1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Zeman, Lipavský a ochota se podvolit

Nehorázný svévolný Lipavského čin však, zdá se, nezpůsobil fatální škody, jelikož izraelský Jicchak Herzog neodvolal návštěvu Prahy a za pár týdnů ho Miloš Zeman přijme. V tisku pak prezident Zeman oznámil, že se hodlá za čin Lipavského omluvit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 1.7.2022 8:55

Aha.

V. Mokrý 1.7.2022 8:13

ta zase jede

R. Sorge 1.7.2022 8:14

Proruská žvanírna jí baví ... ;-D

V. Hájková 1.7.2022 8:02

Je zajímavé , jak zdejší tupci ani slovem nenapadli článek ČTK - nebo zprávu z ruského tisku ! To dělali jen mrtvé brouky CHUDÁČKOVÉ !

Dokáží mě napadat jen bez JEDINÉHO RELEVANTNÍHO ARGUMENTU! Dokonce hovado POKORNÝ - zde píše cosi o vymaštěných fašistech ""EDINOUKRAJINĚ"" ! On, který fandí ruským náckům z KREMLU - kteří napadli a vraždí ukrajinský národ !!

I. Pávek 1.7.2022 8:16

Kdyby jsi nepsala 3,14čoviny, tak jsem přesvědčen, že tě nikdo napadat nebude. Zkus napsat nějaký recept na třenou bábovku pro ženské nebo recept na guláš pro správné chlapy a uvidíš tu kladnou reakci.

D. Polanský 1.7.2022 8:26

Já bych uvítal recept na Honzovy buchty. Zatím ne a ne to pravé, jsou dobré, ale ne tak abych byl pochválen.

Ale protože je období rybízu, meruněk tady jednoduchý recept, zvládne i každý muž, který vzorně funguje:

http://dusanpolansky.cz/recepty/ovocny-kolac.html

J. Hruška 1.7.2022 8:01

Astonova nehoráznost a hloupost, - "Izraelci jsou (prý) mimořádně citliví". - ta blbost astonská.! Vražedně citliví a "mimořádně" jsou palestynští Arabové. A to "podvolení" západu. Jdi do hajzlu ty vole astonský s takovými názory. Podvolený jsi sám mužickému caru z hradu. Nějaký argument?? Jen bla, bla, bla. To je vono, bla, bla, bla. Amen.

V. Hájková 1.7.2022 8:04

Vy jste ožralý- nebo naprosto pitomý??

J. Anděl 1.7.2022 8:06

Pane Hruško, podle absurdity vašeho textu soudím, že jste ztratil tvář.

Mám pro vás dobrou zprávu - utekla vám a schovává se ve zdejší rubrice Absurdárium.

Mluvil jsem s ní před chvílí a svého útěku lituje, nicméně už neví, jak se odtamtud dostat. Prý se jí po vás stýská.

:-)

J. Jirka 1.7.2022 8:16

To bude krásná příloha k vašemu chorobopisu.

J. Hruška 1.7.2022 8:33

Přečtěte si znovu Astonovo blouznění, vy 3 jedinci. To je "!iteratura".! Citlivá a podvolená.

J. Jirka 1.7.2022 8:45

Tohle ve tvém chorobopisu bude též, s poznámkou: "Pacient je přesvědčen, že kromě něj většina ostatních lidí trpí bludy."

T. Hraj 1.7.2022 8:33

Doporučuji Novinky.cz. Tam budete mezi svými.

Ale jestli je to epileptický záchvat, tak se omlouvám.

M. Šejna 1.7.2022 7:58

Je potřeba si pamatovat že Pekarová s Adamovou podpořila Lipavského v tomto sporu proti Zemanovi.

Doufám, že si to budou voliči pamatovat.

R. Tichý 1.7.2022 7:41

To si fakt ministr zahr v muze hlasovat jak chce? To nepodleha dohode ve Vlade?

F. Kusák 1.7.2022 8:02

Tady vidíme, jak dobrého máme premiéra, když si ministr dělá co chce. Snění to jen Polabský.

V. Pokorný 1.7.2022 7:37

Zdravím ufňukance, podporovatele současných vládních vymaštěnců i fašistů Edinoukraine. Proruská žvanírna! Trefa. I proto sem asi chodí diskutovat protiruská pěkná sebranka. Ta osoba Hájková je toho krásným příkladem. Tak hodně síly a slin do toho vašeho úsilí.

J. Jirka 1.7.2022 7:46

Тупица, иди на хуй!

V. Hájková 1.7.2022 7:47

To souhlasím ;-D;-D;-D;-D

P. Kmoníček 1.7.2022 8:34

Pokorný, kdo napadl 24.2.2022 Ukrajinu vojensky ?

J. Fridrich 1.7.2022 7:34

" Z Mariupolu museli kvůli válce utéct i pravoslavní kněží. Chrám po návratu našli vyrabovaný. Jeden z nejkrásnějších chrámů Pravoslavné církve Ukrajiny se nachází v Mariupolu, od března okupovaném Ruskem. Kněží a jejich rodiny odtud utekli do Dnipra. Rusové chrám vykradli a spálili celou knihovnu." -

Tak tímto se rusáci definitivně přiřadili k barbarskému muslimskému teroristickému Tálibánu, ISILU a Koniášovi.... Ti také na Středním Východě a v Afghánistánu ničili skvělé antické a křesťanské památky - rozstříleli i jede velký skalní chrám.... Rozdíl mezi rusáky a těmito teroristy není žádný, naopak rusko je horší, protože toto barbarství přineslo do naší Evropy v této době.

G. Onion 1.7.2022 8:00

Тупица, иди на хуй

J. Jirka 1.7.2022 8:02

A teď tu "O statečném Cibulkovi", prosím, prosím.

G. Onion 1.7.2022 8:06

Nene lepší bude ta, jak šel přihlouplej Jirka do sveta;-D;-D

J. Jirka 1.7.2022 8:12

Tak už spusť, ať se dozvíme, jak se Jirkovi ve světě dařilo.

G. Onion 1.7.2022 8:19

To musíš ty hlupáčku, řeč je o tobe. Ty povídej, zatím to vypadá, že jsi chytrosti a moudrosti nikde moc nepobral. Tak mluv, jak bylo a kde si všude byl.

J. Jirka 1.7.2022 8:38

Šel Jirka do světa a najednou kouká, na cestě před ním cibule. A cibule zoufale spíná nať a prosí: "Jsem zakletá princezna, Jirko, sněz mne a tím mne zachráníš."

Jirka - hlupáček - jí uvěřil, oloupal ji a i když už byla hodně stará, tak ji celou snědl.

Jenže cibule vůbec nebyla zakletá princezna, ale jen obyčejná zkažená hnusota, které se povedlo utéct z odpadkového kontejneru za supermarketem. Jirka po ní dostal průjem, musel rychle za keříček a tam se z něj ve spršce ledasčeho jiného vydral na světlo světa i Glass Onion a tak jak byl, vzal nohy na ramena a běžel diskutovat na Neviditelného psa.

G. Onion 1.7.2022 9:07

Hmmm tak to je slabota hlupáčku. Víš co jdi za roh, dej si facku a vrať se s něčím lepším. I když vzhledem k tomu, že tvoje IQ je nižší než u té skleněné cibule, lze tedy s úspěchem pochybovat, že máš na víc, no.

Holt v tvém případě platí, že hlupák zůstane hlupákem:-P

A proto je tady na psovi takovej smrad, ty ses podělal a jak je tvým zvykem neumyl jsi se;-D

J. Jirka 1.7.2022 9:15

Tímhle výlevem potvrzuješ, že jsi opravdu jen výměšek, který v lepších časech býval svinstvem v odpadovém kontejneru...

G. Onion 1.7.2022 9:44

Fuj je tady příšernej smrad, už jsi si oplachnul ten podelanej zadek?