20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Zeman vyhrál, Drahoš je druhý

Do druhého kola prezidentských voleb postoupili Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Před pěti lety byl rozdíl mezi prvním Zemanem a druhým Schwarzenbergem těsný, bylo to 24,21 % proti 23,40 %, tentokrát je to zaokrouhleně 39 % ku 27 % ve prospěch Zemana proti Drahošovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ševčík 14.1.2018 17:46

Re: to. KOTAS

Mr.E.Erat Ja zpivam i s rodinou koledy u stromku,tak ze ? na jeziska verime :):)

I. Břízová 14.1.2018 17:47

Re: to. KOTAS

Troufla bych se domnívat, že pana Kotase nezajímají informace z wiki. A proto to sem napsal.

V. Kotas 14.1.2018 19:03

Re: to. KOTAS

Co je lepší , reklama nebo osobní doporučení ? To je jako s dovolenou, jedete na ní podle reklamy, nebo po doporučení známých, kamarádů. Já dávám přednost doporučení před reklamou.

P. Zinga 14.1.2018 21:03

Re: to. KOTAS

A co jeho politická angažovanost? Tak iniciativní člověk se přece musí politicky čin společensky angažovat.

Nic? Žádný pionýr či skaut? Co KSČS? Co politika po převratu? Nic? A najednou president? Cože najednou takový zájem o politiku? Anebo ho někdo naprogramoval?

Si děláte pr*el?

L. Novák 14.1.2018 17:24

Tak jsem z Lidovek vypreparoval pěknou karikaturu Zemana

http://jdem.cz/drxaj8

Pošlete ji všem jeho fanouškům a fanynkám. :-P

V. Kotas 14.1.2018 17:16

Četl jsem v diskusi o Topolánkovi na PL, toto -

najde se někdo z 8 500členů Akademie věd, kdo nám řekne něco o J. Drahošovi, abychom měli možnost ho poznat tak, jako známe M. Zemana ( podle médií ).

P. Vandas 14.1.2018 17:19

Re: Četl jsem v diskusi o Topolánkovi na PL, toto -

Nenajde. Proč by měl? :-):-):-)

P. Boublíková 14.1.2018 17:26

Re: Četl jsem v diskusi o Topolánkovi na PL, toto -

A co byste chtěl vědět?

Mně úplně stačí jeho současné výroky. Například o tom, že internet dělá z lidí hlupáky. Já si naopak myslím, že díky internetu jsou lidé mnohem vzdělanější. Na internetu si pan Drahoš může během několika vteřin dozvědět všechny informace o jakékoliv chemické látce z těch několika miliónů, co jich existují. Totéž o většině chemických reakcí. Může si zpětně přečíst všechny vědecké články o dvoufázových reaktorech, co kdy vyšly - všechny publikace už jsou digitalizované na netu. Může si nechat udělat automatickou rešerši za poslední týden, měsíc nebo rok - jak potřebuje. A to jsem pořád ještě jenom u jeho oboru.

Jak může akademik vypustit takový žvást o internetu? Práce, kterou by dřív dělal měsíce, mu zabere nanejvýš hodinu.

L. Novák 14.1.2018 17:35

Re: Četl jsem v diskusi o Topolánkovi na PL, toto -

Klaus taky neměl rád Internet. Holt jsou to starý konzervy...:-D

J. Venc 14.1.2018 17:36

Re: Četl jsem v diskusi o Topolánkovi na PL, toto -

Neakademik "vyléčil" svou cukrovku sladkým.

Si prostě nevyberete, no.

:-)

P. Boublíková 14.1.2018 17:43

Re: Četl jsem v diskusi o Topolánkovi na PL, toto -

No, to beru spíš jako fór. Trochu krutý k těm, co by si sladké dali rádi do trumpety a nesmí, on Zeman bude spíš na nějaké jitrnice a knedlozelo, bych řekla.

Nevyberu! A to prý že budeme mít super prezidenta, nám slibovali :-)

P. Vaňura 14.1.2018 17:54

Já jednoho takového znám a Drahoše rád nemá!

J. Venc 14.1.2018 16:55

Prezident Drahoš

vrátí svým prvním dekretem presidentským povinné svačinové mléko do škol!

To v pytlících!

:-)

P. Boublíková 14.1.2018 16:57

Re: Prezident Drahoš

Tak to je pro mě neodolatelná nabídka zvlášť když uvážím, že do školy už nikdy chodit nebudu.

J. Venc 14.1.2018 16:59

Re: Prezident Drahoš

Tušil jsem, že Vás to přesvědčí.

Tendr na dodávky necinknutě vyhraje některá z mlékáren Babišových, takže i podpora od velekněze nakonec bude!

:-)

J. Vobr 14.1.2018 16:59

ZVENCLÝ VENC opět zdrhnul !!!

:-)))

L. Novák 14.1.2018 17:07

Re: Prezident Drahoš

Já to mlíko ve školách pamatuju, ale v pytlících nebylo. Byly to skleněné láhve (čtvrtlitrovky i půllitrovky) a uzavřené byly Al fólií. Do fólie jsme si udělali dírky a přicucávali mlíko ke křupavému rohlíku dovezenému z pekárny. Pravda, křupavý rohlík (čerstvý a teplý) už jsem nejedl nejmíň 25 let. :-P

M. Prokop 14.1.2018 17:10

Re: Prezident Drahoš

Nevím, odkud jste, ale v Praze třeba https://www.yelp.cz/biz/v%C3%A1clavsk%C3%A1-pek%C3%A1rna-zoulek-praha

L. Novák 14.1.2018 17:31

Re: Prezident Drahoš

Dnes je všelijakého pečiva dopékaného ze zmrazeného polotovaru spousta druhů a některé z nich znám skutečně čerstvé a křupavé. Ale ty tzv. mléčné rohlíky produkované po statisících ve velkopekárnách už se do obchodů, resp. k zákazníkovi na pult, teplé a křupavé nedostanou. Je to tím, že jich je dostatek a nemusí na ně čekat u obchodu fronta, až je pekaři konečně přivezou... :-) Každá věc má své dobré i špatné stránky... :-P

M. Prokop 14.1.2018 17:37

Re: Prezident Drahoš

Z vlastní zkušenosti vím, že u toho Zoulka mají pečivo a ne dopečivo.

J. Franke 14.1.2018 17:10

Re: Prezident Drahoš

Před minutou jsem plech rohlíků vytáhl z trouby... Chládnou na sítu.

P. Vandas 14.1.2018 17:13

Re: Prezident Drahoš

Aáách. Voní to až sem. :-):-):-)

J. Franke 14.1.2018 17:18

Re: Prezident Drahoš

Jsou neforemné, veliké, ale moje!!!

http://srks.net/Rohlik.jpg

V. Hájková 14.1.2018 17:15

Re: Prezident Drahoš

Máte recht- já si už peču i chlebíčkové veky! A nejen, že jsou chutné ale náklady nejsou ani třetinové - oproti obchodu!

J. Franke 14.1.2018 17:19

Re: Prezident Drahoš

Veky peču už dlouho. Recept od manželčiny babičky...

L. Novák 14.1.2018 16:49

Sázkovky mají vypsané kurzy na druhé kolo voleb

Vítěz Ano/Ne

J.Drahoš - Ano 1.67 - Ne 2.20

M.Zeman - Ano 2.20 - Ne 1.67

Bůůůkmejkři zřetelně předvídají, že větší šance má Drahoš. Na druhou stranu je ale třeba říct, že výsledky kurzových sázek třeba ve sportu můžou dopadnout (a denně tak dopadají) úplně opačně a o několik jednotek, než byl původní kurz na danou příležitost.

Aktuálním příkladem budiž fotbalový zápas anglické 1. ligy Bournemouth - Arsenal London, kde se (někdo s obavami) očekávala výhra Arsenalu. No a dopadlo to přesně naopak. :-P Sázkovky zase vydělaly hodně peněz, protože dav to samozřejmě nasázel na výhru Arsenalu. ... A život jde dál. :-)

F. Šimek 14.1.2018 16:53

Re: Sázkovky mají vypsané kurzy na druhé kolo voleb

475 -KEREJ TY SI ?

J. Vobr 14.1.2018 16:54

Re: Sázkovky mají vypsané kurzy na druhé kolo voleb

Musíme ho indikovat jak strejčka Bradyho !!!

:-)))

:-)))

E. Erat 14.1.2018 16:53

Re: Sázkovky mají vypsané kurzy na druhé kolo voleb

4 250,-Kč jsem bral na Trumpa, když jsem v říjnu 2016 vsadil ve Fortuně 1 000,-Kč.

L. Novák 14.1.2018 16:57

Re: Sázkovky mají vypsané kurzy na druhé kolo voleb

Jo, pokud to bylo s dostatečným předstihem, kurzy byly vysoké. Pak ale letěly hopem dolů. Na výhru Zemana mají někteří nasázené statisíce. Pravda, ti, co je sázejí, tak o ně často přijdou. Pak ale vsadí znovu a vyhrají několikanásobek. To je jiný svět... :-D