18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Zcela jiná debata

S úterní debatou na Primě měla čtvrteční společného jen to, že se jí účastnili stejní hlavní aktéři. Toto nebyly gladiátorské hry, to byla důstojná debata dvou důstojných pánů. Jiří Drahoš se pokoušel útočit, přesvědčivý v roli atakujícího jestřába nebyl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 26.1.2018 19:13

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

To je jedno, Zemanův plebs do kaváren nechodí, tam nepodávají pivo, a buřty s cibulí... Takže ani nevědí, co to ta kavárna je a co se tím myslí. V hlavách jim ještě doutná třídní boj... :-P

Z. Válek 26.1.2018 19:15

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

Nezapomínejte prosím na drštkovou.

P. Boublíková 26.1.2018 19:22

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

Rozdělení není "kavárna versus hospoda" nýbrž "kavárna versus lidé práce". Včetně těch, kteří už mají odpracováno. A pracovat se samozřejmě nemusí jenom lopatou.

L. Novák 26.1.2018 21:04

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

Já tu nálepku vůbec nepoužívám, ale jsem dost alergický, když se z ní stane součást poněkud nablblého slovníku některých lidí...

Z. Válek 26.1.2018 19:14

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

Intelektuální v takové míře, že si o ni otře v Evropě každý boty.

L. Novák 26.1.2018 19:18

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

No jo, vy jste mi teda intelektuál, když plácáte o "třech polovinách", vy "kavárno"! :-D

S. Lazárek 26.1.2018 19:12

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

Tak to asi budou všichni ti bývalí bolševici, jejichž propagandu jsme my mladší měli tu “ čest” poznat jen krátce.

L. Novák 26.1.2018 19:16

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

:-) Bezmála třiatřicet let úplně stačilo. Potíž je, že ten bolševik tady doutná v hlavě ještě větší polovině populace...

R. Brzák 26.1.2018 19:23

Re: Můžeme pomalu rekapituůpvat

Bolševismus je produktem strachu. Strachu, že se o sebe sám nepostarám - a že tuíž nutně musím najít někoho, kdo mne zachrání...a koho si nad sebe zvolím k moci...

takže to s tou minulostí skončit ani nemůže - protože tomuto strachu celkem snadno podléháme, aniž bychom měli za sebou bolševické školy...

Já tedy bohužel za sebou mám i to školství (až do maturity). Jen díky tomu že jsem pochopil podléhání strachu jako hlavní příčinu problémů ve svém životě, musel jsem odmítnout levicovost obecně...

J. Anděl 26.1.2018 19:00

ANO, bude líp

Uff, konečně jiné téma než Zeman/Drahoš. Ministr, který nezískal důvěru, tuto ztratil v ředitelku nemocnice. Inu, nekecaj a makaj :-)

R. Tesařík 26.1.2018 19:04

Re: ANO, bude líp

Že mu trvalo tak dlouho. Jiný sekáči to sfoukli rychlejc.

J. Anděl 26.1.2018 19:08

Re: ANO, bude líp

Jo, to je pravda.

Z. Válek 26.1.2018 19:47

Re: ANO, bude líp

Šmarjá Jósef, naučte se česky. Kdo si to má překládat. ...tuto ztratil v ředitelce nemocnice ...

J. Anděl 26.1.2018 23:35

Re: ANO, bude líp

:-)

Aspoň ňáký zpestření :-)

J. Schořík 26.1.2018 18:43

Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Dal jsem Mamlasovi své maximum, už toho mám plné zuby. Snad nám to dopadne, i když mám obavu že nikoliv. Holt je válečníků s EU a pravdoláskovým spiknutím moc...

Sílu. Mamlas na Hrad!!

J. Tolman 26.1.2018 18:49

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Prohráli jsme Brexit, ale ukázalo se, že to zas tak velká prohra není. Dokonce z toho může být i vítězství.

Prohráli jsme Trumpa, ale ukázalo se, že to zas tak velká prohra není. Dokonce z toho může být i vítězství.

Ani eventuální vítězství hradní pussyny nemusí být prohrou.

J. Schořík 26.1.2018 18:50

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Jestli vyhraje tak se stěhuji na SK. Nebudu čekat až se Andrej vybarví a zemanova volba potvrdí negativní trend posunu na Ukrajinu..

R. Tesařík 26.1.2018 18:50

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Jauvajz.

S. Lazárek 26.1.2018 18:49

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Mějte se, až se vrátím zítra z kopce, bude jasno. Kompl budu zapínat s obavou....:-)

R. Tesařík 26.1.2018 18:51

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Vy jste nevolil?

S. Lazárek 26.1.2018 18:52

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Ne, jsem mimo republiku. A mrzí mě to.

R. Tesařík 26.1.2018 18:58

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Tak to jste volil Zemana.-))

S. Lazárek 26.1.2018 19:00

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Jak jste na tohle přišel, asi víte jen Vy....není důležité koho jsem volil, ale kdo zítra vyhraje.

R. Tesařík 26.1.2018 19:05

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

No, říká se to. Když nebudeš volit, dáváš hlas Zemanovi. To jste ještě nezaznamenal?

S. Lazárek 26.1.2018 19:09

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Já už v životě slyšel kravin.

Z. Válek 26.1.2018 20:05

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Tak přece v Austrálii.

M. Berka 26.1.2018 18:55

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Dost už bylo sociálních experimentů. Lidé nejsou pokusní králíci... Zkoušejte třeba myši nebo tak... I když ani to není lidské... Přestaňte se snažit řídit svět, on to zvládne i bez vás...

J. Schořík 26.1.2018 18:58

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

A jinak jste v pořádku pane Berko? Co mám já s nějakými sociálními experimenty? Nebo s řízením světa?

Dobrá, řadím si Vás k paní Varadinkové..Pěkný den.

M. Berka 26.1.2018 19:17

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Je dost smutné, že nechápete kam jste se zařadil vy. Ale je to v podstatě jedno. Zařadit si mne Vy můžete naprosto kam chcete, je to Vaše řazení. Na mne to má nulový vliv a nevím, proč mi to vlastně sdělujete... Jako že se mne tím snažíte ovlivnit??? Řídít??? A jsme u toho...

J. Schořík 26.1.2018 19:30

Re: Mamlas na Hrad!! Naposledy..

Ne jen říkám, že jsem s Vámi skončil.. Nic víc, nic méně. Dělat ze mne kvlůli nevolbě Zemana nějakého manipulátora a pravdoláskaře...