3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Vržené vidle a dětinské záruky

Od chvíle, kdy Andrej Babiš prohlásil, že neodstoupí, ani když bude prvoinstančně odsouzen, ocitla se sociální demokracie v groteskní situaci. To už není dělání fíkového listu, to je dělání blba. Na tak arogantní prohlášení je jediná důstojná odezva – odchod středem a pokud by si chtěl Andrej Babiš vykopat politický i lidský hrob, pak bude mít dva hrobníky – Filipa s Okamurou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 26.4.2018 9:34

Re: Je pokrytecké říkat, že být ve vládě s člověkem

Vláda bude. A bude to debakl. Nerozhodně to nic.

V. Klepetko 26.4.2018 9:45

Re: Je pokrytecké říkat, že být ve vládě s člověkem

Když to předložíte na vnitrostranické referendum, tak vláda opravdu bude. A může být úspěšná. Senátoři ale nedopadnou ve volbách dobře. Imho ...

J. Schořík 26.4.2018 9:57

Re: Je pokrytecké říkat, že být ve vládě s člověkem

Přesně to si myslím.

J. Chaloupka 26.4.2018 9:02

To by nesměla ta naše "spravedlnost" být tak pomalá,

jestlipak se třeba Parkanová dostala vůbec před soudce? A kolik let to je?

M. Berka 26.4.2018 7:01

ČSSD pohřbil Sobotka

a jelikož s tím ČSSD včas nic neudělala, tak dopadla tak jak dopadla. Rozklad vesele pokračuje a voličů ubývá. A už se šetří IT zakázky Marxové-Leninové na MPSV... Ztráty jsou stovky milionů... Chudáci Altnerovi dědicové, vyděl bych to, že po krachu ČSSD už nic nedostanou...

M. Berka 26.4.2018 7:02

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Hmmm viděl...

P. Spáčil 26.4.2018 7:16

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Altnerovi dědicové nebo sám Altner měli včas tu pohledávku prodat nějaké vymahačské organizaci. Ti by se nezakecali. (:-))

J. Jelínek 26.4.2018 8:12

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Jo, to měli. Už vidím nabušené vymahače s ruským přízvukem, jak se hrnou na Hrad za hlavním strújcem tohoto prů, eh - švihu. Ale nejsou už tam vlastně dávno?

P. Spáčil 26.4.2018 8:53

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Ne na Hrad, do Lihového domu.

Jestli jste si nevšiml, po Zemanovi tam sedělo dost předsedů, co to mohli vyřešit.

J. Schořík 26.4.2018 8:18

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Vy takhle o bankrotech apod. moc nevíte co? A stejně tak ani o těch kauzách na MPSV (to není na nás sosany).. A voličů podle průzkumů neubývá. Takže co z toho Vašeho příspěvku vůbec říká něco alespoň trochu pravdivého? :))

F. Doušek 26.4.2018 8:37

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Marxová je jediná v té souvislosti jmenovaná. To neokecáte, pane Schoříku.

J. Schořík 26.4.2018 8:40

Re: ČSSD pohřbil Sobotka

Jako ministryně. Není to na nás.. Já nic neokecávám. Uvidíte.

V. Heidlerová 26.4.2018 6:51

Babišova a Faltýnkova arogance

Je až neuvěřitelné, jak arogantní jsou tito lidé, Faltýnek navíc hloupý jak pařez (otázky VM). Vysocí představitelé, kteří mohou a mohli ovlivnovat kvalitu práva a správy země, naráz kňourají, že jejich "pronásledování" je způsobeno politickou objednávkou a komplotem proti nim. To je divné, ne? A to směšné popírání důkazů - naprosto nedůstojné pro tak vysoce postavené osoby. Na ně neplatí totéž, co pro ostatní? Jen atˇ se spojí s KSC a synem Země vycházejícího slunce - národ to přežije a mnoha lidem to otevře oči. Senátoři mají pravdu - s Babišem se tak nanejvýš ještě více umažou.

A. Zajícová 26.4.2018 6:45

když jsem četla Feierabendovy Politické vzpomínky,

docela mne šokovalo, jak prvorepublikoví politici pletichařili a podráželi se tím nejhorším způsobem, naprosto bezohledně kšeftařili, Slováci se zejména vyznamenali. Hnus. A tak si teď říkám, že nyní si může Zeman hrát a nechat stát rok bez stabilní vlády (tvrdí se, že čtyřletý cyklus je strašně málo, rok se nová vláda seznamuje s problematikou, pak rok a půl jakžtakž něco dělá a zbytek období jen po sobě uklízí a stará se o další volby), půl roku už jsme proflákali....kdyby hrozila válka, tak bychom byli ještě víc v pr...eli než tehdy. A to bychom prej chtěli referenda a vystoupit z EU a NATO...to už ani není k smíchu.

F. Houžňák 26.4.2018 6:48

Ještě nám prozraďte, jak že to může Zeman

sestavit vládu?

A. Zajícová 26.4.2018 6:53

Re: Ještě nám prozraďte, jak že to může Zeman

Kdo asi dal Babišovi časově neomezenou možnost bez podmínek podpory parlamentu?

F. Houžňák 26.4.2018 6:55

Já jsem se ptal, jakžeto může Zeman

sestavit vládu? Vaše mimoodpověď svědčí o tom, že se z vaší strany jedná jenom o pindy a nevíte nic, jenom nadáváte.

A. Zajícová 26.4.2018 7:03

Re: Já jsem se ptal, jakžeto může Zeman

o pindy se na Neviditelném psu jedná vždy, pokud tedy se nejedná o příspěvky placené rudé klaky (mizerně placené, proto také se jí účastní jen opravdoví zoufalci jako vy), to už pak ani nejsou pindy, jen zoufalé pokusy bránit vlastizrádného Ovara.

F. Houžňák 26.4.2018 9:00

Hm, ty fráze vám sestavuje automat,

nebo to máte z vlastní hlavy? Ale vystihnul jste mě, jsem skutečně zoufalec, obzvláště takhle po ránu, když kouknu na konto a vidím, jak se Putinovy rublíky sypou. Slastný pocit ...

M. Těhanová 26.4.2018 7:08

Re: Já jsem se ptal, jakžeto může Zeman

Věděl koho pověřuje a že s ním nikdo slušný do vlády nepůjde. Tož proto je to jeho hra. Ale to vy dobře víte!!!!!!!

P. Spáčil 26.4.2018 7:21

Re: Já jsem se ptal, jakžeto může Zeman

A on existuje někdo jiný, kdo může sestavit vládu, pokud ANO stále říká, pouze s AB?

P. Kmoníček 26.4.2018 8:21

Re: Já jsem se ptal, jakžeto může Zeman

Houžňák to samozřejmě ví, ale otázka je, zda si uvědomuje co to znamená.

A. Zajícová 26.4.2018 8:33

Re: Já jsem se ptal, jakžeto může Zeman

zde bych si dovolila oponovat, jací slušní? Nahradila bych slovem "se zachovaným pudem sebezáchovy".

Například takoví slušňáci Piráti, co si od nich mlaďoši slibovali transparentnost, hackerské informace typu Wikileaks a slušnost nedotčenou prohnilou érou předlistopadovou. A hele, jak drží basu, dredy úhledně nad bílým límečkem a hlavně levná kantýna.

F. Houžňák 26.4.2018 9:07

A vy se počítáte mezi ty

"slušné"? Jak jste na to přišla, to se někde rozdává jako placka na kabát nebo jak?

A. Zajícová 26.4.2018 10:54

Re: A vy se počítáte mezi ty

já se pokládám za ty chytré a neúplatné, rozdal mi to tak Hospodin.

F. Houžňák 26.4.2018 12:26

Ah so desu,

tím je veš jasná.

D. Polanský 26.4.2018 6:45

Spíš vidím i jiné nebezpečí,

když socdemáci do vlády půjdou a dostanou MPSV, tak začnou rozhazovat, minimálně jim již Babiš předem kývl na placení alimentů státem za neplatiče. Místo utahování sociálních výdajů další rozhazování. Navíc další státní úředníci, kteří budou tyhle různé dávky posuzovat. A státní dluh opět vesele poroste.

J. Chaloupka 26.4.2018 9:05

Rozhazování bude i díky ODS, která se sice prohlašuje

za pravicovou stranu, ale jinak nic.

J. Fridrich 26.4.2018 6:32

Je to naopak Astone - arogantní a sprostí vyděrači

Je to naopak Astone - arogantní a sprostí vyděrači jsou socdemáci.. Se socdemákama již nejednat, klidně jednat s SPD. Původní návrh Zemana jednat s Okamurou je v pohodě - není to ideální, ale je to řešení - Okamura není žádný čert a to, že tady nechce muslimy je přání všech rozumných občanů. A ty další pidistraničky si mohou poštěkávat mimo hru..

Socani sprostě lhali hned po minulém pátečním jednání - Hamáček řekl, že ANO nedalo na stůl žádný kompromisní návrh - ve skutečnosti jim Babiš nabídl neuvěřitelných 5 ministrů a to i ministerstvo spravedlnosti a práce a sociálních věcí k plnění jejich programu a nyní i vnitro..

Hamáčkovi a dalším blouznivcům nikdo neřekl, jak dopadly nedávné volby do našeho Parlamentu - já pomohu, ČSSD dostala " hezkých, celých " 7,24 %. Takže až poleví jejich vysoké teploty zaviněné epidemií chřipky, snad hoši z ČSSD pochopí, jakou mají " váhu " při jednáních se suverénním vítězem voleb. Už ho nemohou vyhazovat z vlády, jak to udělal jejich Bohoušek - a on šikula vyhodil z politiky sám sebe.. A jak to bude s placením jejich velkých dluhů ? Levičáci jejich druhu vždy utráceli a rozdávali rádi z cizího.

J. Schořík 26.4.2018 7:49

Re: Je to naopak Astone - arogantní a sprostí vyděrači

A je zde opět pablb Fridrich se svým již po desáté napastovanym výplodem ;). Kompromis spočívá v tom, že obě strany ustoupí ze svých pozic, to jak hodnotí kvalitu pozice jedné z nich Fridrich není podstatné. Stejně tak není podstatné kolik % ve volbách Socdem získala, to je obchod..