20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

Záblesk zdravého rozumu v policii

No sláva, aspoň někdo má v té policii všech pět pohromadě. Něco podobného asi vytanulo na mysli nejednomu člověku, k němuž se dostala zpráva, že odbor vnitřní kontroly neshledal nic špatného na postupu policie při demonstraci proti islámu a imigraci z počátku července.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 18.7.2015 6:45

Dobré ráno ze slunečné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Vůbec se Chovancovi nedivím. Vždyť tu zneužili copyright odborů a to se nesmí.

P. Hofman 18.7.2015 6:43

Re: Good morning Böhmen und Mähren

Chce to odvahu:

K I K I N A

R. Sartori 18.7.2015 6:42

Re: Good morning Böhmen und Mähren

Klátič letušek nemůže být s měkkým !!! To dá rozum !!!

:-))))

P. Hofman 18.7.2015 6:41

Re: VŽDY JE TŘEBA SE PTÁT !!!

A co já ???

https://www.youtube.com/watch?v=WQTae4-feZI

R. Sartori 18.7.2015 6:40

Re: Good morning Böhmen und Mähren

Zákon však nemůže být manuál !!! Např. KYKINA s tvrdým se může,ale s měkkým ne !!!

:-))))

R. Sartori 18.7.2015 6:36

VŽDY JE TŘEBA SE PTÁT !!!

https://www.youtube.com/watch?v=zWO36L4W2Eg

__________________________________________________

Tu-ááá.

P. Hofman 18.7.2015 6:14

Good morning Böhmen und Mähren

Jak známo, baby JAGY nemívají ve škole jedničky z demokracie. Jinak by věděly, že oba dva názory jsou naprosto v pořádku. Jedni tvrdí, zakázat!, druzí nechat být!. To je demokracie. A máme-li ještě k tomu právní stát, tak ten prostřednictvím zákona rozhodne. A tak to i bude.

Nastěnka jedéééééééééééééééééééééééééééééééééééééé...!!!

I. Dekyský 18.7.2015 5:55

Re: Šibenice je excess, ale takové jevy jsou dnes běžné. Bohužel

Šibenice není excess, zrádci si čestnou smrt zastřelením nezaslouží. Máte falešný pocit, že s těmito ničemy svedete něco po dobrém ("konstruktivnímu dialogu" se přece podle vlastních slov nebránili ani komunisti před rokem 89). Obávám se, že dokud jich pár desítek nebude viset, budou vždy tento národ zrazovat, ostouzet a parazitovat na něm. Diskuzí nedocílíte ničeho, budete jen hloupě blábolit, dáte jim tím čas a oni si bez problémů prosadí svoje. A o ten čas jim jde.

F. Žůrek 18.7.2015 4:33

Šibenice je excess, ale takové jevy jsou dnes běžné. Bohužel

Samozřejmě, že hrozit někomu šibenicí není v pořádku. Rozumný člověk, který v sobě nemá zbytečnou troufalost, takovou věc neprovede.

Mně se značně nelíbí vnucovaná reklama. Ale nejen to, mnohokrát přímo klamavá reklama. A zde málokdo zakročí proti tomu, aspoň mám takový dojem. Když by někdo zazvonil u mého bytu a nabízel mně něco výhodného ke koupi, tak mám dojem, že to ani nebude slušný člověk, ale spíše někdo,  kdo mne chce oklamat. Excessy na způsob klamání občanů jsou dnes velmi běžnou věcí, neboť právě takovým způsobem si představujeme naší svobodu.

Být  v této společnosti pravdivým a upřímným člověkem? Tak to se jedná o hlupáčka. Dokazovat takový jev v naší společnosti - to není vůbec zapotřebí. Tak tomu u nás opravdu je. Ale potom takové společenské prostředí snad ani není v pořádku. Nemyslíte?

P. Dvořák 18.7.2015 2:14

Ano, jedná se o záblesk.

Po něm stejně zase přijde tma a navíc vůbec neznamená, že přijde třeba bouřka a s ní tolik potřebný déšť.

Naopak může znamenat, že přijde bouřka a s ní vichřice, na autech ležící ulámané stromy, utrhané střechy, kroupy, záplavy.

V případě Chovance bych doporučoval, aby než vystoupí v televizi, se najedl. Několik roků si tak trochu drží figuru, což asi v jeho případě bude znamenat neustálý potravinový deficit z toho plynoucí duševní rozpoložení.

J. Stejskal 18.7.2015 1:56

Re: Ono to nebude všech pět pohromadě

Máte pravdu. Jen s tím nezletilcem to asi nebylo úplně tak, jak píšete. Lze dohledat.

T. Pansky 18.7.2015 1:18

Policejni stat ? 1) Kluku u policie mi je lito, protoze ...

... nevi, co maji delat.  2) Jak je videt, v Ceske republice o vine a nevine nerozhoduje soud, ale ministr a policejni prezident.  To uz tu nekdy bylo, nebo ne?  Je to velmi nebezpecne, to neni demokraticke zrizeni postavene na oddelene moci vykonne, soudni a zakonodarne.  3) Tohle socialisticke zrizeni dela administrativu velmi nakladnou.  Policie neco rozhodne, skoci po ni ministr a jeho poskoci a potom to vsechno musi opravovat policejni inspekce.  Ano, takhle se rozhazuji dane misto uzitit pro potrebne veci.

J. Jurax 18.7.2015 1:01

Re: Ono to nebude všech pět pohromadě

Nicméně v diskutovaném případě ze policisté správně zachovat nemohli.

Nezasáhli - a vyjela po nich inspekce a prskající ministr a všelicí multikulti intoši a sluníčkáři. Ještě že inspekce se za ně postavila.

Kdyby zasáhli, byli by za gestapo potlačující svobodu projevu a kdyby někoho nedejž bohové v nějaké skrumáži praštili pendrekem nebo použili chvaty - což by se dalo čekat, protože demonstranti se policii protiví vědouce, že se jim nic moc nestane, vyjela by po nich inspekce, v médiích, na YouTube i ksichtoknize by byly pečlivě vybrané záběry statných policistů pacifikujících rachitického demonstranta nebo ještě lépe něžnou dívčinu, snesla by se na ně smršť kritiky od všelikých sluníčkových intošů a ministr by žádal potrestání naprosto nepřípustné brutality.

A k tomu nezletilci ve vypůjčeném autě - že jde o nezletilce v okamžiku pronásledování nevěděli, řidič nezastavil na výzvu a ujížděl - měli mávnout rukou a jít na kafe?

J. Vintr 18.7.2015 0:46

Ono to nebude všech pět pohromadě

ale spíš standardní postup, kdy "odbor vnitřní kontroly neshledal nic špatného na postupu policie". On totiž nic špatného na postupu policie neshledá zásadně nikdy. Ani když policajti například uštvou k smrti nezletilce ve vypůjčeném otcově autě a ještě si udělají zátaras z nic netušících účastníků silničního provozu, nebo narazí autem mladíka na mopedu na betonový sloup a když to zázrakem přežije, tak ho ještě na zemi zmlátí ...