Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VB

Tak jsem se dozvěděl jak vesnička Z VOLE ke jménu přišla. Podle výsledků voleb tam žije většina ZVOLANŮ, protože zvvolili VOLY.

JL

Jsou určité věci, které slušný člověk nedělá. A není to jen, že do opery má kvádro a motýlka. V každé společnosti je najdou brebtové co"si nevidí ho huby". Občas i normální člověk něco kecne... ale pak se omluví. J.L. end

Foto

Nevěděl jsem, že ve Zvoli je psychiatrický ústav. Jak jinak si vysvětlit volební úspěch 5moru?

KK

Koukněte na stránky obce. Je vidět, že z medvěda obec dostala pořádný kousek. Když do obce pumpujou peníze horem dolem je na snadě, že si občan myslí, že je tomu tak všude, a volí 5demolici.;-D

JF

Dtto Divišovi :

Včera jsem napsal - Jak je to s inflací v ČR za vlády pětikolky ? Když inflace stoupá, třeba i k 18 %, tak je to věc ČNB, a ta za to může.. A když inflace klesá, tak je to zásluha Fialky, Stanjury a vlády pětikolky.

P. Diviš - Vždycky je to společné dílo ČNB a vlády. Se zpožděním ± 2 roky.

Moje dnešní odpověď - Děkuji, makroekonome....... Je to tedy zpoždění přesně ty dva roky, aby to špatné bylo na Babiše, a to dobré - ta náprava na Fialkovi a jeho skvělé pětikolce...

JN

Novotný je lidský odpad. A co se týče Fialy a současného vedení ODS, tak na ně se hodí stará lidová moudrost - řekni s kým se kamarádíš a já ti řeknu kdo jsi.

VM

PLASTY - recyklace, likvidace,

po 50letech od jejich zavedení do obalového hospodářství za silné podpory zelených, si oni najednou vzpomněli, že se to musí řešit.

Ale to měli dělat už tenkrát a tak je to téměř u všeho, co prosazují přes média téměř násilím - poslední kauza, poloviční životnost fotovoltaiky, proti jimi udávané !

JF

Jak je to s inflací v ČR za vlády pětikolky ? Když inflace stoupá, třeba i k 18 %, tak je to věc ČNB, a ta za to může.. A když inflace klesá, tak je to zásluha Fialky, Stanjury a vlády pětikolky.

LN

Už zase meleš kraviny, ekonomický negramoto? 8-o :-P

JF

"Vlaky na jižní Moravě budou jezdit bez průvodčích. Kraj také zruší klasický prodej jízdenek." -

Tak máme další pronikavé zlepšení... Tedy pro ČD tedy České dráhy. Pro naše občany to zlepšení není, je to zhoršení, a když domyslíme do důsledků, tak je to opatření i nebezpečné. Tedy když se ve vlaku něco stane, třeba zdravotní kolaps cestujícího, tak si musí platící účastník pomoci sám ? A co když tam ve vlaku budou řádit zdivočelí fotbaloví rowdies ? To je přece u nás zcela běžné... Také si představme 80. ti letou babičku a dědu jak mají někde vyťukávat svou trasu na nějakém displeji aby nejeli na černo..

JF

"Novotný kritiku ustál, zůstává členem ODS. Musíme umět odpouštět, prohlásil Benda." -

Věčný poslanec Marek Benda o odpouštění něco ví, jemu odpustili jeho podvodná studia na Plzeňských právech. Novotný byl, je, a jistě i bude nadále sprostý hulvát. Ale u ODS je zvykem odpouštět cokoliv - třeba Jurečkovi jeho předvánoční mejdan do rána když se za rohem jeho ministerstva střílelo do studentů... A Don Pablo Blažek si při deštíku zapařil v restaurantu s nejhorším rusákem v naší zemičce Martinem Nejedlým. Ale ono přece zapršelo, tak 4 hodinky pobyl v přátelském pokecu...

A Marek Benda - "V říjnu 2009 bylo zjištěno, že jeho rigorózní a magisterská práce na téma Restituční proces v 90. letech[9][10] jsou shodné a rigorózní navíc nesplňuje standardní podmínky počtu normostran, neboť má sice celkem 109 stran, avšak po přepočtu na normostrany by měla pouze 57 stran. Požadovaného počtu alespoň sta stran dosáhl díky zvětšení velikosti písmen a odlišnému řádkování. Vedoucím jeho práce byl Milan Kindl." Je to podvodník jak hrom, ale vede klub ODS. Zaútočil na titul starou opsanou prací a ZVĚTŠENÍM PÍSMENEK...

JF

"Putin nosí vestu a vozí si všude jídlo. Kreml posiluje bezpečnost kvůli atentátům."

Ale proč to ten gosudar, jasné slunce naší epochy dělá, když ho jeho nevolníci tak milují, že ho s pomocí změny jejich ústavy zvolili po PÁTÉ svým diktátorem, který je vede do chudoby a izolace od zemí celého světa..?

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz