Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velké pokušení

Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JL

Babiš má na tu špinavou práci dost lidí, kteří jí udělají za něj, viz. dnešní fejk jeho poskoka Vondráčka, ve kterém gen. Pavla představuje na fotce v objetí s nějakými magory, kteří mají trička s Putinem na prsou..! !!

0 0
možnosti
JA

Už to tu mělo reklamu, ale fotku jsem ještě neviděl, nemáte náhodou nějaký link? Zajímala by mě kvalita tohoto fejku. Díky.

0 0
možnosti
Foto

P70a15v89e64l 76M60o32l25í19k

28. 11. 2022 12:30

Možná vládní gauneři vysílají své provokatéry mezi nespokojené lidi, aby tam tito provokatéři naoko zorganizovali demonstraci a přitom počínání demonstrantů a dalších oponentů vlády Fialy co nejvíc zdiskreditovali a vládě vygenerovali další hloupé příznivce, kteří o demonstrantech se vyjadřují podle naservírovaných scénářů jako o dezolátech. Soukromé ambice by nikdy neměly převažovat i v sebelépe míněných aktivitách resp. akcích, které mobilizují nespokojence. Opozice je bezzubá, jen Středula se pokusil protivládní demonstraci nasměrovat ve svůj prospěch coby kandidát na Hrad. A tak se objevily na demonstraci se Středulou různé obskurní organizace včetně zelených fanatiků apod., ze kterých se Středula snažil vymáčknout nějaké bodíky popularity pro sebe. Odpůrci vlády Fialy jsou víc neumětelští než neumětelská vláda Fialy. Zoufalost a společenská impotence odpůrců vlády Fialy jsou příznačné. Pokud se lidé neumějí semknout proti vládě Fialy, tak si tuto nejhorší vládu v historii ČR plně zaslouží. Na vládní gaunery platí jiné kladivo.

0 0
možnosti
JP

J36a93n 81P89o65l87e61s69n16y

28. 11. 2022 12:42

Putíme na ni Molíka a bude mít Smolíka.;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Zajímavý článek o pokrytectví Britů. Dnes se rozčilují na Katarem a přitom:

...V Británii zrušili zákon trestající homosexualitu v roce 1967. Ale pouze pro lidi nad jednadvacet let. Takže když měl muž dvacetiletého milence, šel sedět....

...Úplně byl trest za anální sex zrušen v Severním Irsku až v roce 2008, ve Skotsku trval do konce roku 2009 či – to podle výkladu – do roku 2013. Vojáci mohli být za homosexuální vztah odsouzeni ještě v roce 1994. A námořníci obchodních lodí mohli být potrestáni propuštěním ještě v dubnu 2017. To je jen pět let....

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/katar-mistrostvi-sveta-fotbal-lidska-prava-delnici-zapad.A221125_213951_zahranicni_kadl&h=16E1B92D01DBCE9D83475139A3ACDA30

0 0
možnosti
JA

Tak technicky vzato by šlo o pokrytectví, kdyby ty tresty dodnes nezrušili...

A druhá připomínka budiž k těm Britům obecně - asi ne všichni Britové se pohoršují nad fotbalem v Kataru. Je dokonce možné, že i v Británii žije někdo, koho fotbal v Kataru či kdekoliv jinde zajímá podobně jako mě - tedy naprosto vůbec.

0 0
možnosti
MP

V době válečného stavu (ať horké nebo studené války) obě strany konfliktu povinně lžou. To jste nevěděli?

Intenzivnější lhaní dnes umožňuje technologie umělé inteligence (AI), na základě strojového učení. Fake new opírající se o fake obrázky.

0 0
možnosti
JA

Ano, práce s informacemi na poli domácím i zahraničním je součástí taktiky v takovém konfliktu.

A projevuje se to pochopitelně i v internetových diskuzích.

0 0
možnosti
PB

P36e38t12e 55B52r33i65c82h

28. 11. 2022 12:21

Vítězství Maroka nad Belgií 2:0 způsobilo na mistrovství světa velký rozruch a fanoušci s marockými přistěhovaleckými kořeny ho v mnoha belgických a nizozemských městech nadšeně oslavovali.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/belgie-maroko-fotbal-nepokoje-policie-slzny-plyn-nizozemi-mistrovstvi-sveta.A221128_085022_ln_zahranici_lros

No toto. Místo, aby si vážili kulturního obohacení, zatím ještě většinoví domorodci na nadšeně oslavující fanoušky vodními děly a slzákem!! Co na to EUhnije a mezinárodní soudní dvůr v Haagu? Jestli toto není flagrantní rasová diskriminace!!;-€EU;-O

0 0
možnosti
JP

J45a47n 48P78o62l95e40s22n98y

28. 11. 2022 12:45

Nic, jako když se melou Sparťani a Slávisti či Baníkovci....;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
JF

Zajímavé. Dle Astona je setkání Andreje Babiše s lidmi v dědinách a městech, a jeho rozhovory s lidmi, co třeba s babičkami na návsi je již apriori nějak podezřelý a špatný.. Když se ta9kto chovají všichni ostatní politici - ti dnešní i ti minulí - až po tatíčka Masaryka, tak je to hezké, a ukazuje to na jejich vřelý zájem o prostý lid naší země. A podezřelé je také to, že Babiš NEŘVE na vládu Pětikolky - a bylo by proč. Za jejich NESCHOPNOST ŘEŠIT dnešní problémy naší země, tedy nejvyšší inflaci a drahotu u nás ve srovnání s našimi sousedy v Evropě je dle Astona jaksi-taksi podezřelé... Prostě vždy špatně, že ?

0 0
možnosti
PD

Všechno je otázka míry. Ani ten tatíček Masaryk nerajzoval po ČSR na úkor své práce. Bureš na tu svou v PS nějak sere.

A nemáme ani nejvyšší inflaci, ani drahotu. Jen jsme měli za Bureše nejvyšší nárůst zadlužení.

0 0
možnosti
Foto

Co to vlastně je ta demokracie? No přece, když může mít mobil každý debil... ;-)) a pošle fotku s fotomontáží Putina na tričku Pavlových příznivců, ANO trouba Vondráček taky skočí na všechno...

0 0
možnosti
MP

Dnešní úvodník začíná takto: "Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup. Weboví podporovatelé bědují nad „roztříštěností‟. Ta je vskutku pozoruhodná, ..."

Předpokládám, že další hlad a strádání zimou ty protestující sjednotí. Očekávám to sjednocení protestujících někdy na přelomu let 2022/2023.

Já v té demonstraci (proti vládě Fialy) určitě nebudu, já zde jen předpovídám (prognózuji) pravděpodobný vývoj budoucího dění.

Nejsem historik ale připomenu zde, že začátek První světové války začínal docela optimisticky: vojáci tehdy doufali, že do vánoc budou doma. To se ale nestalo.

0 0
možnosti
LN

Agent StB "Akát" vytáhl ruku z nočníku a spáchal předpověď, ve smyslu přání otcem myšlenky. Pivodo, přidej se k DEZOLÁTŮM, tam ti bude dobře... :-P

0 0
možnosti
Foto

AD PAVEL A NATO !!!

______________________

Von Braun taky pracoval pro Amíky, ale německým presidentem nebyl !!!

TO SI PAMATUJTE !!!!!!;-O;-O;-O

0 0
možnosti
MP

Dudík (Vobr) správně připomíná z historie, že Američané jsou pragmatisté.

0 0
možnosti
VZ

Zlí jazykové tvrdí, že nejúspěšnější realitní kancelář v Kotlince je brněnská radnice.

0 0
možnosti
Foto

ANO, TAM JSOU VYNIKAJÍCÍ REALITKÁŘI ;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz