9.12.2023 | Svátek má Vratislav


Diskuse k článku

Zelení Khmerové. Poslední generace narazila na německý právní stát

Ta organizovaná zločinecká skupina má daleko ke gangsterům se samopaly. O to blíže má k běžným občanům, jejichž životy komplikuje blokádami silnic či útoky na umělecká díla. To vše pro záchranu klimatu a planety. A jak říkají progresivisté, podporou dobrých cílů nelze spáchat nic špatného.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 26.5.2023 9:11

Považujete ty Radovy třesky-plesky-propagandu za "skutečnou argumentaci"? Já ho ještě "skutečně argumentovat" nikdy neviděl... A to už sem pere ty své kraviny 20 let...:-P

J. Anděl 26.5.2023 9:16

No právě že ne. Jen píšu, že se tím moc neliší od ostatních.

Třeba já snahu o skutečnou argumentaci dávno vzdal.

Tak píšu dva typy příspěvků - filosofické elaboráty, což je taková onanie, nebo dráždím dezoláty.

V. Církva 26.5.2023 7:42

Prostě Poslední generace jsou extremisti, kteří dělají medvědí službu všem ekologickým snahám a snižování CO2 a jsou nechutnou demonstrací, kam vede pozitivní diskriminace a nerovnost vůči právu.

Mimo jiné proto, že radikální změnou dopravy a výroby v Evropě s důsledkem převodu výroby a dovozem zboží do a ze zámoří emise jednoznačně zvýší, Evropa se stane, jako že už skoro je politicky bezvýznamnou, což ti komouši vlastně chtějí aby se na popelu postavila společnost nová. Jenže pak demokracie a ekologie ve světě půjdou úplně stranou.

Ti Rudí Khmerové, bolševici i jiní progresivisti s nápadem totality pro vyšší cíle tu už byli mockrát a dopadlo to vždycky špatně. Svět by se už mohl konečně poučit a hnát takové na smetiště dějin mnohem dřív!

Ono totiž ta demokracie a pluralita není přežitek

Ale jasně maminku budete obhajovat i kdyby to byla stará zlá ježibaba. Bolí pravda?

Ale pivaři neradujte se, vyhrají samozřejmě tito ekoteroristé. Ale bude to Pyrhovo vítězství. Následovat bude celosvětový sešup do bídy ekonomické i morální i ekologické. Ještě je teda šance to zkusit změnit. A to bojem proti nejen těmto extremistům.

V. Povolný 26.5.2023 7:58

Vymáhání odpovědnosti za hromadné a organizované porušování zákona je zcela korektní postup. To nemá nic společného s kolektivní vinou. Pan Rada se zřejmě domnívá, že pro prosazování jeho ideologie je správný jakýkoliv postup bez ohledu na cokoliv a kohokoliv. Zkrátka účel světí prostředky.

P. Rada 26.5.2023 8:14

"Zřejmě se domnívám", že překrucujete smysl toho co jsem napsal ve smyslu "účel světí prostředky".

Vymáhání odpovědnosti za hromadné a organizované porušování zákona TAKÉ považuji v právním státě za zcela korektní postup.

Za zcela nekorektní považuji ideologicky nalepovat do jednoho celku k zjevným extremistům i ty kteří mi jen něčím nekonkrétním vadí.

Mě osobně mnozí i ze "zelených" také vadí - ale snažím se pravidelně o konkretizaci proč a v čem - nikoli s pohodlnosti o křivárničky až pomluvy na bázi kolektivizace.

Petráček např. konkrétně pokřiveně podsouvá kolektivní nařčení:

..."Mohou vládní Zelení říkat, že jejich cíle jsou zcela jiné?"...

J. Karza 26.5.2023 8:30

Revoluce požírá své děti bez rozdílu, pane Rado.:-)

R. Tichý 26.5.2023 7:11

Zapadoevropanum je nutno doprat realizaci programu Helge Peukerta. Mlaskali moc dlouho, od 1950. My bychom mohli slibit, ze za 40 let k nemu pristoupime taky.

Kazdemu ekofasistovi jeho vlastni lecbu!

R. Vacek 26.5.2023 7:08

Tuším, že ta pražská policejní akce měla zabránit něčemu mnohem horšímu, než darování kabelek. Nečasova vláda měla před rozhodnutím o naší jaderné elektrárně a pořád byl jasným favoritem někdo jiný, než by měl být.

J. Karza 26.5.2023 7:07

Zdá se, že bude na výběr mezi Zelenou genocidní diktaturou a neoliberálním korporativistickým digitálním lágrem, poskytujícím ochranu proti Zeleným khmérům a Putinovi.

Na nějakou demokracii bych nevadil ani 5-tník.

J. Anděl 26.5.2023 7:17

Že se na přelidněné planetě, spoutané a propletené informačními technologiemi, sociálními sítěmi a umělou inteligencí (což jsou prvky posilující opakování statisticky nejrozšířenějších in-formačních vzorců proti kreativní individualitě), nebude dařit demokracii starověkého antického stylu, to je bohužel vcelku pochopitelné.

I tak to, jak sám píšete, může mít celou řadu podob. Nejen tyhle dvě.

J. Karza 26.5.2023 7:45

My tu žádnou demokracii antického stylu nemáme. Těch alternativ k liberalismu (klasickému) zas tolik není. Zatím jsme vyzkoušeli dvě, fašismus a komunismus.

K. Vengi 26.5.2023 7:05

Zelené přilepence ponechat přilepené k asfaltu a polít "kejdou". Nu, dopravu možno odklonit, zelené blby nechat v kejdě "vyhnít" (víte, jak kouzelně smrdí "zelená aktivistka", když jí lapne klimakterické/klimatické libido?). Jo, když koukám na habity a vizáž těch aktivistek, nedivím se, že se vrhly na zelenou ekologii, nic jiného jim totiž v chtíči ryku nezbývá. Kurňa, dodá nám von der Lejno i k Leopardům 2 mundůry pro těhule takistky, aby se protáhly dekly? Adam Pekar (kdo je kdo nevím, chová se jako surikata a bulvama koulí, jako "Výr velký") mi ten slibovaný svetr neupletl, tedy Adam, či Pekar. A baba Černochová perlí, Jurečka kombajnér chce ušetřit 50 mld, baba ale nakupuje v USA "hakly" za 60 mld., místo kombajnů. Nějak tomu nerozumím, byť jsem furt berní poplatník.

H. Kotaz 26.5.2023 7:16

!R^

P. Jirkovský 26.5.2023 7:16

No, nerozumíte. Ale je od vás hezký, že jste se s tím přišel pochlubit sem.

J. Krásenský 26.5.2023 8:17

Přesně tak.

K. Wágner 26.5.2023 7:03

Na mnoha místech Berlína ještě před tím, než na místo stačili dorazit policisté, byli ekoteroristé, co se nestihli k silnici přilepit, nebo užili jen málo účinné lepidlo, rozzuřenými motoristy odvlečeni ze silnice za flígr, přičemž je řidiči zhusta zbili a zkopali. Ale těm, které se nepodařilo od asfaltu odtrhnout, museli na místo přivolaní hasiči jejich přilepenou ruku vyříznout, čímž je ze silnice odtáhli i s kusem vrchní části vozovky, na které tak vznikla díra. Mezi tím však klimaaktivisté techniku blokády vylepšili a místo na silnici se nyní lepí na kola pronajatých aut, kterými tak zablokují dopravu. Inu, zlatí ekologičtí aktivisté, co se dříve poutali řetězy ke stromům, kdy hasičům stačilo jen přeštípnout visací zámek.

V. Církva 26.5.2023 7:02

Proč v Berlíně vyhrála volby pravice a primátor je po letech z CDU?

To jako fakt? Není to spam? Kde ud2lali soudruzi z NDR chybu?

R. Gramblička 26.5.2023 7:22

Jen klídek, CDU je dnes k nerozeznání od socanů a na celostátní úrovni si namlouvá Zelené coby budoucího koalpartnera. Čili, nestalo se téměř nic. V Německu již žádná autenticky pravicová strana neexistuje

F. Navrátil 26.5.2023 7:02

Problémem Zelených pubescentů je odtrženost od reálného života. Financovaní parazitickými neziskovkami nebo maminkami chtějí přetavit své zelené sny na skutečnost. Bohudík to nefunguje. Bohužel jejich koncepty však přebírají bruselští byrokraté, kteří na rozdíl od zelených snílků mají sílu terorizovat společnost. Policie by měla v zájmu zachování právního státu zasáhnout v Bruselu.

H. Kotaz 26.5.2023 7:19

R^!R^

J. Majzlík 26.5.2023 8:37

V posledních dnech se v médiích probírá problém nedostatku míst na gymnáziích. Jejich kapacitu je prý nutno posílit. Naopak na středních školách prý studuje nadměrný počet budoucích absolventů, kteří pak marně hledají svoje uplatnění. Nejsou na praxi dostatečně připraveni, obor je nebaví a t. p. Stát tak přichází o spoustu budoucích Dr a právníků. Něco v tom smyslu dnes na ČTV. Peklo.

J. Havelka 26.5.2023 7:01

Nefňukejte paraziti, zasypávat, říkal to i pan prezident Pavel!

:-/EU[>-]

H. Kotaz 26.5.2023 7:23

A UŽ

s tím zasypáváním začal, co?

P. Spáčil 26.5.2023 8:41

Havelka, popadni lopatu a běž zasypávat.

P. Hák 26.5.2023 6:58

Banner vpravo:

"Prezident Pavel zaznamenal problémy mezi ministryní obrany Černochovou a náčelníkem generálního štábu Řehkou."

Tohle má být jedna z devíti nejvýznamnějších/nejzajímavějších zpráv dne.

Co je tak zásadního na tom, že to prezident zaznamenal? Vím, že o nic nejde, ale když na vás tohle vyprsknou jako hlavní zprávu, tak si říkáte "No a co?"

J. Anděl 26.5.2023 6:51

Správně, ať jde o útok na Kapitol či na velký auta v Brně, všem měřit stejně.

Úsloví, že "nic se nemá přehánět" a "s jídlem roste chuť", znějí banálně, ale co jinýho je vlastně extrémismus?

:-)

I. Pávek 26.5.2023 6:56

Tvoje výroky tady, to je extrémizmus - ty nejsi žádný anděl

J. Anděl 26.5.2023 6:58

Tos trefil Pávku, nejsem.

:-)

V. Církva 26.5.2023 7:04

Ano jsi nemocný.A něco k tématu, argumenty, odkazy?

H. Kotaz 26.5.2023 6:56

;-);-)