19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Trhlina se šíří

Známky různoběžnosti kurzu Andreje Babiše a Miloše Zemana se v posledních málo dnech a týdnech objevily několikrát, naposledy při Babišově rozhovoru s listem Welt. Babiš řekl, že nemá se Zemanem téměř vůbec nic společného. Budí to podiv, ale je to pravda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 1.2.2018 21:16

Re: Pana Vandase

Jenže to není osobní.

O. Uživatel 1.2.2018 21:20

Uživatel požádal o vymazání
M. Jandáková 1.2.2018 21:23

Re: Pana Vandase

Soudruh Juncker odhaloval dnes pomnik Karlu Marxovi. Charakterne ciste.

M. Jandáková 1.2.2018 21:24

Re: Pana Vandase

...charakterove

O. Uživatel 1.2.2018 21:28

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 1.2.2018 22:39

Re: Pana Vandase

Pane Čepku, ještě jednou: někdo může kritizovat Mléčnou dráhu, EU nebo rituály Aztéků - a třeba i emotivně. To jsou "hádky o politice". Ale dále existují i hrubé osobní urážky, zpochybňující morální integritu diskutéra.

Dle mého názoru po vyslovení určitých slov již dialog možný není. Myslíte že destrukce dialogu nějak přispěje k prosazení evropských hodnot?

Myslím že přeci jen zmizím z tohoto místa definitivně - Vy totiž odmítáte rozlišovat dohady o jakýchsi strukturách na straně jedné a sprosté osobní chrapounství, ad hominem adresované za účelem ponížit jiného člověka!

J. Václavíková 1.2.2018 21:31

Re: Pana Vandase

Nazývání Junckera soudruhem za napadení zjevně nepovažujete.

P. Jirkovský 1.2.2018 21:25

Re: Pana Vandase

Tak to máte svatou pravdu.

M. Jandáková 1.2.2018 21:37

Re: Pana Vandase

Timto jste obhajili rozhodnuti pana Vandase. Kde slova vadi natolik, ze je pro ne recnik napadan, tam neni misto pro jeho rec.

P. Jirkovský 1.2.2018 20:58

Re: Pana Vandase

Zajímavej nápad. Takže ti, co tu "přebývají" jsou rozumu zbavení? Možný to je, néé, že ne.

P. Jirkovský 1.2.2018 20:36

Zrovna jsem slyšel,

že ten bouchač od Zemana, ten boxer, dostal nabídku od Bureše na dobrou práci. Že prej by mu moh, s tou jeho peckou, razítkovat v drůbežárně vajíčka.

J. Václavíková 1.2.2018 20:37

Re: Zrovna jsem slyšel,

:-)))))))))))

P. Jirkovský 1.2.2018 20:45

Re: Zrovna jsem slyšel,

Navíc snad začne zima a já si konečně, byť na pár dnů, vodpočinu vod bahna. Tady vlastně od srpna pršelo nebo jsme byli v mracích, pár hezkejch dnů a pár dnů mrazů. Přitom ještě před pár lety napad před Vánoci sníh a ležel až do konce února. To jsou poměry! Pak má člověk chválit vládu a prezidenta, ani tu kliku vod počasí už neudrží ...

J. Václavíková 1.2.2018 20:53

Re: Zrovna jsem slyšel,

Mluvíte mi z duše. I u nás rozeznáváme jen dvě období. Období sucha.......... a období bahna.

P. Jirkovský 1.2.2018 21:04

Re: Zrovna jsem slyšel,

Takže to znáte .... Já jsem si, debil, pořídil navíc kachny, a co ty dokážou si neumí nikdo neznalej představit, Ty svině vlezou i koňovi do pití, kdyby se tam chovaly slušně, tak neřeknu, ale jak mu ho zaserou, to nemá obdoby. Dokážou vodu roznést ve čtyřech (!) na půl aru a tam se radujou, že jim to čvachtá pod nohama. Do toho sere kůň, poněvadž někdy nabyl dojmu, že jsem celej radostnej z toho, že se mně vydělá za vrata, tak s vočima vykulenejma letí třeba i 100 metrů, jen aby tu nálož dones. Zkrátka venkovská idyla jako když Aleš maluje. Pak se v Praze divěj, že volíme Drahoše.

J. Venc 1.2.2018 21:08

Re: Zrovna jsem slyšel,

:-)

Volíte Vy a i ten kůň?

:-)

P. Jirkovský 1.2.2018 21:14

Re: Zrovna jsem slyšel,

Kůň, má víc rozumu. Já jen vypadám vo něco víc jako člověk, než von.

J. Václavíková 1.2.2018 21:13

Re: Zrovna jsem slyšel,

Znám i ty kachny. Ale loňskou zimu jsme o ně přišli, vletěl nám na zahradu pes a zakousl je. Byli to skoro domácí mazlíci, běžci indičtí. Pomáhali zlikvidovat invazi plzáků. Jo, s tím pitím, dejte mu to někam nahoru, ať do toho nevlezou kačeny. My teď máme zase deset dorůstajících kuřat, protože slepice je vyvedla až na podzim. A nechtějí být zavřené se starým kohoutem, tak odtamtud vždycky vyletí. Budu muset ty mladé kohouty zabít, ať už je pokoj, nebo se trávy nedočkám. Jo, koně doma nemám, ten má výběh se stájí až na konci vesnice. Jinak by tu byl tankodrom.

P. Jirkovský 1.2.2018 21:20

Re: Zrovna jsem slyšel,

Moji psi maj na ně taky žížeň, už pro to jejich držkování. Ale zatím dobrý, kavkazák by se na ně dostal, kdyby o to stál, ale nějak mu stačí, když na ně zadupe. Jsou to taky běžci, slimáci mně předpředloni sežrali úplně všechno, včetně brambor, nechali jen česnek a meduňku. Navíc, chodím ráno a večer každej den se psy dozadu a ráno na těch cestách jsem moh jezdit po plzákách na lyžích jako po sněhu. Tak jsem pořídil ty kačeny.

J. Václavíková 1.2.2018 21:23

Re: Zrovna jsem slyšel,

Jakou mají barvu?

P. Jirkovský 1.2.2018 21:24

Re: Zrovna jsem slyšel,

Kačeny? Dvě jsou barevný a dvě hnědý. Jedna z nich je kačer.

J. Václavíková 1.2.2018 21:26

Re: Zrovna jsem slyšel,

Mě trochu lákalo pořídit si je znova, ale ty černé. Uvidím, jak zvládneme ty španělské potvory bez nich.

J. Venc 1.2.2018 21:29

Re: Zrovna jsem slyšel,

Mají je moji rodiče, na té své farmičce a považuji je za totální komiky v rámci kachního společenství. Fakt jsou podivní. A proto je vždy sleduji se zaujetím.

:-)

J. Václavíková 1.2.2018 21:34

Re: Zrovna jsem slyšel,

Jsou úžasní komedianti. A za normálních podmínek ani neponičí zahradu. Jen s jezírkem byl problém, vždycky se do něj snažily dostat, byly v tomto směru velmi vynalézavé.

P. Jirkovský 1.2.2018 21:39

Re: Zrovna jsem slyšel,

Viděl jsem úhlednou opečovávanou zahradu se dvěma jezírky s koi kapry a zlatejma karasema, cestičky podle pravítka, prostě Přemek Podlaha. Pak přišla doba slimáků a majitelka si pořídila běžce. Do dvou tejdnů z toho byla bažina, bez ryb a cestiček. Já jsem si myslel, že na takovej blbej venkovskej dvůr nemaj. Maj.

J. Václavíková 1.2.2018 21:43

Re: Zrovna jsem slyšel,

Já jsem je do jezírka nepouštěla, to by opravdu nadělaly paseku. Ale jinak v pohodě.

http://waclavka.rajce.idnes.cz/Zahrada/

J. Venc 1.2.2018 21:41

Re: Zrovna jsem slyšel,

Snědla byste je? Našim jsem to striktně zakázal a mají to ti jejich běžci na dožití. Fakt se tím bavím, co vše dokážou.

:-)

J. Václavíková 1.2.2018 21:47

Re: Zrovna jsem slyšel,

Ne, kamarádi se nejedí :-)

My máme vůbec problém s čímkoliv skoncovat, ještě teď máme několik králíků z loňska. A to dochází seno. Kdysi můj muž pořídil husy (přes mou mrtvolu!) a poslední tři žily několik roků. Jednou se zasnil, že by mohly uletět :-)

P. Jirkovský 1.2.2018 22:06

Re: Zrovna jsem slyšel,

Nojo, tak to jsme na tom stejně. Jen ty mladý kohoutky, to není jiná možnost, já je nabízel všude kolem, nikdo nechtě. Tak jsem je holt musel zamordovat. Ale slepice, třeba Boženu nebo Anežku, ty jsem ráno vynes ven z kurníku na světlo, ohlídal jsem, aby se nažraly, pak je vodnes zpátky ze slunce a dalm jsem jim pod zobáky vodu. A večer jsem zase musel koukat, aby ty mladý na ně nedělaly ramena.

J. Vobr 1.2.2018 20:32

KDO VYŠTVAL VANDASE ???

???