Pondělí 19. ledna 2026, svátek má Doubravka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Úkol pro Václava

Slavíme svátek státnosti. Svátků není nikdy dost a je dobře, že jsou, zvlášť když to tak pěkně vyjde k sobotě a neděli. Svatý Václav je ke slavení velmi dobře vhodný, jelikož je to národní patron a ochrana a k němu se uchylujeme, když je nejhůř. Problém je v tom, že nejhůř je furt a to aby se svatý Václav upatronoval.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PM

P. Maleček

28. 9. 2017 1:53
Sv. Václav by drahé máslo uvítal.

To proto, že by za svůj pražský hradní flek nemusel panujícím Němčíkům tribut platit ve volech a stříbře - stačilo by pár kostek másla.

Eště fikanější je Zeman. Ten za pomoc se zvolením nemusí Rusku platit nic. Stačí když leští Putinovu řiť.

0 0
možnosti
VS

J. Tichý 339

28. 9. 2017 0:14
Svatej Venca

Tak si kurňa Astone kup sádlo, to je levnější. A svatej Václav, když byl se svou po zuby ozbrojenou hordou ubytován v Blaníku, si sádlem leštil zbroj.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Blan%C3%ADk

];-)

0 0
možnosti
MF

28. 9. 2017 0:10
Máslo nebo strategie

No, jelikož vím, že mléko je dojeno ve stále stejném množství, tučnost - neboli množství smetany standardní, průser bych hledala jiínde.

Nemají náhodou markety plné sklady kunerolu?-)) Pro neinformované - umělého mazadla na rohlík?

0 0
možnosti
VS

J. Tichý 339

28. 9. 2017 0:27
Re: Máslo nebo strategie

Umělé mazadlo na rohlík? ]:-DDD. Tak to mě Mirko dostalo. Klasické máslo už mnoho let nekonzumuji. Používám Zlatou Hanou. To mi bohatě stačí. Zbytek dořeším kvalitním vínem, jehož cena není umělou máselnatou devalvací nijak zřetelně dotčena. Ke konci totáče stalo máslo tuším deset korun. Průměrný příjem je dnes asi desetkrát vyšší. Takže pokud máslo nebude stát víc jak sto korun, bude pořád ještě levnější.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz