1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Zeman vydírá voliče

Miloš Zeman dokáže zaskočit toho, kdo si myslel, že míra podraznictví už dosáhla vrcholu: tentokrát spojil se svým zvolením způsob fungování naší parlamentní demokracie. Pohrozil, že pokud nebude zvolen, tedy: pokud bude zvolen Jiří Drahoš, využije zbytku funkčního období (končí 8. března) a jmenuje Andreje Babiše premiérem. Bez jakýchkoli podmínek. Předtím ale prohlásil, že po něm bude vyžadovat předjednanou většinu alespoň 101 hlasu. Což nevyvrací – pokud bude zvolen prezidentem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 25.1.2018 9:39

Re: No pane jo!

Smrt lidem se špatným názorem!!! Všem se všemi špatnými názory!! Včetně mne!!

J. Venc 25.1.2018 9:53

Re: No pane jo!

Včera večer jsem znechuceně vypnul rovnou počítač, nejen psí úvodník. Už aby bylo po všem.

J. Schořík 25.1.2018 10:14

Re: No pane jo!

Jste nějakej měkkej, teda na zavilého pravdoláskaře. Vždyť je to docela legrace. A docela poučné. Jak obě strany opakují ty nesmysly do zemdlení.. Jak o volbě presidenta rozhoduje domnělé "vítačství" a na druhé straně "Rusko a Čína".

Jako kdyby nestačilo nechtít tam fyzicky vyřízeného sprosťáka.. Vše musí mít důvody daleko přesahující obyčejný život..

Mamlas na Hrad!!

M. Franková 25.1.2018 9:30

Paní Drahošová se svěřila

Eva Drahošová: S takovou nenávistí a sprostotou, jako na TV Prima, jsem se ještě nesetkala

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Eva-Drahosova-S-takovou-nenavisti-a-sprostotou-jako-na-TV-Prima-jsem-se-jeste-nesetkala-521587

Já bych řekla, že příznivci M.Zemana se s nenávistí a sprostotou setkávají trvale.

Pokud vím, tak vajíčka ani rajčata na jejího muže ještě nikdo neházel.

R. Neveselý 25.1.2018 9:32

Re: Paní Drahošová se svěřila

Zeman lže kudy chodí (tedy spíš kudy se šourá), to Vám asi uniklo. A proč by měli na Drahoše něco házet, něčím se provinil?

J. Venc 25.1.2018 9:34

Re: Paní Drahošová se svěřila

A navíc nyní v zimě, když nemají ta rajčata pražádnou chuť ani řádnou barvu.

Zpozdilost!

:-)

R. Neveselý 25.1.2018 9:37

Re: Paní Drahošová se svěřila

Rajčata z marektu pražádnou chuť a řádnou barvu nemají ani v létě. Ze zahrádky je jich na Myloše škoda :-)

J. Venc 25.1.2018 9:44

Re: Paní Drahošová se svěřila

Máte recht!

Navíc za ta nechutná rajčata beztak může Drahoš!

:-)

R. Neveselý 25.1.2018 9:51

Re: Paní Drahošová se svěřila

:-)

V. Kotas 25.1.2018 9:33

Re: Paní Drahošová se svěřila

Vždyť si mohl vybrat jinou televizi, nabídek měl dost.

R. Neveselý 25.1.2018 9:39

Re: Paní Drahošová se svěřila

Vždyť si vybral ČT. Bulvár si vybral Zeman.

I. Schlägel 25.1.2018 9:33

Re: Paní Drahošová se svěřila

Jestli to nebude tím, že pan Drahoš doposud nebyl prezidentem. Pokud vím.

I. Mertl 25.1.2018 9:37

Re: Paní Drahošová se svěřila

Taky si to Drahoš nezasloužil, nesnažil se študákům ukrást 17. listopad

J. Lepka 25.1.2018 9:46

Re: Paní Drahošová se svěřila

No jo, paní Franková, je to blbý,co, když nemají důvod?

M. Moravcová 25.1.2018 9:48

Re: Paní Drahošová se svěřila

Klára Samková - přímá účastnice debaty

Jednou z následně vznesených výtek na adresu obecenstva bylo, že „hlučeli“ a zasahovali do debaty. Zde bych ráda uvedla to, co v televizi nebylo možná vidět: pan Voříšek opakovaně vyzval hlediště, aby „fandilo“. Takže hlediště dělalo pouze to, k čemu jej moderátor vyzval! Pískalo se, tleskalo se, volalo se „Zeman“ a „Drahoš. Ozývaly se salvy smíchu. Ale nepadly žádné sprosťárny. Prosím – žádné... Žádné výzvy typu „Drahoš do plynu“ nebo „Zeman na krchov“, ani výkřiky „debil“ – a to ani na jednu ani na druhou stranu – se prostě nekonaly. Takže by mne docela zajímalo, v čem to publikum „ničilo debatu“. Že emocionálně reagovalo? Promiňte – ale proto bylo přizváno! Jinak se mohla debata odehrávat ve studiu.

I. Kučerová 25.1.2018 10:39

Re: Paní Drahošová se svěřila

Část vyjádření FTV Prima :

O přítomnosti diváků vybraných volebními týmy věděli oba kandidáti předem a nevznesli k tomu žádnou připomínku, stejně tak jako k místu konání.

Bylo tedy čistě na rozhodnutí volebních týmů, koho na debatu pozvou. Pokud měl pan Jiří Drahoš dojem, že příznivci jednoho kandidáta jsou více hluční, než u protikandidáta, tak je nutné uvést, že hluk byl na obou stranách identický.

Kandidáti měli možnost pozvat si do divadla své podporovatele, včetně VIP osobností, a to rovným dílem. Každý z obou kandidátů tak získal polovinu míst v hledišti, tedy 400 lístků, což odpovídá možné kapacitě divadla. Oba kandidáti tak měli stejné zastoupení a podmínky byly rovnocenné.

To, že pan Drahoš hodnotí pohodlnost křesla, nám přijde úsměvné.

J. Farda 25.1.2018 9:29

Přeci jen idiot

nemění názory?! https://echo24.cz/a/SRPy6/trestni-stihani-se-da-objednat-babis-to-vi-byl-soucasti-site-ktera-to-umi?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu .. a není ruský fake jako fake? https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman-jako-premier-dostal-penize-z-prodeje-ruskeho-dluhu-pis/r~8353b36c005611e8988aac1f6b220ee8/

J. Růžička 25.1.2018 9:28

eman je typický komouš

Má plnou hubu obyčejných lidí, ale neudělal pro ně vůbec nic. Stejně jako bolševici. Pomáhá miliardářům rozjíždět jejich byznys v Číně a ta pak tady koupila jeden fotbalový klub a jeden barák na Hradčanském...investice jako prase. Bez fanfár a bez přispění emanova, rozjíždí zde výrobu leteckých motorů americká firma. Investice dvě miliardy...

M. Rubáš 25.1.2018 9:27

I tak je Zeman lepší

Zeman je lepší v debatě jasně dominoval. Dokáže líp mluvit i při chatrném zdraví. Vždycky odmítal migraci, zatímco Drahoš byl za příjmání až když zjistil, že mu to politické body nepřinese tak otočil. Nedá se mu věřit, bude servilní vůči EU.

http://www.epshark.cz/clanek/383/vcelku-truchliva-story-na-prime

M. Růžička 25.1.2018 9:50

Re: I tak je Zeman lepší

Nenosí brýle bez dioptrií jako Drahoš,který se tak cítí důležitější.Sice špatně chodí,ale mozek mu funguje řádně a nějakého Drahoše strčí do kapsy.

P. Khail 25.1.2018 9:56

Re: I tak je Zeman lepší

Jasně, i na lyžích a člunu je lepší! Miloš for president! Ať se ještě trochu pobavíme dokud je schopen mrknout alespoň jedním okem :-)

J. Jelínek 25.1.2018 9:52

Re: I tak je Zeman lepší

Senile, vyber si jiný nick, takhle se to přímo nabízí.

J. Lepka 25.1.2018 9:58

Re: I tak je Zeman lepší

Migranti ve všech pádech, jen v tom podstatném zarputile mlčí, že jeho kamarádi tu umožnili školení a teroristické kurzy plastelínů a jejich potomci tu stále paseku dělají (bývalý pražský imám) plus fakt, že bez migrantů by se tu zhroutil stavební byznys nebo obchodní služby (jen tak pro upřesnění, spočitejte kolik pokladních v Kauflandu mluví slovensky!)

I. Schlägel 25.1.2018 9:22

Názor tak trochu z lidu. Souzním.

Pět let jsme sledovali, co je schopnej říkat a dělat Zeman. Drahoš byl od loňskýho dubna snad ve stovce debat a rozhovorů. Je mi úplně jedno, jestli se Zeman ve studiu pozvrací nebo Drahoš omdlí a je mi fuk, kdo z nich včera „vyhrál“. Taky na to koukám, zajímá mě to, proč by ne; ale pokud si někdo opravdu vybírá prezidenta na základě jedný dvou diskusí v telce, měl by se nechat pro dobro státu znesvéprávnit. Respektuju každýho, kdo má rád Zemana a chce ho volit proto, co prosazuje a reprezentuje. Hluboce s tím nesouhlasím, považuju to za špatný a pro naši zem škodlivý rozhodnutí, ale aspoň dává smysl. Chápu i lidi, kterým je prezident úplně ukradenej, ať dělá cokoliv, a kvůli tomu na volby kašlou.

I. Schlägel 25.1.2018 9:23

Re: Názor tak trochu z lidu. Souzním.

Ale nechápu lidi, kterým vadí, co tady Zeman léta předvádí, a přesto s vážnou tváří řešej, jestli je Drahoš dost vyhraněnej a jaký nosí brejle. Máte výhrady proti Drahošovi? Já taky. Mám je proti každýmu v český politice, až někde vyhrabete a oživíte TGM nebo třeba Lincolna, dejte mi vědět. Do tý doby si můžete vybrat, jestli se postavíte na stranu nudnýho profesora, na kterým ani Zemanovy hovnomety nedokázaly zanechat flek, nebo na stranu lháře, xenofoba, služebníčka Kremlu a Číňanů, ostudnýho vulgárního alkoholika, kterej se ze všech sil snaží rozeštvat všechny proti všem – venkov proti Praze, starý proti mladým, chudý proti bohatým, Čechy proti Čechům. A samozřejmě i na stranu Nejedlýho s podobiznou Putina na mobilu, Ovčáčka sprostě urážejícího kohokoli a kdykoli, Mynáře a jeho vily a taky na stranu Babiše, kterýho bude Zeman držet u moci všema silama.

I. Schlägel 25.1.2018 9:23

Re: Názor tak trochu z lidu. Souzním.

Neutrální volba NEEXISTUJE, nenalhávejte si opak. Zemanovci disciplinovaně dorazej v plným počtu. Ať se rozhodnete jakkoli, pomůžete buď Zemanovi nebo Drahošovi. Můžete si jen vybrat, komu z nich. A máte samozřejmě svatý právo si říct, že vám za to nemastnej profesůrek nestojí a prostě mu to nehodíte. Ale v takovým případě si pokaždý, až v příštích letech uvidíte Zemanův ksicht a tu bandu gaunerů, co si ho voděj, pokaždý si vzpomeňte na to, že jste je mohli poslat do řiti a neudělali jste to.

Sluší se dodat ještě dvě věci. Až se Zeman definitivně porouchá, nebudou nový volby, jak si někdo naivně myslí. Prezident není dle Ústavy odvolatelnej ze zdravotních důvodů. Dokud nebude úplně nepochybně zjevný, že Zeman není schopen vykonávat funkci, povedou si to Mynář s Nejedlým a jemu akorát povedou ruku při podpisech státních dokumentů. A až přestane fungovat úplně, dle Ústavy předá parlament jeho pravomoci premiérovi a předsedovi PsP, tedy Babišovi a Babišovi v zastoupení.

I. Schlägel 25.1.2018 9:23

Re: Názor tak trochu z lidu. Souzním.

A v týhle souvislosti je dobrý si uvědomovat, že Babiše budou fakticky držet u moci komunisti a neofašisti, a v takový situaci může bejt prezident a jeho vliv poslední obranou před směřováním k referendu o EU a NATO. Teda mohl by, pokud by tam byl prezident, kterej se o to bude aspoň snažit a ne nemocnej Putinův poskok.

Rozhodněte se, jak uznáte za vhodný. Ale přijměte za svou volbu odpovědnost. U Drahoše máte možná pochybnosti v tom či onom. U Zemana je mít nemusíte, víte přesně, do čeho a kam s ním jdete.

Sorry za expresivní post, ale už mně ty zagorky omílající „tak jako nevím, jestli mě ten Drahoš dost přesvědčil“ lezou krkem.

V. Kotas 25.1.2018 9:28

Re: Názor tak trochu z lidu. Souzním.

Tak jsi se vypovídal. Ulevilo se ti ? Nech na lidech, jak se rozhodnou, bez masáže ze všech stran.

I. Schlägel 25.1.2018 9:31

Re: Názor tak trochu z lidu. Souzním.

Díky za radu. Mistře. Pouze jsem citoval. Něco k věci? Já vím, myslel jste to dobře, dopadlo to jako vždycky. Pěkný den.

P. Khail 25.1.2018 9:51

Re: Názor tak trochu z lidu. Souzním.

Napsal jste to skvěle (celý souhrn, ne jen tuhle odpověď p. Kotasovi), díky.