1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Tři hlavy nestačí

Trochu jsem pozvedl obočí (to je citát), když jsem viděl fotku z nějaké slovenské demonstrace, na které nesli šibenici s oběšeným Ficem navlečeným do vězeňského mundúru. Tak co? Oběsit, nebo zavřít? Měli by si v tom udělat jasno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 17.3.2018 9:36

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

já pana Vandase chápu, jak píše. Proč někteří diskutéři máte potřebu přetlumočovat něčí myšlenky a to ještě špatně?

O. Uživatel 17.3.2018 9:46

Uživatel požádal o vymazání
M. Moravcová 17.3.2018 10:32

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

k radosti i ke vzteku mi slouží jiné prožitky než Zeman. Zeman je jen figura a v životě se bez něj obejdu. Prostě někdo volil jinak než vy. To je demokracie. Smiřte se s tím. Byly dvě možnosti. Jedna blbější než druhá. Proto nemusíte lidi nenávidět.

R. Tesařík 17.3.2018 8:51

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

mohl byste to ale trochu osvětlit.

J. Jelínek 17.3.2018 8:55

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Kdo jsem já, abych osvětloval?

R. Brzák 17.3.2018 9:07

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

jste ten, kdo doporučuje druhému, aby se nepokoušel klást si otázky...

J. Jelínek 17.3.2018 9:38

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

To je hluboké, ale hluboké nedorozumění. Jenom blb se neptá a ví všechno. Není blbá otázka, je pouze blbá odpověď, avšak položit dobře otázku je umění. Zatím tady na většině příspěvků vidím jen pokusy o odpovědi.

P. Vandas 17.3.2018 9:41

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Omyl. Čtete nepozorně. Vlákno jsem zahájil otázkou. :-):-):-) Odpovědi jsem se však nedočkal.

J. Jelínek 17.3.2018 9:47

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Koukám zpět a dávám vám za pravdu, tyhle diskuse jsou na nic. Lépe je hovořit face to face, zoči voči. Alespoň já to tak vidím.

P. Vandas 17.3.2018 9:52

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Ty diskuse jsou jen takovou rozcvičkou a tříbením názorů . Že se neshodneme je normální, neb každý z nás vychází z odlišných životních zkušeností a možná i ze zkušeností podobných, avšak každým z nás jinak vyhodnocených. :-):-):-)

P. Kmoníček 17.3.2018 8:32

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Protože to nejsou takoví čeledíni jako my. Jsou nezávislejší, zatím co my potřebujeme někoho nad sebou.

P. Vandas 17.3.2018 8:56

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Vy určitě. :-):-):-)

R. Brzák 17.3.2018 9:10

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

aha, takže schvalování integračních procesů zaměřených na předávání národních pravomocí vzdálenému centru je projevem vyššího stupně nezávislosti...

F. Doušek 17.3.2018 8:33

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Asi měl Fico dobrého píáristu. Lid to vidí jinak.

R. Sorge 17.3.2018 8:48

Re: Tož dobré ráno z Dobříše. :-):-):-)

Platy jsou tam nižší než u nás, ceny vyšší a "rozkradol to Fico".

R. Houška 17.3.2018 8:57

Možná je to tím, že hranice Slováků, do které ze sebe nechají dělat voly, je podstatně níže, než ta naše. Vzpomeňme jen tu maličkost, že před jejich spravedlností musel Bureš uprchnout, zatímco my jsme z něj udělali premiéra a jednoho z nejbohatších lidí světa...

P. Vandas 17.3.2018 8:59

Re:

Nechci vám sahat do svědomí, ale co mě se týče, tak jsem z Babiše boháče určitě neudělal, ba jsem jej ani nevolil. Nyní však už o tom uvažuji. :-):-):-)

P. Rajman 17.3.2018 8:12

Válka je buď občanská

uvnitř hranic nebo mezinárodní mimo hranice. Každý diktátor, pokud se chce udržet u moci musí dříve nebo později, aby předešel první rozdmíchávat druhou. Putin a Okamura už s tím začali.

P. Vandas 17.3.2018 8:21

Re: Válka je buď občanská

A aby toho nebylo málo, tak Andělka Merkel je už do funkce kancléřky zvolena počtvrté v řadě. Až příště bude zvolena popáté, tak dožene i Kim Ir Sena. :-):-):-)

P. Kmoníček 17.3.2018 8:36

Re: Válka je buď občanská

No vidíte Vandasi, nyní jste to potvrdil. Merkelová versus Kim-Ir-Sen, o nich bez problémů mluvit smíte, ale vyjádřit se ke lžím lháře z Hradu, to už Vám Vaše povaha nedovoluje.

V. Hájková 17.3.2018 8:39

Re: Válka je buď občanská

BINGO- BINGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P. Vandas 17.3.2018 8:47

Re: Válka je buď občanská

Ha. A které lži máte na mysli? :-):-):-)

R. Houška 17.3.2018 8:58

Že by ty, na které vlastní 3 pravomocné rozsudky?

P. Vandas 17.3.2018 9:04

Re:

Co je, či není lež je natolik relativní pojem, že anii Mojžíše nenapadlo vytesat do těch desek tento přestupek, jako jeden z hříchů Desatera . :-):-):-)

R. Brzák 17.3.2018 9:12

Re:

velmi moudrá připomínka - avšak moudrost je výsadou starců (a to ještě ne všech)...

P. Kmoníček 17.3.2018 12:54

Re:

Vandasi, vy jste opravdu pitomec!

P. Kmoníček 17.3.2018 12:52

Re: Válka je buď občanská

Bambergem třeba počínaje a slibem, že v druhém období bude smířlivější konče. Ale to je na Vás moc.

J. Vobr 17.3.2018 8:04

UŽ TOHO ČÍŇANA LUFT-JARDA NAŠEL ???

Cooo ???

:-)))

L. Němec 17.3.2018 8:14

Re: UŽ TOHO ČÍŇANA LUFT-JARDA NAŠEL ???

Ještě ne, ale prej se už těší na derby Sparta - Slávie. Že by byly čínský aresty vybavený televizema, to bych se divil.

J. Jelínek 17.3.2018 8:35

Re: UŽ TOHO ČÍŇANA LUFT-JARDA NAŠEL ???

To se dozvíme za pár let, až se Jarouš Eroplánovič vrátí pěšky po Zlaté stezce co vetchý stařec a sepíše Milion II.