Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

RV

Třeba má pan Bek rodinu i v Brně. Nyní je to již celkem běžná věc. Možná s blíží i kmenové uspořádání společnosti.

Tak se nedivte, že spěchá dohlédnout, jestli děti udělaly úkoly a pohladit manželku.

LN

Ukrajina konečně může tvrdě zasáhnout. Rusko nevydrží úroveň ztrát, tvrdí expert

Průběh války se obrací ve prospěch Kyjeva. V komentáři pro The Telegraph to alespoň tvrdí britský plukovník ve výslužbě Hamish de Bretton-Gordon. Případné úspěchy Ukrajiny na bojišti by však mohly znamenat riziko další ruské eskalace, upozorňuje americký server Business Insider.

Ukrajina zastavila Rusko u hranic. Město Vovčansk v Charkovské oblasti za to podle záběrů krutě zaplatilo. | Video: Reuters

De Bretton-Gordon, který mimo jiné velel britskému společnému chemickému, biologickému, radiologickému a jadernému pluku a praporu rychlé reakce NATO, napsal, že Ukrajina musela příliš dlouho bojovat proti ruské invazi s jednou rukou svázanou za zády. "To se však konečně začíná měnit. Od nynějška může s povolením Západu - a především USA - zasahovat cíle mnohem hlouběji v Rusku," tvrdí britský plukovník ve výslužbě.

Ukrajina tak podle něho začíná útočit přímo na ruské vojenské cíle svými "zázračnými zbraněmi", a tím se průběh války obrací ve prospěch Kyjeva. Minulý měsíc server Politico informoval, že administrativa prezidenta Joea Bidena udělila Ukrajině povolení k použití zbraní poskytnutých USA na ruské cíle u Charkova. Na druhé největší ukrajinské město zaútočil agresor v květnu v rámci letní ofenzivy.

(podrobnosti v článku)

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ukrajina-konecne-muze-tvrde-zasahnout-rusko-nevydrzi-uroven/r~83e3a8f0299411efa1910cc47ab5f122/

[>-] V [UA]

MT

A proč si tu ruku s těmi zbraněmi neuvolní a použije ji na své frontě, v rámci Ukrajiny, na vytlačení Rusa ze svého území.

Takže do Ruska pošle raketu a doma o kousek ustoupí. No, to má logiku.

JU

J11a29n 36U15r39b15a34n

20. 6. 2024 22:47

Agentura Reuters připomíná, že od začátku plnohodnotné ruské invaze na Ukrajinu někteří zastánci tvrdé linie v Rusku mluví o tom, že Rusko by kritéria pro nasazení jaderných zbraní mělo snížit. Dnes Putin ale také uvedl, že není nutné, aby Rusko podniklo preventivní jaderný útok.

Nj. To je stejný, jako že Rusko na Ukrajinu nikdy nezaútočí. Takže to chystaj, svině nacibolševický. Ale béčkaři to vod3erou taky, to mne na tom těší.

LN

Rusáci jsou podělaní z reakce USA a NATO. Viz vzkaz Rusku z USA k použití taktických jaderných zbraní proti Ukrajině.... ;-)

Foto

Je Zelenina ještě prezidentem Ukrajiny, nebo už jenom občanem? Asi tím, co řeknou Amíci. A satelitní papoušci se souhlasně přidají.

LN

Ty tady ještě pořád STRAŠÍŠ, ČU;-OÁKU Z LENINA? ? 8-o

Foto

Mafiánské výpalné. Nikdo mi ještě nevysvětlil, proč mě pokutují za vlastnictví bytu, když nikomu neškodím a neporušuji zákony?

Dnes nám přijdou normální věci jako je například dědická daň, což byla věc v Římě naprosto opovrhovaná a označovaná jako „daň z mrtvých“. Anebo majetková daň, což je daň z toho, co jste už jednou (anebo víckrát) zdanili a jen proto, že jste to neutratili, vzniká důvod k dalšímu zdanění. Moderní stát se tak trochu podobá mongolskému jezdci, který žije z toho, že zaživa ořezává vlastního koně – a ořezává ho tak moc, že je jenom otázkou času, než ten kůň pojde.

RV

Vysvětlím: Ber, kde ber, platilo vždycky. Zvláště pro ty, kteří jsou u vesla.

A škodíte.... každý přece vypouštíme do vzduchu (někdo víc a :-)někdo míň) CO 2

Foto

Partyzáni hromadně pálí auta TsK a Ozbrojených sil Ukrajiny ve městech Ukrajiny.

Skupiny vyzývající lidi k zapalování aut zaměstnanců TCC si začaly získávat oblibu po celé Ukrajině. Lidé vyhlásili skutečnou válku vojenským komisařům, kteří za zájmy Zelenského režimu násilně berou lidi z ulic a hází je na porážku na frontě.

Věc je tak vážná, že i ukrajinská armáda žádá, aby si je nepletli s TCC, aby nepřišli o svá auta, koupená za poslední peníze. Za poslední týden shořely desítky vozů TCC.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=122178152900153623&set=a.122102247680153623

JM

Slovenská sněmovna schválila kritizovaný zákon o televizi a rozhlasu R^!!

VM

ZŘEJMĚ VĚDÍ PROČ, že.

Doufejme, že se tohoto dočkáme i v ČR !

JM

Do parlamentních voleb ANO předhoníme, říká poslanec ODS Krejza

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz