5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Výzkum na prd

Být ta zpráva uveřejněna na Silvestra či na Apríla, člověk by se po přečtení pobaveně usmál a víc by se tím nezabýval. Jenže ona se na zpravodajských serverech objevila už ve čtvrtek 29. prosince, jako žert tedy asi zamýšlená nebyla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 31.12.2011 9:54

Re: Všem

To  jsem  ráda- že  na to  dobře  vidíte.

S. Lazárek 31.12.2011 10:01

Re: Všem

Děkuji za upozornění paní Hajková. Máte pravdu.

S. Netzer 31.12.2011 10:18

Re: Všem

Je mi nepochopitelné, proč EU tohle toleruje.

J. Tolman 31.12.2011 10:38

Re: Všem

Nejdříve byla uzpozornění, nyní jsou na řadě varování. Bude-li Maďarsko po této cestě pokračovat, EU něco udělá. Tanky tam nepošle, spíš by asi připadla v úvahu izolace Maďarska až v krajnosti vyloučení z EU. Doufejme, že Maďaři přijdou při dalších volbách k rozumu. Češi už mají také nejvyšší čas.

S. Netzer 31.12.2011 12:55

Re: Všem

Na tanky jsem zrovna nemyslela.

V roce  2000, když se v Rakousku ustavila koalice pravicově populistické FPÖ s ÖVP,  vyhlásila EU sankce proti Rakousku. Jejich důvodem byly obavy z porušení základních principů a hodnot EU v souvislosti s vnitropolitickým vývojem tohoto členského státu, který by mohl vést ke změně jeho zahraniční a evropské politiky. Obavy se nepotvrdily a to, co se momentálně odehrává v Madarsku je, podle mého názoru, daleko závažnější.

V. Kusý 31.12.2011 12:00

Re: Všem

Je víc věcí, které v EU nechápu.

S. Lazárek 31.12.2011 12:06

Re: Všem

Pro mě je největší záhadou v EU moje žena, někdy jí nerozumím opravdu vůbec......:-))

P. Hofman 31.12.2011 8:53

Novináři

...mají vzrušující povolání: ač o věcech často vědí úplný prd, přesto jsou schopni vyprdnout takovou volovinu, že i na ten lidský prd bych byl více hrd (píšu to z Brd).

L. Brabencová 31.12.2011 9:00

Re: Novináři

Taky jsem kdysi měla zájem být novinářkou, ale včas mě rodiče zarazili. Nechápala jsem, proč mají o tomto povolání takové špatné mínění,  psát o lidech je tak zajímavé. Měli pravdu jako vždycky.

P. Hofman 31.12.2011 9:12

Re: Novináři

Krásné povolání, taky si vzpomínám, jak jsme seděli s kamarádem v hospodě a já ho přemlouval, ať jde se mnou na práva a on zase mě, ať jdu s ním na novinařinu. Na vteřinku jsem zaváhal, ale bleskem mi došlo, že v totalitě nemůže žádná novinařina existovat.

Tehdy by mě nenapadlo, že i ve svobodě je některým vystudovaným žurnalistům novinařina cizí.

L. Brabencová 31.12.2011 9:15

Re: Novináři

Mohli jsme být kolegové, možná jsme se mohli i někde setkat. Že já nešla na tu novinařinu, mám toho začít litovat?

P. Hofman 31.12.2011 9:25

Re: Novináři

Nelitujte, novinařina byl humus. Medicína byla daleko lepší a hlavně skoro apolitická, i když na asistenta natož docenta už to lékař bez rudé knížky asi taky nedotáhl.

L. Brabencová 31.12.2011 9:28

Re: Novináři

máte pravdu, ale já si vybrala rtg a tam se stačilo angažovat v ROH. :-)

P. Hofman 31.12.2011 9:49

Re: Novináři

Bylo to v rozhodnutí člověka. Kdo chtěl dělat kariéru, angažovanosti v rudé bandě se nevyhnul.

V. Hajková 31.12.2011 9:16

Re: Novináři

Já  se  smíchy  potečkuji-   HLAVNĚ,  ŽE  V  TOTALITĚ  -  existovalo   nějaké  právo!!  Jinak-  to jste  musel  být  z  dobře  prověřené  rodiny  ,  když  jste   mohl  studovat  právo!

L. Brabencová 31.12.2011 9:27

Re: Novináři

Za studií jsem měla kamarádku,která studovala práva a byla z  nevhodné rodiny. Žádný dělník ani zemědělec, jen neoblíbená inteligence. Já to samé.

P. Hofman 31.12.2011 9:40

Re: Novináři

Se mnou byl v kruhu syn textilního velkofabrikanta z Liberce, kluk a holka ze silně intelektuálních pražských rodin a pár dalších, původem silně nevhodných. Možná tam byl i nějaký potomek kovaných komunistů, tím se ale nikdo nechlubil. Cesty páně ke studiu na VŠ byly však též velmi pestré.

P. Hofman 31.12.2011 9:32

Re: Novináři

Vidět, že o věcech té doby máte nulový přehled. Samozřejmě, že právo existovalo, bez něj žádná země, i ta totalitní, existovat nemůže.

K. Drobková 31.12.2011 9:56

Re: Novináři

Milá paní Hajková. Vy máte odvahu polemizovat s kýmkoli o studiu, právu ? Vždyť vy vůbec nevíte co to je !

P. Hofman 31.12.2011 10:01

Re: Novináři

Ona chce, paní Drobková, pouze plivnout. Na faktech či znalostech jí nesejde.

E. Heusinger 31.12.2011 8:53

Alex

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/362913.jpg

Rychlík Praha - Mnichov privátní společnosti Alex je po vyčištění přistavován na pražské Hlavní nádraží. Do Plzně je veden "Esem" Českých drah, z Plzně vlastní motorovou lokomotivou Herkules.

Na české železnici již několik let jezdí soukromí dopravci. V osobní dopravě je jich sice jen několik jednotek, v nákladní dopravě několik desítek.

S. Netzer 31.12.2011 8:52

A co

s evropeismem, homosexualismem,  feminismem, multikulturalismem a NGOismem? To nejsou zločinné ismy?

P. Hofman 31.12.2011 8:56

Re: A co

Ty porazíme klausismem!

S. Netzer 31.12.2011 9:04

Re: A co

Tak. A bude pokoj od těch zločinců.

P. Lenc 31.12.2011 8:28

A co tak navrhnout

těmto zeleným pakům vybití desítek milionů uprděných přežvýkavců v Africe a k tomu přidat Argentinu a poslat je tam?A protože EU do těchto končin ještě v plné síle nedosáhla,je pravděpodobné,že,samozřejmně k naší škodě,bude výkvět Jihočeské univerzity decimován.Ze žalu nad touto strátou si dám čočkovou polévku a rajskou se třemi hovězími plátky.

L. Brabencová 31.12.2011 8:34

Re: A co tak navrhnout

Naši předci říkali, lepší jedna prdka, než doktorovi pětka.

M. Franková 31.12.2011 9:03

Re: A co tak navrhnout

Tohle pořekadlo sídlilo všude.Zřejmě tedy cos pravdy na tom bude, že lepší prd, než dochtorovi groš.-))

M. Moravcová 31.12.2011 10:10

Re: A co tak navrhnout

Vzpomínám na italský film Amarcord, kde bylo krásně popsáno, co svědčí člověku.

V. Hajková 31.12.2011 8:38

Re: A co tak navrhnout

Zdravím  p.   Lenc.  Přeji   vám   uspěšný  příští rok   ale  především  hodně  zdravíčka!

P. Lenc 31.12.2011 8:45

Re: A co tak navrhnout

Dámy děkuji a vám také hodně štěstí a pohody.A to zdraví,to bude potřeba asi nejvíce.Krásné zakončení roku k tomu.