Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velká nejistota

V úterý večer nebylo ještě jisté, zdali se Piráti připojí k akci vyvolané stratégem Fialou, totiž hlasování o nedůvěře vládě. V úterý večer se totiž nevědělo, zdali se podaří toto hlasování zařadit do čtvrtečního programu dolní sněmovny.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Venku je dnes opět krásně. A protože nám jaro propršelo a byla neobvyklá zima je třeba sluníčko si pěkně užít, neb se má zase ochladit. Žádná nedůvěra vládě vyslovena nebude a nic vládě nehrozí. Představa, že KSČ se připojí k Pirátům a jiným se mi jeví absurdní. Důležitější je večerní hokej. Tož tak to vidím.:-):-):-)

0 0
možnosti

Němec, to mi řekni, kdo tady pochybuje o vrahovi Gottwaldovi, Mašínech atd. Nikdo. Ty si to moc pod tim prázdnym kloboukem kombinuješ. A vykombinuješ leda stúpido ómylo ( Haló, Haló - kdybys nevěděl).

0 0
možnosti

Němec už usnul nebo se zasek u Boney M Greatest Hits.

0 0
možnosti
PS

Dobře si pamatuju, jak tzv. pandemický zákon byl prezentován jako historický kompromis. Na jeho znění se podílela i opozice a hlasy společnými byl schválen. A teď se ukazuje, že je to totální paskvil. V případě problému s další vlnou covidu nedává vládě téměř žádné pravomoci. Na podzim můzže být vláda jiná než teď. A pandemický zákon ji nedá žádné možnosti jak epidemii čelit. Skvělá práce, poslanci. Hlavně že se zabýváte sňatky homosexuálů, nepřechylováním ženských příjmení nebo legalizací marihuany. Pokud na podzim epidemie covidu opět zesílí, bude se nám to hodit.

0 0
možnosti
Foto

A co jstze vlastně chtěl říct, Szirotný ?

0 0
možnosti
Foto

Pochopte, že jediný, kdo vám může pomoci, jste vy sami. Starejte se o sebe. Lékaři jsou povětšinou béčko. Až na výjimky, rodinný lékař, máte štěstí. Ale jinak ne. Jde jenom o prachy. Nechají vás chcípnout na JIPce, ani si neškrtnete. A ty šaškárny kolem covidu jsou jenom deprivantní tanečky.

0 0
možnosti
Foto

Já vám řeknu, procházka bez roušky po Praze, a jste úplnej Lucifer.

Brrrrrr.

0 0
možnosti
Foto

Ideje států jsou budovány na nadšení, ne na skepsi.

0 0
možnosti
Foto

Řekl jsem to blbě : státy jsou budovány na idejích nadšení. Skepse přichází později a je tlumena.

Prosím pana Štípka , aby mi to zařadil do breviáře mých památečních výroků ( vydávaných každoročně o poutích ) a posmrtně zařadil do mých Pamětí.

0 0
možnosti
MK

Prej nějaká Zacharovová z Ruska chce od ČR nějaký vysvětlení ..

Ale zase se jí třeba zeptáme na ten let MH17.. Jestli je to správná drbna muší o tom něco vědět..

0 0
možnosti

Chudáci Mašíni, jejich význam resp. spravedlivé pozouzení jejich činů, se smrsklo na hloupý boj proti vládě a prezidentovi, kdy už o ně samotné vůbec nejde. Fuj.

0 0
možnosti
JM
PF

hlavně nepřechylujte ta ženská jména !!! ....prostě Novák potkala Svoboda .....a je to .....cha.

0 0
možnosti
PF

sdělte mi konečně někdo ....o kolik že se oteplila naše planeta Země za těch 4milionů let ??? ....díky.

PS ....co Lazárek ??.....mlčí .....

0 0
možnosti
Foto

Včera večír byla u nás v konzumu paní Okamurová.

Pro česnek.

Zeptal jsem se jí nenápadně : " A to by Tomio opravdu chtěl dělat třeba ministra hospodářství ?"

"Jste blbej , pane Němec?" opáčila paní Okamurová. " Dovedete si představit toho mýho blba jako ministra, notabene hospodářství ? Tomu bych nesvěřila ani trafiku. "

"No radši ani ne," řekl jsem popravdě.

" Von taky ne," přitakala paní Okamurová," peečovat jak pan Kotas nebo Štípek, nemít funkci, a dojit republiku, to by mu šlo, pane Němec. Ale funkci vzít, to mu smrdí."

"Tak česnek čínskej nebo českej,paní Okamurová,"zeptal jsem se nevinně.

A hádejte, co si vzala ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz