20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Výzkum na prd

Být ta zpráva uveřejněna na Silvestra či na Apríla, člověk by se po přečtení pobaveně usmál a víc by se tím nezabýval. Jenže ona se na zpravodajských serverech objevila už ve čtvrtek 29. prosince, jako žert tedy asi zamýšlená nebyla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Volarik 31.12.2011 6:11

Páni pavědci bádají na špatné adrese.

Nejvíc prdí Mexičané. Ti trumfnou i mně..a to je co říct, zeptejte se mých kamarádů!Podstatnou část mexické stravy tvoří nejrůzněji připravené fazole. Například jakási pastovitá hmota, zvaná "refried beans" = přesmažené fazole (koluje tady v USA vtip: Proč Mexikáni jedí přesmažené fazole? Protože to na poprvé nikdy nezvládnou). Mexiko by tudíž mělo být extra pokutováno za zahlcování atmosféry fazolními prdy.

A. Richter 31.12.2011 6:10

Re: Jidelnicek

Ještěže nejsem dítě a rajskou si umím udělat sám. Do školní jídelny jsem odmítl chodit, když mě s. učitelka nutila sníst "tlusté" maso s jekotem "Cobysme my dali za války, kdybysme měli tohle". (Byl rok 1956! a ona to žrát nemusela).     :-)

A. Richter 31.12.2011 5:59

Re: Bravo - spravny nazor!

Já je tam mám už asi15 let, Greenpiss i ÚRO.    :-)

P. Hlosta 31.12.2011 5:07

Co ty zahraniční potraviny?

Co kdyby tak namísto rajské zkoumali vědecky ekologičnost dovozového zboží oproti tuzemskému. Jistěže na to netřeba ani vědce, aby zjistil že dovozové zboží je neekologicky dopravované na naše stoly. Spotřeba pohonných hmot je obrovská na kilo dopraveného, navíc dovozové zboží ničí tuzemské. Kolik jen stál ten cukr, který jsme museli přestat pěstovat. Teď se dovídáme o bramborách, kolik naši zemědělci tratí vlivem agresivního dovozu zahraničních brambor s dampingovými cenami.

Ani mi nejde o zbytečné granty a ještě více zbytečným rádoby vědcům. Každý šarlatán si hledá bezpracný příjem. V rozhodnutích našich politiků jen stěží lze hledat smysluplnou politiku. To nás stojí podstatně víc než všechny granty dohromady. A i přes špatná ekonomická rozhodnutí by se to snad ještě dalo nějak utáhnout s těmi politiky. Jen kdyby korupce nesežrala stamiliardy korun ročně. Korupce společně s arbitráží proti republice, to jsou pumpy na zmarněné peníze, které skuteční dříči ve státě museli perně vytvořit a pak poslouchat, jak zloději beztrestně v obrovském kradou za poklidného přihlížení justice. Z toho je k blití!

J. Sinnreich 31.12.2011 3:10

Jidelnicek

Nejhure podle tohoto "vyzkumu" dopadla rajska omacka. Pokud ji v jidelnach zakazou, tak to mnoho deti jiste uvita.

J. Stejskal 31.12.2011 1:45

Re: Pane autore,

Pokud je to tak, tak bych se zbavil nějakých lidí. Možná bych i konkretizovat mohl.

J. Kanioková 31.12.2011 1:34

:))))))))))))))))))))))

J. Šejnoha 31.12.2011 1:33

Re: Pane autore,

Počkejte ještě  dvacet let a  dozvíte  se od  učenců  nějakou novou teorii.

Dost  možná od těch samých. 

Záleží  na aktuálních módních trendech  a  také na  tom, na co se  právě  vypisují granty.

B. Uhlich 31.12.2011 1:06

Re: Pane autore,

Tak samozřejmě, ale k dost zajímavým číslům lze dospět i výpočtem celkové emise CO2 z žijích lidí a hlavně také z těch desítek miliard zvířat, které se chovají právě kvůli těm asi 7mld lidí.....  Takže člověk a jeho svět toho CO2 fakt emituje hodně...teď je ovšem problém, jak to s tím jeho vlivem opravdu je....

E. Heusinger 31.12.2011 1:00

Re: Pane autore,

Jistě, ty tisíce oblud létajících nad našimi hlavami, ty miliardy plechovek jezdících vedle nás. Ty miliony kouřících komínů na to nemají ale skutečně nemají žádný vliv.

B. Uhlich 31.12.2011 0:59

No to je naprosto jasné...

je potřeba zakázat lidem jíst úplně a bude to, ne...a začal bych hlavně u takových co smolí takové idiotské studie....taková uhlíková stopa takového kolektivu pavědců bude taky asi safra dlouhá....  Jen přemýšlím kam tohle jednou povede...tohle je už krůček před tím furmulovat obdobu rasových zákonů s tím, že některé rasy mají uhlíkovou stopu kratší a jiné delší...tak které to necháme žít..????  A taky někteří z nás jsou větší, někteří tlusčí a někteří toho hodně udělají...tím pádem mají taky uhlíkovou stopu delší...kam s nimi.....??? 

Každopádně bych radil - takovýhle kolektiv zabývající se takovými idiotskými věcmi na hodinu zrušit....a všechni co se na tom podíleli nechat v lese sázet stromečky, nebo někde okopávatt brambory...

F. Doušek 31.12.2011 0:54

Re: Pane autore,

I vědci se shodli, že je za tím skot a ne člověk.

Opět se potvrzuje, že má pravdu.

F. Doušek 31.12.2011 0:52

Mohu potvrdit, že sousedovic vepři boubelatí

prdí o stošest.

A to nejsem vědecký pracovník.

M. Mařák 31.12.2011 0:49

Nejvíce prdí vegetariáni,

luštěniny a tak, vím o tom, neboť jsem jím byl z filosofických důvodů pěkně dlouho. Vnitřní cesta k poznání všeobsahujícího veškerenstva a podobně.  Běžný prd obsahuej 59 % dusíku,  21 % vodíku, 9 % satanistického oxidu uhličitého styl globální oteplování, 7 % metanu a 4 % kyslíku.

Ale, nechť, ať vegoši  prdí a ničí planetu.

Všem vespolek přeji hezký nový rok a jako starý pohan a Kelt vám posílám hezký mix nejrůznějších kulturních vlivů na keltském základě, Kanaďanka Loreena McKennitt:

http://www.youtube.com/watch?v=zcjLAoEYhBo

E. Heusinger 31.12.2011 0:49

Pane autore,

o tom, že se otepluje už nepochybuje ani pan profesor. I když tvrdí, že lidská činnost na oteplování skutečně, ale opravdu skutečně nemá žádný vliv.

O. Kadlec 31.12.2011 0:46

Re: Az obcane proti tomu budou neco delat

A co děláte vy, Sulci? Kecáte, že? V žádné jiné zemi tak jako u vás v USA není možný zkoumat absolutně cokoli. Jakýkoli prd. Ale má to kromě utracených peněz i vedlejší důsledky: USA jsou ve světě leader ve výzkumu skoro všeho co má smysl zkoumat. Cena zaplacená za tohle prvenství, kromě miliard dolarů, jsou ty výzkumy na prd.

Tak co proti tomu děláte, občane, v tom vašem New Yorku?

P. Košíček 31.12.2011 0:32

Bravo - spravny nazor!

A pridavam si zelene ekoteroristy do sveho

seznamu tech, kteri si v zajmu blaha lidstva zasluhuji pohled do hlavni

popravcich cet, hned za me dlouholete favority odborare :-)

P. Sulc 31.12.2011 0:19

Az obcane proti tomu budou neco delat

az se zacnou bourit a zadat vyuctovani, kam jejich dane jdou, bude lepe, ci alespon ne tak spatne. Kazdy ma sveho poslance a senatora. Jestlipak jim lide pisi a vyjadruji nespokojenost? Spise cumi na sport, stejne jako davne generace blbecku pred nami cumeli na lvy pozirajici krestany, gladiatory, zavody vozataju a rvali se mezi sebou kvuli vysledkum. Stredovek to zdokonalil: verejnym popravam zadna zabava nemohla konkurovat.Takze alespon ten fotbal a hokej, tucne subvencovany statem drzi lid od statnich smelin.

M. Prokop 31.12.2011 0:19

Re: děkuji za přání i Vám Astone vše nejlepší

Jukněte na podpis.

M. Prokop 31.12.2011 0:18

I já bych si to JAGu přál,

ale jde o peníze. A těch se autoři ani plátci podobných "výzkumů" zaručeně nepustí.

J. Vích 31.12.2011 0:18

děkuji za přání i Vám Astone vše nejlepší

tak tenhle úvodník se vám povedl tak , že jsem se opravdu zapýřil nad svými dosti odsuzujícími příspěvky na ty minulé. Jenom je moc pravdivým popisem tragikomedie na to, aby mohl být přílibem optimismu do nového roku.