19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

To snad nemyslíte vážně, pane Zaorálku

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek jde blíž k lidu. K pracujícímu lidu, dlužno poznamenat. Nejenom tím, že oblek distinguovaného politika zamění při husitské slavnosti za středověký kostým, ale i některými výroky. Tím posledním ale skutečně zaperlil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vondráček 18.8.2017 12:42

Re: Je to

A není chyba ve Vás ?? Mě větší část Vandasovo názorů přijde zajímavá. Škoda, že to stejné nemohu tvrdit o Vás ....

P. Vandas 18.8.2017 12:52

Re: Je to

Svůj mlýn stavím za své, nikomu nic nedlužím a od nikoho nic nežádám, tak co Vám na tom vadí? Budu stavět a rád, až budu mít zase z čeho. :-):-):-)

V. Hájková 18.8.2017 13:38

Re: Je to

Tak já vám vyslovuji obdiv - s vašim větrným mlýnem- a vy odpovídáte , že mně něco vadí na vaši stavbě ???- Promiňte - ale vy buď nejste normální- nebo jste pod vlivem ! To je děs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J. Matuška 18.8.2017 12:46

Re: Je to

Paní Hájková, použít vojenskou sílu v mnoha případech zabrání ještě většímu zlu. Souhlasím s Petrem Robejškem, který přichází nejen s kritikou, ale navrhuje řešení. Podle mého názoru, NATO mělo včas zasáhnout v Libyii. V tom případě, by se tisíce lidí neutopilo, tisíce lidí by se vůbec třeba na Lampedusu už v roce 2011 nedostalo. Mohl bych se zmínit o Sýrii, kde Západ podpořil občanskou válku proti Asadovi. A jsme u toho hlavího problému. Pro "neocons" je hlavním nepřítelem Rusko... Ale to je na delší povídání - a já jsem pohodlný - v tom horku. Zdravím.

P. Vandas 18.8.2017 12:13

Re: Je to

To má na svědomí Juncker, Merkel a všichni ti, kteří jim lezou do zadku a nikoli ten 17.ti letý fracek. :-):-):-)

V. Hájková 18.8.2017 12:21

Re: Je to

Jasně- Vy jste měl vždycky pravdu:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

A. Trick 18.8.2017 12:34

Re: Je to

A má ji zase!

P. Marcín 18.8.2017 12:40

Re: Je to

Nevím, jestli vždy, ale v tomhle a v tom, že nevpouštěním muslonácků na území EU by se mnohým atentátům a jiným problémům s islámem předešlo má pan Vandas pravdu určitě.

M. Vondráček 18.8.2017 12:34

Re: Je to

Nebyl to náhodou někdo z těch , které sem s nadšením importujete ??

J. Anděl 18.8.2017 12:35

Re: Je to

17tiletí fracci umějí zabíjet. Na tom není nic nového. Umějí to i naši fracci. I mladší.

V 17ti už i u nás uznáváme právní zodpovědnost.

Možná kolegy rozdráždilo spíš to, proč vás zaujalo, že je sedmnáctiletý. Proč by to mělo být důležité?

J. Vobr 18.8.2017 11:43

UŽ TU VŘÍSKÁ MAKAK !!!!!!

:-)))

J. Vobr 18.8.2017 11:44

Re: UŽ TU VŘÍSKÁ MAKAK !!!!!!

Je fešák a má zbroják !!!

:-)))

:-)))

R. Neveselý 18.8.2017 12:02

Re: UŽ TU VŘÍSKÁ MAKAK !!!!!!

A má to hůlkovým? :-))

F. Doušek 18.8.2017 12:22

Re: UŽ TU VŘÍSKÁ MAKAK !!!!!!

Hůlka šlape v záhonu.

I. Semrád 18.8.2017 12:05

Jo, vřískáš fest, Vobr!

...:-))))

:-)))) !!!

D. Švik 18.8.2017 11:27

Vzkaz machometánům

Musíme vzkázat ještě hlasitěji než dříve těm vrahům a lidem,

kteří je podporují, že nedosáhnou svého, že se neohneme, že opláčeme

své mrtvé, abychom následně pokračovali po boku spojenců v boji,“ napsal

v komentáři deník La Razón.

Tohle jim už nemůže žrát, ani ten hňup Lazárek.

J. Fialová 18.8.2017 11:33

Re: Vzkaz machometánům

Vlajky na půl žerdi, a zhasnutá eiffelovka - tak se správně bojuje. Ještě nějaký ten semkávací summit.

P. Vandas 18.8.2017 11:34

Re: Vzkaz machometánům

To teda čumím. Berou to zostra. :-):-):-)

J. Fialová 18.8.2017 11:48

Re: Vzkaz machometánům

Ranní zprávy: "Guten Morgen, dnes bude hezky, očekáváme jen 2 útoky a do deseti mrtvých. Skvělá zpráva je, že Španělská pobřežní stráž během 24 hodin zachránila 600 doktorů a inženýrů z Maroka. Dnes bude mít Eiffelovka barvy Španělska, zítra očekáváme opět francouzskou trikolóru."

J. Vobr 18.8.2017 11:52

Re: Vzkaz machometánům

Asi tak !!!

I. Semrád 18.8.2017 11:53

Španělská policie zabila v noci na pátek pět lidí,

...kteří se v autě ve městě Cambrils jižně od Barcelony snažili porážet chodce. Pachatelé před tím zranili šest civilistů a jednoho policistu.

To podle Vás není správná reakce? Někdo kondoluje, někdo střílí, když má silný a přijatelný důvod a umí to. To druhé nemohou dělat všichni, to je snad jasné. Tomu prvnímu se bůhvíproč pošklebujete (nejen Vy). To se mají ti ostatní, co "nestřílí", radovat, nebo přinejlepším mlčet? Kolik jste Vy osobně zlikvidovala pouličních vrahů? (Probůh, raději se o to nepokoušejte). Nebo chcete likvidovat i ty, co se vám zdají "podezřelí podle ksichtu"?

(Tuhle na Florenci, volali mladíci na svého kamaráda a smáli se: vypadáš jako terorista. A ten opravdu splňoval běžnou představu o tom, jak vypadá terorista, menší, hubený, snědý, vousatý, okolo 25ti. Měl jsem ho rovnou odstřelit? (Hypoteticky, zbraň nemám) Nebo někdo jiný?).

J. Fialová 18.8.2017 12:08

Re: Španělská policie zabila v noci na pátek pět lidí,

Pane Semráde, i když potkám někoho kdo "vypadá jako terorista", nechává mě to v klidu. Protože žiji v zemi, kde alláhakbarové nemají dosud dostatečné zázemí. Předpokládám - snad oprávněně - že 99,9 % lidí je v ČR legálně, a že jestli mě na ulici někdo ubezduší, bude to "běžný" grázl nebo duševně nemocný (takové riziko se nikdy nedá vyloučit), a nikoliv pro větší Alláhovo slávu.

Pošklebuji se, jistěže. Co jiného, taky. Já mám jinou práci než likvidovat pouliční vrahy. Politici by podle mého skromného názoru, a také za mé peníze :), neměli jen kondolovat, ale postarat se o ochranu vnějších scheng. hranic.

S. Lazárek 18.8.2017 11:35

Re: Vzkaz machometánům

S tím nemám žádný problém, problém mám mám s tím, že v tomhle statě může dosta zbroják i tak vylízany pako, jako jsi ty.

F. Doušek 18.8.2017 11:37

Re: Vzkaz machometánům

Problém je v tom, že trestné a teroristické činy se nepáchají s legálně drženými zbraněmi.

S. Lazárek 18.8.2017 11:40

Re: Vzkaz machometánům

Nemám na mysli zločince a teroristy, mám na mysli své duševně poněkue labilnější ctihodné spoluobčany s hladovým kvérrem.

J. Vobr 18.8.2017 11:45

DI DO PRDELE,DEBILE !!! (c)Lazárek

:-)))

O. Uživatel 18.8.2017 11:48

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 18.8.2017 12:04

Re: DI DO PRDELE,DEBILE !!! (c)Lazárek

Už tam jsi?

O. Uživatel 18.8.2017 12:12

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 18.8.2017 11:40

Re: Vzkaz machometánům

Pravda Stanislave, na psychotestech jsem lhal, až se mi prášilo od klávesnice... :-) Nicméně buďte si jist, že vás bych zmastil holýma rukama :-)