1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Tři hlavy nestačí

Trochu jsem pozvedl obočí (to je citát), když jsem viděl fotku z nějaké slovenské demonstrace, na které nesli šibenici s oběšeným Ficem navlečeným do vězeňského mundúru. Tak co? Oběsit, nebo zavřít? Měli by si v tom udělat jasno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Holíček 17.3.2018 11:53

Re: Demokracie je dobrý nástroj manipulace.

Správně jste mě pochopil Arone. Taky nejsemzávislým příznivcem Ruska, ale protože přeferuji názorovou nezávislost, tak reaguji tam, kde jsem přesvědčen, že je lidmi manipulováno a u Neffa mě to dost mrzí. Také jsem zažil rok 68 a byl jsem se podívat tam, kde to jen šlo. Samozřejmě jsem se ptal těch maníků proč jsou tady a kdo je sem zval. Bylo mi jasné, že tihle chudáčci kdesi ze stepi nevědí kde jsou a proč. Potřeboval jsem si ale zchladit žáhu. Takhle se mohl možná ptát můj táta Němců za okupace, kdyby to vůbec šlo. Ale nepíše se rok 42 ani 68, tak nepotřebuji poučování od kohokoli, aniž bych chtěl měnit názor jiných. Napíši co chci a "ber nebo nech ležet". Dík za příznivý ohlas.

P. Rajman 17.3.2018 10:38

Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Měl by jen ještě něco dělat, aby ten slib co dal občanům mohl také splnit.

F. Šimek 17.3.2018 10:45

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

máš pravdu-určitě si to užívá. Moc mu to přeju. Nevím jaký sliby myslíš, ale jeho legrační konkurenti, když neuspěli, tak se serou do senátu, nebo zakládají nový strany....!!!

P. Rajman 17.3.2018 10:56

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Nevím co nasliboval Tobě (asi nic, když nevíš) a co jeho voličům (asi taky nic, to zas musí vědět oni). Občanům ale slíbil, něco o tom, že bude dodržovat ústavu, zákony atp. Ti se ho o to často ani neprosili, prostě proto, že si třeba myslí, že na to nemá. Ale když už to slíbil, tak lze předpokládat, že se toho bude držet. A na to tu narážím. To je celé.

P. Vandas 17.3.2018 11:08

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

A kdy a čím porušil Ústavu , či zákon? :-):-):-)

P. Rajman 17.3.2018 11:11

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Pane Vandasi, vy na to jdete z hurta. Má za sebou necelej měsíc a před sebou skoro pět let.

R. Brzák 17.3.2018 11:14

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Je výsostně důležité své politiky podrobovat kontrole a kritice. Z tohoto hlediska je Váš přístup na místě.

Avšak Vy již nyní hovoříte o despotovi. A takové tvrzení je v diskuzi třeba prokazovat.

P. Rajman 17.3.2018 11:29

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Říkám co je despocie a jak k ní může i řádně zvolený prezident dospět a že k ní tudíž může i svými kroky spojenými se svévolným výkladem ústavy dospět i Miloš Zeman.

P. Vandas 17.3.2018 11:14

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

No vidíte a Vy už předem víte, že nedodržel, že porušil a tak. :-):-):-)

V. Čermák 17.3.2018 11:16

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

No tak to můžete ještě 5 let okolo něj obíhat, jako jeho Satelit...

F. Šimek 17.3.2018 11:09

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Pavle-díky za vysvětlení...to víš, sem už pomalejší. Taková blbost : jak to vysvětlíš těm, co volili Dradoše atd ? Neumím si představit, že by zase Drahoš stahoval za živa králíka, nebo Horáček předváděl prodej LP desek...!!!

P. Rajman 17.3.2018 11:21

Re: Ale že si Zeman to své prezidentování užívá

Fajn že ses připoměl. Buď bez obav a nech Drahoše a ostaní kandidáty ať se zařídí jak uznají za vhodné. Určitě si poradí (včetně pana Hanniga).

J. Franke 17.3.2018 10:30

Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Nestíhám a tak aspoň zdravím... Nezlobte se, ale opravdu nemám čas přečíst víc jak jednu stránku diskuse dozadu a jsem rád, že tak nemohu odhalit, zda jste podle Miloše Zemana pitomci, co nemění své názory, nebo naopak.

Našli rádcové? Našli? Asi jen kulové...

P. Vandas 17.3.2018 10:32

Re: Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Nazdar. Připomněl jsi mi, že bych už měl s těmi plky končit. Čas letí a jdu dělat něco rozumnějšího. :-):-):-)

M. Bouček 17.3.2018 10:27

Budík

Nedovedou vyrobit fungující budík. Ale dovedou vyrobit raketu, kterou vozí Američany nahoru. Aston zase prská. Svět je krapet složitější, než jak on ho vidí. Čím více píše o politice, tí je jasnější, že by měl zůstat u fotografie, sci-fi a verneovek. Ale trochu ho i chápu - čím je člověk starší, tím víc ho zajímají otázky světa politiky a má pocit, že svým starým rozumem by k tomu něco měl přidat. Taky to dělám. Takže se mu i omlouvám.

V. Kotas 17.3.2018 10:32

Re: Budík

Tohle ti za chvíli nedarujou.

S. Lazárek 17.3.2018 10:35

Re: Budík

A proč? Vždyť je to pravda, budík sice udělat neuměj, ale motory do raket mají fakt dobrý.

R. Tesařík 17.3.2018 11:20

Re: Budík

Do každé rodiny jeden raketovej motor.

I. Kučerová 17.3.2018 15:59

Re: Budík

:-)))))))))))))

K. Berka 17.3.2018 10:02

Lid na Slovensku je rozhněván

A ten lid se jmenuje jevrej Sörös!

F. Doušek 17.3.2018 10:09

Re: Lid na Slovensku je rozhněván

Foto toho rozhněvaného důchodce ze Slovenska byste jako důkaz neměl?

F. Šimek 17.3.2018 10:16

Re: Lid na Slovensku je rozhněván

myslím, že ty fota našich rozhněvanejch rodin a studentů bylo až-až !

F. Doušek 17.3.2018 10:33

Re: Lid na Slovensku je rozhněván

Já ovšem chci pouze foto jedno. Takové, o kterém ti "berkové" neustále mluví, ale dosud ho nepředvedli.

J. Jelínek 17.3.2018 10:09

Re: Lid na Slovensku je rozhněván

Že von ten Světovej Žid si nedá pokoj!

K. Berka 17.3.2018 9:58

Pěkně napsáno

Když Aston píše o tom Sřípalovi, zrovinka v době, kdy si demokratický svět připomíná bestiální vraždy chrabrých US vojáků (50. výročí) ve vietnamské vesnici My-lai!

Dodnes tento bestiální a ničím neobhajitelný čin nebyl potrestán.

O. Uživatel 17.3.2018 10:02

Uživatel požádal o vymazání
K. Berka 17.3.2018 10:07

Re: Pěkně napsáno

Zbygniew Brzezinski : "Je špatné být nepřítelem USA, ještě horší je být jeho spojencem"!

O. Uživatel 17.3.2018 10:24

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 17.3.2018 10:11

Re: Pěkně napsáno

to je fakt, ale trpí u nás. Romyy to s nima umí !

https://ceskokrumlovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/obrazem-v-kremzi-ve-ctvrtek-vecer-vyloupili-obchod-se-zbrani-v-ruce-20180316.html

F. Doušek 17.3.2018 10:10

Re: Pěkně napsáno

Každý den je nějaké výročí. Aston si vybral, vy také. Každý dle svého.