24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

Výborný nápad

Výborný nápad a hlavně realizace, což zdaleka není totéž. Na pražském Nákladovém nádraží je k vidění replika improvizovaného obrněného vlaku českých legionářů, kteří před sto lety ovládli Transsibiřskou magistrálu. U vojenských historiků jejich výkon budí úžas a úctu a je velmi dobře, že se legionářská historie mladé generaci připomíná.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Slanina 10.10.2014 20:36

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

Co ty tak, lžidimitriji, asi můžeš vědět o tom na jaké filmy se já koukám. A tak je to s tebou furt. Pořád o každém vykládáš nějaké své přitroublé vymyšlené teorie, aniž bys vůbec tušil která bije.

BTW: Pár rusáckých filmů jsem samozřejmě viděl, museli jsme na ně chodit povinně se školou a ještě za to chtěli vždycky 2 Kčs. Jinak je docela pikantní, že ausgerechnet ty víš co takoví američtí junáci v těch filmech vyvádějí, tedy na rozdíl ode mne. Já totiž každý film, lhostejno jaké provenience, vypínám po vypálení cca 33 ran, což obnáší prodloužený zásobník do glocku.

V. Vašek 10.10.2014 20:39

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

No nevím, asi už jsem mimo, ale 33 ran? Můj Glock má 15 ran a víc to nejde :)

J. Slanina 10.10.2014 20:50

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

http://www.glockshop.cz/product_info.php?products_id=245

J. Kombercová 10.10.2014 20:37

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

Taky jsem neviděla dlouho ruskej film. Asi poptávka - nabídka.

P. Boublíková 10.10.2014 20:44

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

A co Mrazík - he? O svátcích budou zase čučet 2/3 národa.

Já jsem tu pohádku viděla jednou a vůbec se mně nelíbila, ale v TV je každý rok a také spousta lidí každý rok na to čučí.

J. Slanina 10.10.2014 20:59

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

Lžidimitrij bude čučet zcela určitě.

J. Kombercová 10.10.2014 21:09

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

No... že se Vám nelíbila... tady to není ani tak o líbení, jako o podstatě, a protože se rozcházíme i v dalším směrem k Rusku, tak je to pochopitelné, že se Vám nelíbila, tahle pohádka v Rusku zcela propadla a u nás je pořád trvalka... napadá Vás k tomu něco?: Asi ne, a v tom je mezi námi ten rozdíl v pohledu na Rusko. A vykládat Vám proč nemá cenu...

J. Slanina 10.10.2014 21:14

Re: A TEĎ NĚCO PRO *ELLNERA

Jó, holt pí Boublíková musí držet linii podle sovětské kritiky.

K. Janyška 10.10.2014 19:30

Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

vážně nevíte, že svobodné volby za dnešní situace jsou otřesnou korupcí ? Vám to z mého narychlo, ale přesně spíchnutého, příspěvku nedošlo ? Ty komunální jsou aspoň uvnitř systému Zákona o obcích, ale ty sněmovní, jsou o tom, kdo více svým voličským skupinám nakrade. Vy to fakt nevidíte ? Vy nevidíte, co dělá Babišova vláda ? Nic, jen rozdává, aby se udržela u moci a měla v Senátu většinu pro své další roky. Takto viditelně, i když také, to žádná vláda před nimi nedělala. O tom mluvím, to demarchie, tedy vláda soukromého práva, ne jen zákonů, znemožní... Dzp.

V. Vašek 10.10.2014 19:31

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Trdlo. Tohle přece dávno ví každej. Objevil jste zase Ameriku. Až na tu demarchii.

K. Janyška 10.10.2014 19:36

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

No, vidíte to. Já to také nepsal proto, že to nevidí každý, když to každý vidí. Ale proto, že to je onen nesprávný důsledek svobodných voleb bez dalšího.... Dzp.

V. Vašek 10.10.2014 19:38

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

„vážně nevíte, že svobodné volby za dnešní situace jsou otřesnou korupcí ?“

Ano, každý to ví a každý to vidí.

K. Janyška 10.10.2014 19:45

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Jsou. Vždyť to říkám. Babiš a Sobotka vysláni svými požírači rozpočtů dělají to, k čemu byli vysláni a teď v korumpování svých voličů bezostyšně pokračují dál. Institucionalizace soukromého práva v legislativním procesu by tomu zabránila skrze Senát s úplně jinými kompetencemi a obsazením, než má dnes..... Dzp.

M. Franková 10.10.2014 19:35

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Supermanažere, opraš svou brožovanou paměť. Jaký se navrhoval v roce x volební zákon, a kdo jej sprasil - nevíš? Tak jdi k šípku s teorií.

K. Janyška 10.10.2014 19:41

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Jsem zásadně proti tzv. většinovému volebnímu systému a tenkrát jsem poslal dvoustránkový vlastní elaborát VK, aby to nedělali, protože je to nesprávné a přes ÚS to neprojde. A neprošlo. A neposlechli. Nedivím se jim, od pozemského červa, jakým jsem já, to není moc důvěryhodné a silné. Ale také bylo... Dzp.

H. Lukešová 10.10.2014 19:45

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Proč jste proti většinovému systému? Vždyť by situaci usnadnil, vítěz voleb by vládl, nemusel by se ohlížet na malé strany a posléze by sám nesl zodpovědnost za své chyby a nevymlouval by se na své koaliční partnery.

M. Franková 10.10.2014 19:48

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

No jo, ono by se hůře kradlo a bylo by vše jaksi víc průhledné. A to je přece proti supermanažerům-))

K. Janyška 10.10.2014 19:49

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Vůbec ne, je supernebezpečný v tom, že přivede k vládě lidi a dá jim nespravedlivě silný mandát. Když to budou náhodně fašouni, jak, že dnes je situace příznivá, bude zle. A při 60 % účasti to mohou být dokonce lidé s podporou jen 20 % občanů. Co to jsou za volby a co to je za vládu, když neobnoví loajalitu občanů ke svému státu ? Dzp.

V. Vašek 10.10.2014 19:52

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Pravda.

J. Kombercová 10.10.2014 20:05

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Když nejde o život, jde o ... Asi je to pořád dobrý, nějak ten stát šlape (sice by mohl lépe, ale to zajímá jen menšinu), snad až půjdou tlustý do tenkých, pak snad se zájem zvedne nad těch 60... jinak tenhle stav odpovídá Vašemu, že se máme jak prasata v žitě.

K. Janyška 10.10.2014 20:19

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Máme. A mohli bychom se mít přímo jako prasata ve vařených bramborách se šrotem. To jim leze nejvíce..... Dzp.

J. Kombercová 10.10.2014 20:24

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

To je místní specialita?

Twen Bruntál... zubaté žáby a Ingo s cepem.

K. Janyška 10.10.2014 20:28

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Ano, to je místní i obecná celosvětová prasečí specialita. Ani to nevíte ? Proboha, co u vás žerete ? Dzp.

J. Kombercová 10.10.2014 20:31

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

My nežereme, my jíme. To za prvně, za druhý si přečtěte svoje, na co jsem reagovala, prostě ten slovosled Vám tentokrát nevyšel, no...

K. Janyška 10.10.2014 20:35

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

Ani prvnímu, ani druhému nevěřím... Dzp.

J. Kombercová 10.10.2014 20:44

Re: Trdlové, včetně Mirky Frankové, jak se to krásně rýmuje,

A?

O. Slavík 10.10.2014 19:19

BLUES PRACUJÍCÍHO ČLOVĚKA

http://www.youtube.com/watch?v=fbEstJ98TcM

____________________________________________________________

Tu-ááá.

O. Slavík 10.10.2014 19:20

VANDAS, dobrýýýý co ???

:-)

:-)

V. Vašek 10.10.2014 19:26

Re: VANDAS, dobrýýýý co ???

Nejsem Vandas, ale moc dobrý to neni :(

I. Tellner 10.10.2014 19:27

Re: BLUES PRACUJÍCÍHO ČLOVĚKA

Slabota.