16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Za kolik bude euro

Vrabci si cvrlikají, že národní banka přestane oslabovat korunu. Podle expertů by se kurz měl rychle vrátit k rovnovážnému stavu, tedy měl by se pohybovat kolem pětadvaceti korun za euro. Bude se nám líp hůř nebo líp?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 28.3.2017 10:11

Re: Koller to bere ostře :

To práskač z povolání soudruh Koller měl větší štěstí, tak tu teď může kázat o morálce.

R. Sorge 28.3.2017 10:15

Re: Koller to bere ostře :

Pracovník vojenské kontrarozvědky je práskač z povolání i v demokratických státech. Kázat by takový člověk neměl, nevím proč má v médiích prostor.

J. Mrázek 28.3.2017 10:17

Protože se pravda už může ?

Tedy zatím jen trošku....

M. Prokop 28.3.2017 10:21

Re: Protože se pravda už může ?

Jo, pravda už se víc než čtvrtstoletí může. Jen nevím, zda ji očekávat od někoho, kdo se dobrovolně živil lží, ve službách lži. Na to jsem trochu nedůvěřivý.

J. Anděl 28.3.2017 10:21

Re: Protože se pravda už může ?

"Chtěl bych, aby Merkelovou zavřeli na Gunantanamo" není technicky vzato "pravda". Respektive je to asi taková pravda, jako to, že bych se chtěl teďka podrbat za uchem. Sice se, jak píšete, už může, ale že bych si tím získal nárok na mediální prostor....

J. Anděl 28.3.2017 10:22

Re: Protože se pravda už může ?

chybí mi tam smajlík, ale berte to, jako by tam byl.

Nárok ma prostor v médiích má samozřejmě každý, kdo ho dokáže uplatnit. Pravda, polopravda nebo lež, všechno jedno.

R. Sorge 28.3.2017 10:21

Re: Protože se pravda už může ?

Nevím, moc se mi takoví lidé také nezdají. Pamatuji vzdáleně na majora Husára (nebo jak se jmenoval), náčelníka kontrarozvědky u útvaru, kde jsem byl na vojně. A to byl naprostý slizoun.

S. Lazárek 28.3.2017 10:22

Re: Koller to bere ostře :

Pokud dáváte na roveň slouhu bolševického režimu a člena tajných služeb demokratického státu, pak je to Vaše vidění světa, nicméně tuhle prvosignální siláž soudruha Kollera já chroupat nebudu.

R. Sorge 28.3.2017 10:26

Re: Koller to bere ostře :

To máte naivní představy o členech tajných služeb demokratického státu. Soudruh Koller mne nezajímá, to je jakýsi bulvár.

S. Lazárek 28.3.2017 10:28

Re: Koller to bere ostře :

O těhle lidech nechci mít žádné představy pane Sorge, to je pro mně jiná galaxie.

F. Navrátil 28.3.2017 9:13

Lautr nic

Nestane se nic. Jen kolem toho bude křik novinářů, kteří problematice nerozumí a pár docentů si na tom pozdějším vysvětlováním udělá profesůru.

O. Uživatel 28.3.2017 9:15

Uživatel požádal o vymazání
R. Tesařík 28.3.2017 9:32

Re: Lautr nic

Má..tři roky nás banka okrádala.

R. Neveselý 28.3.2017 10:44

Re: Lautr nic

Špatně chápete, jako obvykle. Nestane se opravdu lautr nic. Ceny všeho přinejlepším zůstanou stejné jako nyní.

K. Berka 28.3.2017 8:32

Pevné nervy učitelům!

J.A. Komenský :

Učitel je jako svíce.

Sama sebe spalujíc,

vydává světlo jiným!

J. Franke 28.3.2017 10:21

Re: Pevné nervy učitelům!

Chceš-li někoho zapálit, musíš sám hořet!

Je však jisté, že slabší povaha kantorská to s těmi spratky měla těžké vždycky. Teď však, kdy je spratek nedotknutelný, je to poněkud horší. Jeden můj známý, takto prdůch čili prase, se s tím ovšem nepáře. Zlobíš v hodině? Tak tady máš přes držku! Jeho slova:

"Zajímavé je, že si ti sígři doma nestěžují, protože dobře vědí, že jsem učil i jejich rodiče. Ostatně mám lepší pozici než kolegové. Můžu totiž kdykoliv odejít..." Jindra už má přes sedmdesát a přivydělává si pár hodinama tělocviku.

J. Franke 28.3.2017 8:31

Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Když už to Zeman prokecl, tak to bude asi pravda. Koruna zpevní.

Pro mne je to marginalita. Ty tři čtyři výlety k sousedům ročně a dvojí jízda k Jadranu nejsou statisticky zajímavé. Mnohem zajímavější však bude volební podzim. Kterépak partaje mají vymeteny komouše ze svých kandidátek, nóóó?

Aby to nakonec nebyl jen Cibulka...

O. Uživatel 28.3.2017 8:56

Uživatel požádal o vymazání
K. Němec 28.3.2017 8:58

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Vy jste hovno vymítač pane Franke.

Němci, ti to mají jinak a asi to dokážou za nás. Což je ostuda.

http://www.lidovky.cz/vrazdili-jakes-se-strougalem-nemci-chteji-stihat-cechy-kteri-zabijeli-na-hranicich-g2f-/zpravy-domov.aspx?c=A170327_173800_ln_domov_rsa

R. Tesařík 28.3.2017 9:33

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

To už budou akorát drtit kosti mrtvol?

F. Šimek 28.3.2017 8:17

něco pro vítače

https://drive.google.com/file/d/0B2OD4P09vMlaR3ZhdzhPTzU4UFk/view

J. Anděl 28.3.2017 9:13

Re: něco pro vítače

Věřím, že oba místní vítači celé video shlédnou.

F. Šimek 28.3.2017 10:05

Re: něco pro vítače

Jindro-tady je daleko víc vítačů, než dva. Jen to jaksi tají a věří, že to nejni pravda !!!

J. Anděl 28.3.2017 10:14

Re: něco pro vítače

Nějakou dobu jsem to tu sledoval jen zdálky, tak mi mohlo něco uniknout, ale dal jsem si tu práci a zamyslel se a když jsem rozšířil kritéria, přišel jsem na dalšího jednoho aktivního, po ještě větším rozšíření kritérií pak na čtvrtého.

A vo tom to je, o těch kritériích. Pokud se řídíš heslem "kdo nejde s námi, jde proti nám", pak je tu vítačů jak nasypáno :-)

M. Prokop 28.3.2017 10:22

Re: něco pro vítače

Vítači a vítačky se obvykle houfují pod články z IVK, případně Svobodných.

J. Anděl 28.3.2017 10:33

Re: něco pro vítače

To ano, i když tam je přitahuje samotná averze ke zmíněným a nikoliv téma uprchlíků.

F. Šimek 28.3.2017 10:58

Re: něco pro vítače

přesně- na ty sem myslel !!!

J. Anděl 28.3.2017 11:06

Vím, co tím myslíš :-)

J. Mrázek 28.3.2017 8:11

Za kolik budou migranti ´dle EU ?

Nebylo by nutné zavádět kvóty pro rozdělování uprchlíků mezi jednotlivé unijní státy. Dostávali by totiž všude stejné dávky a šli by i do zemí, kterým se dnes vyhýbají. Opravdu hezká vize Bruselu. Má jednu zásadní vadu, a to zejména v souvislosti s ostudnou výší mezd v naší republice. Imigranti by totiž měli v ČR podstatně vyšší dávky, než je průměrná mzda (hodně hypotetická pro většinu pracujících). Do sociálního systému nikdy nepřispívali, na rozdíl třeba od našich důchodců, kteří pracovali celý život a mají dnes 11 000 důchodu. Migranti by měli „kapesné“, pokud by se evropská komise na harmonizaci dávek dohodla, třikrát až čtyřikrát vyšší.

Otázka zní? Stihne Sobotkova vláda i ČSSD ještě do voleb s EU a jejími pro naši zemi nevýhodnými příkazy „kolaborovat“, jako už mnohokrát?

Ladislav Šedivý, předseda OV KSČM Tábor

P. Hlosta 28.3.2017 8:35

Re: Za kolik budou migranti ´dle EU ?

Voni komunisti mají tu výhodu, že klidně mohou říkat pravdu. Nenesou žádnou odpovědnost za nic a to ani za časy v minulosti. Je ji dobře v roli sedících v parlamentu bez odpovědnosti za vlády! Oni sami by ovšem nedokázali nic jiné, než hledat alibi za případné své "chyby" při vládnutí. Nemají žádný reálný program pro případ své vlády! Každý z jejich bodů by vyžadoval diktaturu, aby byl prosaditelný a to hlavně při předpokladu, že s nimi by do koalice musel někdo vlézt.

L.Šedivý klidně může říkat pravdu! On je ale poslední, kdo z historického pohledu má právo na to. Otázka práva je ale u nás značně pokroucená, že!