Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Vyhoďte Novotného, je terrible

Proslul svým úmyslem postavit pomník Vlasovcům (později narozeným připomínám, že šlo o Rusy kteří za války přešli na stranu nacistů, nicméně v květnových událostech roku 1945 velmi pomohli povstalecké Praze).
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VB

Řeporyjec asi ví příliš mnoho. Až ho vyrazí z ODS, určitě na oplátku shodí své živitele a bude sranda.

0 0
možnosti
VB

Myslím, že není nic špatného ne zveřejnění faktur za státní zakázku. Máme na to i zákon o informacích. Chtěl bych také vědět, kolik z těch peněz rozkladli Ukrajinští zkorumpovaní moci páni.

Pak bych to předložil k úhradě Fialovi.

0 0
možnosti
AP

Ano, Rusku by se bezpochyby hodně hodila informace, kdo dodává Ukrajině munici. Mohli by tam uspořádat další Vrbětice.

Na zveřejnění faktur je čas po válce.

0 0
možnosti
MH

Odejde-li z ODS řeporyjské prase, nic se neděje, zůstane jich tam ještě habaděj!

0 0
možnosti
Foto

Řeporyjské prase míří na stranickou porážku.

0 0
možnosti
Foto

Ukrajina brzy padne a pak přijde čas na zveřejnění, jakou částku naše vláda "vyhodila do studny" a bude se za to zodpovídat!

A bude se také zodpovídat za mrtvé v Bělgorodu, který je systematicky ostřelován českými Vampire, při jejichž dodávce si jako jediný stát dodávající zbraně nevymínil podmínku, že nebudou použity na ruská území!

0 0
možnosti
AP

Vampire do Bělgorodu nedostřelí.

A za mrtvé v Bělgorodu zodpovídá ten, kdo začal válku - Putin. Stejně jako Hitler mohl za mrtvé Němce.

0 0
možnosti
VZ

ČT24: Ukrajinská armáda u Charkova zaujala předem připravené pozice.

0 0
možnosti
Foto

..žádné předem připravené pozice neexistují, protože peníze na jejich vybudování rozkradli ukrajinští úředníci prostřednictvím fiktivních firem..

0 0
možnosti
FK

On vlastně Aston jedná podobně jako Pavel Novotný. Provokuje a baví se tím, jak se tady hádají. Je zbytečné s tím ztrácet čas.

0 0
možnosti
JM

P. N. v matči s politiky a s veřejností vede tak 10 : 0.

U N. P. to vidím tak na fifty - fifty.

(Odhad).

0 0
možnosti
FN

Jestliže chce USA s Ruskem válčit na území Ukrajiny, prosím, patrně k tomu má nějaký mocenský důvod. Můžeme konflikt komentovat, ale není to naše válka. Co je ovšem naše záležitost, to jsou desítky miliard ze státního rozpočtu, které putují na konflikt ve formě zbraní, munice, vojenského materiálu, výcviku, a finanční podpory ukrajinské imigrační turistiky. Miliardy, které jsou na sociální dávky a zdravotní pojištění tzv. válečných uprchlíků, kteří čile pendlují mezi Českou republikou a Ukrajinou. Z opozice padl požadavek, aby vláda předložila vyúčtování, objednávky, faktury a platby. Aby se ukázalo, zda vynaložené desítky miliard korun jsou vynaloženy ve prospěch občanů České republiky nebo rozkrádány ukrajinskými oligarchy a českými podvodníky spojenými s fialovou vládou.

0 0
možnosti
IP

I39g65o51r 86P20á36v17e51k

15. 5. 2024 7:11

Ale pane Navrátile, všechno co 6kolka dělá je přece v zájmu státu a - sakra, teď nevím koho jmenovat. Měli to všechno ve volebním programu a proto je - sakra teď zase nevím jak pojmenovat ty, co je s takovým nadšením volili a zvolili a ještě teď podporují

0 0
možnosti
IP

I53g62o55r 19P77á94v95e15k

15. 5. 2024 6:58

Nu, co na tuto přípisku mu říct? Snad jen to, že by se mu před kancelář nebo lépe před dům měla taky vysypat hromada hnoje.

0 0
možnosti
LF

Povolena diskuze na jakékoliv téma. Dovolte mi než vložím příspěvek mimo "zlovivého děcka" PN, jednu osobní invektivu směřovanou k lháři, dezinformátorovi L. Novákovi. Vzpamatuj se blbe, dokud je čas a přestaň špinit jiného!!

0 0
možnosti
LN

Zalez zpátky do hnoje, ČU;-OÁKU HLOUPÝ DEMENTNÍ!!!Rv

0 0
možnosti
VZ

Darja Stomatova, redaktorka ČT reportovala z blízkosti Charkova o evakuaci civilů.

Všichni civilové mluvili rusky, většinou se jim nechtělo evakuovat.

To si ČT nemůže najít ty kteří mluví ukrajinsky?

0 0
možnosti
LF

Ti evakuovaní byli většinově věkově starší (ti mladí imigrovali dříve), kteří měli mluvu v jazyce ruském, neboť žili v Sovětském SSSR, kde byla úřední řeč ruská, samozřejmě, že se našly oblasti, kde se mluvilo ukrajinsky. S tím, že dotazovaní, evakuovaní civilisté mluvuíli rusky s tím bych neargumentoval. A potom,komu by se chtělo evakuovat, když žil v Charkovské oblasti desetiletí, nyní odstřelované ruským agresorem?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz