19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Zase budou kontroly

Podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera uvažují Němci o znovuzavedení kontrol na českých hranicích. Kontroly mají být jen někde a jen někdy. Občasnost je rodná sestra dočasnosti, jakmile se zavede, bude dočasná a jednotka dočasnosti je jeden furt.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 27.11.2018 19:43

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Já si s tím nejsem jistý, pane Čermáku. Jediné, co vám můžu čestně nabídnout, je, že nemohu a nemám jak prokázat jeho nezákonné činnosti a proklamované zlodušství. Jeho komunikace s veřejností, reklamní kampaň (např. ty krabice s nápisy OKD, nekecáme makáme atd.) mě neoslovily, jeho příspěvky na facebooku (Ahoj lidi) na mě působí nevěrohodně - proto si budu z makání či krabic utahovat, jak jsem udělal výše. Na demonstrace nechodím a opravdu bych si přál, aby byl poražen lepším kandidátem normálně ve volbách. Nebudu tu vést nekonečné spory o pravděpodobnosti schizofrenie syna a věrohodnosti vysvětlování cestování v autobusech či na Krym, protože prostě vím, že - na rozdíl od statistik - jsou naše životy natolik unikátní a neuvěřitelné, že čistě na základě pravděpodobnosti nelze poznat pravdu.

Poslední věc - politiku považuji za prospěšnou činnost, není však zdaleka jedinou oblastí, v níž lze realizovat dobré skutky. Podle mě politika kromě zápalu a dobrých záměrů vyžaduje také skvělé schopnosti domluvit se, přesvědčovat, vycházet se spojenci, nacházet je, udržet si je. V této oblasti má pan Babiš podle mě svá slabá místa.

V. Pohlová 27.11.2018 19:14

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Je to křivák. V kriminále je jemu podobných hodně. Mezi vězni i mezi bachaři. Zase si je kúpi.

V. Čermák 27.11.2018 19:23

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Ale hlavně vám napálil EET....

V. Pohlová 27.11.2018 19:26

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Zkuste se věnovat něčemu, čemu rozumíte. Třeba bábovičkám na pískovišti. Pokud je budete dětem stále rozkopávat, rozbije vám jednou některý rodič hubu.

V. Čermák 27.11.2018 19:34

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Zaplaťe si EET a teprve potom raďte...

J. Anděl 27.11.2018 19:25

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Srovnám-li reakci vaší a pana Čermáka, mohu svědomitě prohlásit, že jsem snad nikdy nedostal protichůdnější reakce na svůj příspěvek :-).

Nevím, jak velký je křivák, ani zda je světcem. Mně se jeho komunikace s veřejností skrze své příspěvky a reklamní kampaně nelíbí, to je můj subjektivní dojem. A jsou to jediné projevy, které mohu opravdu vidět. Ve zbytku si můžu akorát vybrat, komu budu důvěřovat.

V. Pohlová 27.11.2018 19:28

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Je to Vaše volba, pane Anděli :)

V. Čermák 27.11.2018 19:33

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

My lidi, co zatím neovládáme Telepatii, nevíme jistě prakticky skoro nic, opíráme se o víru (nikoiv náboženskou), kterou můžeme zkušenostmi a novými informacemi trochu měnit, chceme-li ovšem. Ale Dobré skutky se většinou poznají a Babiš právě teď dobré skutky pro mnoho lidí dělá, takže jak jsem řekl dřív, kdo ho právě TEĎ chce odsranit, je Proti Bohu...

V. Čermák 27.11.2018 19:11

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Djde na každého a na vás možná dojde i dříve...

M. Mařák 27.11.2018 19:14

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

To záleží na naší karmě, těžko říct, uvidíme...

V. Čermák 27.11.2018 19:27

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Ano a tu karmu si pořád aktualizujeme, každý z nás i Babiš...

M. Mařák 27.11.2018 19:32

Re: To je dlouhodobě známá věc... Dzp.

Přesně tak, no problem.

V. Čermák 27.11.2018 18:59

Přátelé, Kdo z vás to má?

Vím, že tady řešíte vážnější věci, ale musím se svěřit. Mám nového fanouška. Skládá na mě oslavné ódy, které obratem zhudebňuje Michal Kocáb. Ve finále to potom zní asi takto - Eloís, Eloís, Eloís. A tento, zatím méně známý bard M. Němec i přes své mládí je pilný a horlivý a tahy hravý, jako takový roztomilý Ratlíček Tajtrdlíček. Inu Piš Barde, až vyděláš pořádný balík milionů, zúčtujem spolu....

K. Janyška 27.11.2018 19:01

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

To je ale kok !otina... Dzp.

M. Němec 27.11.2018 19:04

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Vaše poslední věta opět upomíná na vaší inspiraci, která vznikla z pera tzv. pravdoláskařů Svěráka a Smoljaka. Pozor, abyste ve svém okolí nebyl sám zařazen do této lžinenávistníky vymyšlené kategorie.

V. Čermák 27.11.2018 19:15

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Moje okolí není Ideologicky poznamenané...

M. Mařák 27.11.2018 19:06

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Mně se zase na podrážku přilepil drucker jakýsi, to si nevyberete...

M. Němec 27.11.2018 19:09

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Buďte rád, že máte jednoho fandu.

V. Čermák 27.11.2018 19:14

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

I já vám fandím, Barde...

M. Němec 27.11.2018 19:27

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

No vidíte, že to jde. Díky mě si bystříte mysl.

M. Mařák 27.11.2018 19:20

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Jasně, to se tady tak často nestává...

:-)

V. Pohlová 27.11.2018 19:20

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Soudruh tiskař je předmětem mého zájmu.

M. Mařák 27.11.2018 19:42

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Mám o identitě toho anonyma několik teorií, ale o nic nejde, pohoda...

V. Pohlová 27.11.2018 19:55

Re: Přátelé, Kdo z vás to má?

Vám ne. Já tady ještě žiju. I když mám sbaleno a jsem na značkách.

K. Janyška 27.11.2018 18:58

Stará Babišová, která dobře ví, kam se poděli Ducký,

Mrázek a jejich rodinní přátelé Kejla a Kovarčík vůbec Babišovi mladšímu nebránila v jeho rozhovoru se Slonkovou a Kubíkem. Až po důrazné domluvě Babiše staršího, který je navštívil "dostala rozum"... Dzp.

V. Čermák 27.11.2018 18:59

Re: Stará Babišová, která dobře ví, kam se poděli Ducký,

Budliky, Budliky ...

P. Forejt 27.11.2018 19:00

Re: Stará Babišová, která dobře ví, kam se poděli Ducký,

Kajan si libuje v tzv. močení do ohně. Sice to nevoní, ale hezky to syčí ......kucky.

K. Janyška 27.11.2018 19:04

Re: Stará Babišová, která dobře ví, kam se poděli Ducký,

Nekrást myšlenky, petrofe... Dzp.

P. Forejt 27.11.2018 18:54

Česká televize dodělává, ale stále bojuje

To, že se s jejich tzv. veřejnoprávní musí něco stát, ví v této republice už každé malé dítě.

O to více fascinuje její zarputilost, s jakou vybízí diváky k přechodu na DVB-T2 ( Prima a Nova to vzdaly ) a nákupu nové televize, s odůvodněním, že divák bude mít tak všechny HD programy tzv. po ruce (sic)....cha-cha.

PS ...a pak vysílá 90% programů recyklovaných, nebo z archivu !!

K. Janyška 27.11.2018 18:59

Re: Česká televize dodělává, ale stále bojuje

ČT 24 je čistým euzlem... Dzp.