3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Únorové rozjímání

Měsíc co měsíc máme příležitost rozjímat nad průzkumy veřejného mínění, jež naznačují, jak by mohly dopadnout parlamentní volby. Obrázek to je a není stejný. Podle posledního šetření ubylo na konci, takže ve sněmovně by zasedli poslanci jen šesti stran, pokud by volby opravdu dopadly tak, jak průzkum naznačuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Derat 24.2.2019 13:30

Re: Matička národů EU dobrotivá

Nevím co jsou tzv. moji. Chodím pouze sem, LN, a Novinky. Docela stačí.

M. Mařák 24.2.2019 13:34

Re: Matička národů EU dobrotivá

Vzhledem k tomu, jaká Vaše kouzla jsem tady nedávno během noční diskuze viděl, si myslím své, pane E-Eugéne.

E. Derat 24.2.2019 13:40

Re: Matička národů EU dobrotivá

Specifikujte, v noci se zde nepohybuji. Max do půlnoci Martínku.

M. Mařák 24.2.2019 13:46

Re: Matička národů EU dobrotivá

Přes týden jsem tady maximálně tak zhruba do jedenácti večer. Ale vzhledem k tomu, co se ten večer dělo, tak vím, odkud píšete.

Jistě, měl jsem halucinace, že?

:-)

V. Pohlová 24.2.2019 13:03

Re: Matička národů EU dobrotivá

Brexit: The Uncivil War

[USA]

V. Pohlová 24.2.2019 13:12

Re: Matička národů EU dobrotivá

Sudruh deratizér jewnom zlobí. A ty hop na špek.

K. Němec 24.2.2019 13:00

Re: Matička národů EU dobrotivá

Mlátička národů? Tak možná to přijde. Ono jak se to EU začíná sypat, kdo ví co nás ještě čeká ...

Zatím je to jen záležitost několika jejích členů.

P. Jirkovský 24.2.2019 13:16

Re: Matička národů EU dobrotivá

Že by evropskej bruselskej policajt nasadil přílbu, naleštil vobuch a vydal se vám nařezat? Tak s tím fakt už jděte k doktorovi, mlátičko.

J. Václavíková 24.2.2019 13:20

Re: Matička národů EU dobrotivá

Co naděláte, když některým dědkům ta nenávist k Západu, vtloukaná jim do hlav bolševiky po většinu jejich života, uvízla tak hluboko, že už se jí nedokáží zbavit.

P. Jirkovský 24.2.2019 13:23

Re: Matička národů EU dobrotivá

Kdepak, to nenávist bolševická, minulá. To je nenávist nová, pokroková! I když stejná.

J. Václavíková 24.2.2019 13:24

Re: Matička národů EU dobrotivá

Hlavně je to podvědomí :-)

K. Němec 24.2.2019 13:31

Re: Matička národů EU dobrotivá

Řekl bych, že Vám to bylo vtloukáno do hlavy o něco déle a Jirkovskému ještě déle. Já nejsem zas tak velký stařec.

J. Václavíková 24.2.2019 13:35

Re: Matička národů EU dobrotivá

Nevím, jak věkem. Myšlením ale určitě.

P. Jirkovský 24.2.2019 13:43

Re: Matička národů EU dobrotivá

Tak to byste možná moh napsat panu .... Jinak by si jeden starej moh myslet, že vás dobrý vychování minulo.

K. Němec 24.2.2019 13:47

Re: Matička národů EU dobrotivá

Kdybyste se tu choval slušně, napsal bych to. Jen se přizpůsobuji vašemu chování.

P. Jirkovský 24.2.2019 13:53

Re: Matička národů EU dobrotivá

A nevadilo by vám, kdybych napxal, že jste lhář a zbabělec?

K. Němec 24.2.2019 15:12

Re: Matička národů EU dobrotivá

Od vás? Ne. Vy máte ramena jen tady na netu.

K. Němec 24.2.2019 13:29

Re: Matička národů EU dobrotivá

Na to má svoje předpisy a nařízení a když bude potřeba, tak přitvrdí.

J. Schořík 24.2.2019 14:09

Re: Matička národů EU dobrotivá

A on nějaký evropský policajt je - rád se nechám poučit? A kdopak nám schvaluje Nařízení?

P. Jirkovský 24.2.2019 14:19

Re: Matička národů EU dobrotivá

To víte, že je. Vždyť tyhle panikáře mydlí každej den vstávaje lehaje.

J. Anděl 24.2.2019 14:26

Re: Matička národů EU dobrotivá

Pěkné :)

M. Mařák 24.2.2019 14:56

Re: Matička národů EU dobrotivá

Už jste se někdy bavil s šutry? Ten můj vrnivec láskyplný si mne prostě na stavbě našel a přes týden, když jsem kolem něj jezdil, mně cosi pořád říkal. Nakonec jsem to konečně pochopil, vylezl jsem z mašiny, očistil jsem ho a mám ho doma. Má mnoho protikladných tváří, zajímavý ovál. Šutry mám rád a mám k nim stejně hluboký vztah jako ke stromům a rostlinám.

O těch mých šutrech mám již dlouho rozdělaný text, ale je to příliš osobní a nevím, jestli to dám někdy na net.

J. Anděl 24.2.2019 15:01

Re: Matička národů EU dobrotivá

Zkoušel jsem to, ale nemám na to asi to správné úchopové instrumentárium. Vciťuju se do míst a "přichází mi informace", ale nenazval bych to rozhovorem. Mám rád na kamenech tu čirost a pomalé neplynutí času.

M. Mařák 24.2.2019 15:17

Re: Matička národů EU dobrotivá

Také s nimi nediskutuji jako třeba s Vámi, ten přenos informace s šutry, stromy a rostlinami je o něčem jiném. Ale funguje to, řekl bych,nějak jsem k tomu byl evolucí doplaven, nebo co.

J. Anděl 24.2.2019 15:23

Re: Matička národů EU dobrotivá

Tomu rozumím (rozhovor v diskusi versus rozhovor s přírodními jevy). Myslel jsem to tak, že někteří lidé píší/mluví o vjemech vizuálních (vidí auru atp.), jiní zvukových či myšlenkových. Já mám pocity v těle (či prostě "uvnitř"). Kdybych je měl přiblížit k nějakému smyslu, pak nejspíš k hmatu, někdy k chuti/vůni.

J. Anděl 24.2.2019 15:25

Re: Matička národů EU dobrotivá

Jo - a taky je mi zcela jasné, že "mluvit s kamenem" je zjednodušený způsob, jak sdělit srozumitelně a stručně něco, co se slovům tak trochu vymyká. Obdobně používám formulaci, že "věřím v Boha".

P. Jirkovský 24.2.2019 12:29

Ten Burešův fámulus

a slouha je fakt kouzelnej, takovej skoroKotas. Čím míň o věci ví, tím víc do ní pyskuje.

S. Lazárek 24.2.2019 12:49

Re: Ten Burešův fámulus

Když poslouchám Faltýnka u Moravce, jsem schopen pochopit, že někdo v minulosti volil ANO, co ale nechápu, že po tom, co teď vidí a slyší v telce, je schopen volit ANO i nadále.

P. Jirkovský 24.2.2019 12:56

Re: Ten Burešův fámulus

Je neskutečnej. To jsem fakt ještě neslyšel - naprosto nekompetentní a navíc lhář, to ANO je musí snad někde líhnout a těma koblihama měnit lidskou psychiku, to jinak není možný!

S. Lazárek 24.2.2019 13:04

Re: Ten Burešův fámulus

Když si někdo myslí, že tenhle ideologickej maglajz s podporou socanů a exbolševiků je tu pro všechny...prostě není a o ufňukaném estébákovi v jeho čele ani nemluvím.