19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Trhlina se šíří

Známky různoběžnosti kurzu Andreje Babiše a Miloše Zemana se v posledních málo dnech a týdnech objevily několikrát, naposledy při Babišově rozhovoru s listem Welt. Babiš řekl, že nemá se Zemanem téměř vůbec nic společného. Budí to podiv, ale je to pravda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 1.2.2018 19:37

Re: Kechlibar Marian

Tak doufám, že pan Wagner ten článek pověsí i na Psa, aby nám ho stálí, kvalitnější diskutéři, než my, vysvětlili.

J. Venc 1.2.2018 19:58

Re: Kechlibar Marian

Doufám, že nikoli. Paní Moravcová by rázem přišla o svou roli kolportérky odjinud přežvýkaného. Nebuďte k ní tolik krutá, prosím.

:-)

J. Kombercová 1.2.2018 20:04

Re: Kechlibar Marian

Naopak, chtěla jsem být vstřícná. Tytyty, Monetti! :)

J. Venc 1.2.2018 20:36

Re: Kechlibar Marian

Víte jak to vesměs dopadá, s tou dobrou vůlí.

Bacha na to!

:-)

L. Kolman 1.2.2018 17:27

Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

přečetl. Prý na to, že proti Drahošovi stála Zemanova agresivní klaka a téměř veškerá média, dosáhl Drahoš velmi dobrého výsledku. Tož když to takto budou analyzovat, nevím, jak to bude s těmi příštími volbami. Jestli už konečně zvítězí nějaký geroj vybraný kulturní frontou a dalšími elitami. Aby byl konečně klid v baráku.

R. Neveselý 1.2.2018 17:47

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Voni jsou neúnavnej v té agitce, Kolman. Ale v jednom maj pravdu, Kolman. Drahoš velmi dobrého výsledku dosáhl, i když byl dost nemehlo. Vlastně Mamlas, jak pravil pan Schořík.

D. Polanský 1.2.2018 18:15

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Ale to nedosáhl ten dobrý výsledek Drahoš, ale nějaký Antizeman.

R. Neveselý 1.2.2018 18:29

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Správně. Ale to nic nemění na tom, že zemanoidi Zemana chtěli, ostatní nechtěli. Tedy, pro Zemana žádná sláva, je to téměř polovina těch, kteří ho nechtěli.

V. Kotas 1.2.2018 18:36

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Chtěli, nechtěli, výsledek je ten, že M. Zeman je prezidentem. Všechno ostatní kolem, je jen mlácení prázdné slámy.

R. Neveselý 1.2.2018 18:48

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Tak to tady melete už od začátku, takže se toho mlácení slámy účastníte v plné síle. Navíc my o voze a vy o koze, ostatně jako skoro vždy.

V. Kotas 1.2.2018 19:09

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Furt ještě ten váš vůz nevidím.

R. Neveselý 1.2.2018 19:28

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Vy toho nevidíte víc.

V. Kotas 1.2.2018 19:35

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Jedno vidím zcela jasně - M. Zeman je prezidentem.

I. Břízová 1.2.2018 18:55

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Čili, jediné štěstí pro zemanoidy, že ti inteligentnější neuměli vybrat kandidáta. Tak jste to myslel?

R. Neveselý 1.2.2018 19:05

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Co máte pořád s tím vybíráním kandidáta? Copak volič měl možnost si vybrat svého kandidáta? Mohl jen dát hlas tomu, kdo byl k dispozici v prvním kole a pak si vybrat ze dvou, které často nechtěl - ani jednoho. Inteligent volil menší zlo, zemanoid volil burana. To je celé.

M. Berka 1.2.2018 19:05

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Takže když to přepočtu, tak Zemana vlastně nechtělo 31,6% voličů... Což je poměrně velmi málo...

R. Neveselý 1.2.2018 19:09

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Počítáte špatně, je to naopak. 1/3 Zemana chtěla, 1/3 nechtěla ani Zemana ani Drahoše, tak nešli volit. Tedy suma sumárum Zemana nechtělo 2/3 voličů, což je poměrně dost.

J. Fialová 1.2.2018 19:20

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Na ja, ale podle stejné metodiky tedy suma sumárum pana Drahoše nechtělo 2/3 voličů, což je poměrně dost :)

R. Neveselý 1.2.2018 19:33

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Souhlasím! Já ho v prvním kole také nechtěl a ve finále jsem se musel rozhodnout. Upřímně řečeno, nechtěl jsem ani jednoho. Nejít volit také bylo řešení té blbé situace.

J. Kombercová 1.2.2018 19:33

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Ano, bylo to o prsa... jen bych namítla, že ta jedna třetina, co nešla k volbám, nechodí k volbám žádným, těm je u klobouku všechno.

R. Neveselý 1.2.2018 19:36

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

... korejské gymnastky :-)

K. Němec 1.2.2018 19:40

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Navíc Drahoše nechtělo k 2/3 voličů ještě 150 000 navrch. :-)

J. Kombercová 1.2.2018 19:53

Re: Tak jsem si jednoho analyzátora voleb

Jasně, vyhráli jste, to přece nikdo nepopírá.

Ale bylo to o prsa! :))

F. Šimek 1.2.2018 17:05

HOmar....

je určitě náš ponocnej RYS.....už se několikrát jináč menoval, ale HOMAR zatím prvně.....!!!

H. Omar 1.2.2018 17:12

Re: HOmar....

Františku vy jste vizionář. :))))

F. Šimek 1.2.2018 17:15

Re: HOmar....

ponocnej-tys takovej vůůl...!!!

L. Kolman 1.2.2018 17:36

Re: HOmar....

Ba ne, toto bude spíš Homer Simpson.

A. Trick 1.2.2018 17:28

Re: HOmar....

Vypadá to tak. Asi jej dnes pustili z JIPky a rozhodl se začít nový život.

F. Šimek 1.2.2018 17:47

Re: HOmar....

větší blbec, než náš ponocnej si nemůže dát přezdívku- HOMAR ! Navíc-nezměnil slovník. Je jasnej.....!!!

K. Němec 1.2.2018 17:50

Re: HOmar....

Kdepak, tohle je Hádží Halef Omar ben hádží Abú'l Abbás ibn hádží Dávúd al Gossarah a za pár dnů sem přikvačí i Kara ben Nemsi.

:-)