16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Vjíždíme do roku 2016

Včera jsme do něho vstoupili, ale také vjeli. Dálniční známku teď máme kulatou, to jistě usnadní kontrolu, protože sám tvar známky upozorní na její aktuálnost nebo neaktuálnost. Podle policejní statistiky ale zahynulo na silnicích o 40 lidí víc, než v roce 2014. To je špatná zpráva, o něco lepší pak ta, že pořád je ten rok 2015 podstatně lepší, než bývalo u nás zavedeno – počty klesají od roku 2008.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 3.1.2016 20:04

Re: Pro Karla Drobková

...těmto našim občanům.

H. Balzám 3.1.2016 20:05

Re: Pro Karla Drobková

Právě to, že stavíme funkce státu hlavně na občanském principu a ne na nacionálním, mu zřejmě vadí.

P. Hofman 3.1.2016 20:06

Re: Pro Karla Drobková

Tak si toho Veselýho, či jak se ten chudák jmenuje, pozorněji přečtěte. Nevím, co má to, co píšete, společného s tím, co on tady hlásá.

J. Kombercová 3.1.2016 20:15

Re: Pro Karla Drobková

Hlásá, že tu nechce islám. Ani ne tak z vlastní zkušenosti, ale vidí, jak to dopadá tam, kde jsou tyhle komunity silné a sousedi si z vlastní rozmařilosti chtějí tyhle komunity rozšířit. Zatím ještě nejsou tak silné, aby demokraticky přehlasovali domorodce. Ale jednou být mohou... ale taky nemusí.

J. Václavíková 3.1.2016 20:28

Re: Pro Karla Drobková

Já vidím jako problém také jeho časté agresivní proklamace, že nechce ani Čechy, kteří by tu snesli muslimy, respektující naše zákony.

J. Kombercová 3.1.2016 20:40

Re: Pro Karla Drobková

Jsem psala, že mi vadi fanatismus z obou stran.

J. Václavíková 3.1.2016 20:50

Re: Pro Karla Drobková

Pozoruhodné je i to, jak citlivě vnímá každý i domnělé ataky z opačné strany, zatímco ty své jakoby ani neviděl. Teď mě pobavil pan Balzám, jak spravedlivě vyjmenovává přešlapy druhé strany, aniž si všímá té své. Nemluvě o tom, že například paní Drobková ve své kritické glose zmiňuje, že u pana Lazárka si autorstvím jistá není. Prostě emoce dost zatemnily rozum a člověk se musí dost haltovat, než něco napíše.

K. Drobková 3.1.2016 21:04

Re: Pro Karla Drobková

To chce klid. Ti různí Balzámové, Veselý s číslem a jim podobní, kteří se bojí podepsat se svým jménem jsou mne šuma fuk.

M. Dlouhý 3.1.2016 19:23

O maximální povolené rychlosti

Tak hlavně aby řidiči neměli nic proti našim Zdeňkům Svěrákům. Kdo neví, tak to jsou ti lidé, co jezdí 60-70 na silnici, kde je maximální povolená rychlost 90. Sám to tak občas dělám a takových lidí si vážím, protože jsem vnímavý a inteligentní, neboť nejen cítím, ale i chápu, že maximální povolená rychlost znamená maximální povolenou rychlost, nikoliv rychlost doporučenou. Jezdit se má na pohodu, a kdo tomu nerozumí, holduje hazardu s životem svým i životy druhých.

K. Janyška 3.1.2016 19:27

Re: O maximální povolené rychlosti

Jsem pro 150 na dálnici a 110 na silnici... Dzp.

R. Veselý 3.1.2016 19:40

Re: O maximální povolené rychlosti

Jsem pro neomezenou rychlost všude mimo obec, tam bych to omezil na 150 :-)))

H. Balzám 3.1.2016 19:46

Re: O maximální povolené rychlosti

Ale nechal bych těch sto pade v obci jako MINIMÁLNÍ rychlost! :-)

M. Dlouhý 3.1.2016 19:52

Re: O maximální povolené rychlosti

U dětí, nevidomých a řidičů bez platného řidičského oprávnění.

Zvyk je železná košile. Je to vidět jak u vtipu tak u překračování pravidel.

P. Vandas 3.1.2016 19:11

Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

To se tady nebude líbit. :-):-):-)

H. Balzám 3.1.2016 19:13

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Nic ve zlém, ale je to debil :-)

O. Kadlec 3.1.2016 19:14

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Ty taky, Balžám, naštěstí nikam kandidovat nebudeš.

P. Vandas 3.1.2016 19:15

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Je. Ale má-li se něco změnit, musí se do toho praštit. :-):-)

K. Janyška 3.1.2016 19:16

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Vůbec nevíte jak a kam, náboženský rudočerný fanatiku... Dzp.

P. Vandas 3.1.2016 19:18

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Stačí když to ví Donald. :-):-)

H. Balzám 3.1.2016 19:21

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Jenže je něco jiného, když kovář praští kladivem do železa, nebo když debil praští kamenem do okna :-)

P. Vandas 3.1.2016 19:24

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Když kandidoval Raegan tak celý levičácký svět o něm hlásal, že je to blbé hovado. No a dopadlo to dost opačně. Tak proč bych nefandil Trumpovi.

H. Balzám 3.1.2016 19:28

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Co vykládají levičáci, to nějak nesleduji, ale Trump je něco jako u nás Babiš, prachy mu zalepily mozek a myslí si, že je něco víc, ale podle toho, jak se k čemu vyjadřoval, dělá na mě dojem, že ničemu nerozumí a je přítelem jednoduchých, extrémních řešení. Jasně, někdy není jiná možnost, ale tohle je podle mě populismus...

K. Janyška 3.1.2016 19:31

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Realita ho po nástupou do funkce a ostříhání vlasové přehazovací klapačky změní... Dzp.

H. Balzám 3.1.2016 19:39

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Proboha, proč mi píšete takový cocotiny beze smyslu, já se tady rozumně bavím s rozumným člověkem, vy jste mi u Vrba...

P. Vandas 3.1.2016 19:41

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Jestli to psal Hayek, tak ti to uvěřím. :-):-):-)

O. Kadlec 3.1.2016 19:13

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Ale bude, nic rozumnějšího bych od vás ani nečekal a na této zcéně se to sice nebude líbit zdaleka každému, ale své publikum jistě najdete. A to jde, o nic jiného, stejně nebudete v americe volit.

K. Janyška 3.1.2016 19:15

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Trdlo, co je to spontánní řád ? Dzp.

P. Vandas 3.1.2016 19:21

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

On ti to pořád nikdo nevysvětlil? :-).-):-)

K. Janyška 3.1.2016 19:24

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Rudočerný nevzdělaný zfanatizovaný troubo, tak do toho. Ať se konečně něčím blýsknete, vašeho sebezesměšňování už bylo dost, nemyslíte ? Dzp.

P. Vandas 3.1.2016 19:30

Re: Asi budu fandit Donaldu Trumpovi.

Já se takovými hovadinami, jako je spontánní sr@ní a jiné spontánní činnosti, nezabývám. Mně to totiž nebaví. :-):-)