17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Zázrak se nekonal

První české přímé prezidentské volby vyhrál Miloš Zeman. Potvrdily se obavy, že přímá volba zpřístupní nejvyšší patro politiky nejnižším pudům. Zeman vsadil na kartu šovinismu a jako základní metody své kampaně volil pomluvu a lež.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 27.1.2013 20:02

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Jistě. Pan Klaus pěstuje zvláštní druh humoru, jemuž se směje jen on sám a jeho fámulové.

M. Martinovská 27.1.2013 20:09

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Já bych řekla, že Klausovi už v Čechách rozumí jen paní Varadinková. ještě, že ji má!

J. Kombercová 27.1.2013 20:12

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Ale ono je to jasné, proč to řekl. Prostě si neodpustil šťouchnout do Havla, byť už nežije.

J. Horáček 27.1.2013 20:49

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Myslím, paní Kombercová, že ten šťouchanec směřoval především vůči těm, kteří se v této kampani Václavem Havlem zaštiťovali.

R. Tesařík 27.1.2013 20:09

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

a to je špatně?

O. Kadlec 27.1.2013 20:25

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Klaus je už jen trapná figura. Horší konec mandátu si naplánovat nemoh. To se prostě přihodí jako náhoda, ale ve skutečnosti důsledek mnohaleté ignorance.

M. Kodeš 27.1.2013 20:42

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Zdravím paní Varadínková, už něco víte o statistice? viz dobrý prognostik

O. Kadlec 27.1.2013 19:59

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Moravani jsou schopni volit do senátu tak vykřičené osoby, jako je Železný nebo Okamura. Takže tam asi mají nějaké jiné normy. protože Morava je pro mne země, kterou jednou za rok projíždím, vůbec těm lidem nerozumím.

M. Varadinková 27.1.2013 20:11

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Co je to proti středočechům, kteří jsou schopni volit ještě vykřičenější osoby jako je třeba Rath.

O. Kadlec 27.1.2013 20:22

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

To je pravda. Rozdíl tu ale je, Ratha vlastně nikdo nevolil, voliči tu volí levici, a kdyby tam byl orangutan, naházeli by to stejně, protože kandidátku nečtou. To Okamuru letos ve Zlíně volili osobně.

R. Brzák 27.1.2013 20:01

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Tady v okolí (pomezí okresů Hodonín a Uherské Hradiště) jsou trvale silní příznivci KDU-ČSL, ale že bych zaslechl právě tuhle výtku říct nemůžu. Je však pravda, že Kalouska mezi zdejšími raději nezmiňovat...

A. Fritscher 27.1.2013 20:04

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

Nic ve zlým ale podnikatel se sídlem kousek od Prahy, ví "HOVNO" jak se shání práce na Bruntálsku, Vsetínsku, či Ostravsku ..........:o(

R. Tesařík 27.1.2013 20:38

Re: Už jsem na to přišel. Proč Morava nepodpořila Schwarzenberga.

a  podnikatel na Bruntálsku to ví?

P. Rajman 27.1.2013 19:48

Německé jméno Němce nedělá

a ten kdo takto laciné propagandě podlehne se může ukázat jako mnohem větší vlastizrádce a odrodilec, než ti, které nálepkuje.

V. Hajková 27.1.2013 19:44

Nevím - jaký by byl KS PREZIDENT

jediné  co  vím-  že  na  100%   by  to  nebyl   -  neuvěřitelný   -  egoista-  který    se  dnes  v  oparu   slivovice   motá  jak  ten  poslední  buran!   Dokonce  na  rozdíl   od  vás   mnohých   -  věřím,  že  mu  nejde  o  peníze-   ale  o  zapsání  jeho  jmena  do  dějin  této  země! 

V. Hajková 27.1.2013 19:45

Re: Nevím - jaký by byl KS PREZIDENT

Co  je  horší  -  těžko  říci!!    Přeji   všem  dobrou  noc!

J. Boleslav 27.1.2013 19:47

Re: Nevím - jaký by byl KS PREZIDENT

I Vám. A ať se Vám nezdá o Zemanovi. :-)

V. Hajková 27.1.2013 19:51

Re: Nevím - jaký by byl KS PREZIDENT

Děkuji! 

J. Láníček 27.1.2013 19:44

Tak se dívám,

že pravičáci už si olízali rány a spřádají plány na záchranu pravice. Jenže žádnou takovou nevidno. Kam oko pohlédne, tam leda faleš a zlodějna na všechny možné způsoby.  Pravičáci úplně zdegenerovali a veškerou energii spotřebovávají toliko na podržení si koryt co to nejdéle půjde. Budete to mít moc těžké, pravicoví sirotci. Zatím hledáte jen chyby na jiných, vlastní nevidíte. Musíte s obrodou začít u sebe.

J. Boleslav 27.1.2013 19:46

Re: Tak se dívám,

Už jsem začal. K obědu jsme dnes měli výborný ovar.

A. Goldbergová 27.1.2013 19:48

Re: Tak se dívám,

My jsme zkoušeli dělat svíčkovou z tlačenky, první pokus zatím nic moc.

J. Boleslav 27.1.2013 19:51

Re: Tak se dívám,

Zkuste tlačenku ze svíčkové, to by mohlo jít. :-)

J. Kombercová 27.1.2013 19:55

Re: Tak se dívám,

? :)

Už jsem viděla recept na smaženky z jitrnic.

Ženský, co si to vymýšlíte?

R. Tesařík 27.1.2013 20:08

Re: Tak se dívám,

to je Felix Holzman

J. Boleslav 27.1.2013 19:41

Už včera večer

svitla jistá naděje. Přiozřalý ovar při vstupu do studia ČT přehlédl schod a kdyby ho nepřidržel bodyguard, nabil by si asi hubu. Jen tak dál Miloši, to je ta správná cesta. :-)

J. Láníček 27.1.2013 19:47

Re: Už včera večer

Boleslave, vy jste dobrý tydýt. Jste náruživě volil knížete, kterého by do práce museli vodit, natož aby něco vymyslel vlastní hlavou.

J. Boleslav 27.1.2013 19:49

Re: Už včera večer

Možná, má ale z mého pohledu jednu zásadní výhodu. Není to ani hulvát, ani egoista, ani lhář.

J. Urban 27.1.2013 19:53

Re: Už včera večer

ani notorik

P. Vandas 27.1.2013 19:26

Zajímavá osobnost je Robejšek. Euroskeptici by se kolem něj seskupili.

Zda by to bylo dobře, pochybuji. Ale myslím, že stále by to bylo  lepší, než pod vedením Klause.

M. Martinovská 27.1.2013 19:28

Zajímavá osobnost je Robejšek. Euroskeptici by se kolem něj seskupili

No a jeho protikandidát - Sedláček.