovi křivdíte.

ČEST PORAŽENÝM! Zda si ale vítězové zaslouží slávu - to se teprve uvidí...

O. Uživatel 29.1.2018 22:15

Uživatel požádal o vymazání
M. Mařák 29.1.2018 22:16

Re: Dobrou noc všem

Dobrou, také to zapíchnu.